Скільки тримається татуаж брів, губ і очей при правильному догляді за особою

Індустрія краси стрімко розвивається з кожним роком. Сьогодні багато дівчат віддають перевагу перманентного, а не тимчасового макіяжу. Татуаж дозволяє мати гарний вигляд у будь-який час доби, приховати будь-які недоліки і відкоригувати окремі частини обличчя. Але скільки тримається татуаж? Варто докладніше розглянути це питання.

Скільки тримається татуаж брів

Татуаж брів є однією з найпопулярніших серед сучасних дівчат процедурою. Брови здатні значно змінити овал обличчя, надати йому певний вираз. За допомогою перманентного макіяжу можна змінити їх форму і вигин, збільшити або, навпаки, зменшити товщину, зробити погляд більш яскравим і виразним.

Існує кілька основних технік:

 1. Волосковая. Вона полягає в окремому прорісовиваніе штрихів різних довжини і товщини для імітації натуральних волосків. Волосковая техніка дозволяє зробити брови більш яскравими і густими, але в той же час натуральними, заповнити пустоти і виправити асиметрію.
 2. Тіньова. За допомогою цього методу можна домогтися ефекту яскравих і досить помітних брів, які підведені олівцем. Зараз тіньова техніка відійшла на другий план, тому що брови з її використанням виходять штучними.
 3. Пудровая. Майстер робить велику кількість мікроскопічних точок, завдаючи пігмент в верхні шари епідермісу. Виходять натуральні, об’ємні, густі і виразні брови. До того ж, на відміну від попередніх методів, знижується ризик випадання брів.

Незважаючи на те, що всі перераховані вище методи сильно відрізняються між собою, стійкість татуажу приблизно однакова. При високої кваліфікації майстра і дотриманні всіх правил по догляду термін носіння може варіюватися від 2 до 5 років.

Татуаж на губах — довговічний чи ні

Не менш популярним є довготривалий макіяж губ. Він може задовольнити такі запити дівчат:

 • Візуальне збільшення губ.
 • Додання губам яскравого, соковитого кольору.
 • Створення більш чіткого контуру.
 • Усунення асиметрії.
 • Перекриття шрамів і інших недоліків і т. Д.

Отриманий від процедури ефект буде зберігатися навіть після прийомів їжі, умивання і інших зовнішніх впливів.

Існує безліч технік створення косметичної татуювання на губах:

 1. Контурна обведення. Дана техніка створює більш чіткий контур губ. Виходить ефект підведення його олівцем. Дуже популярна контурна обведення серед дівчат з невеликою асиметрією і розмитими обрисами губ.
 2. Контурна обведення з розтушовуванням. Це більш вдосконалений різновид попередньої техніки. Контур ретельно розтушовують, що дозволяє створити плавний перехід від пігменту до натурального кольору губ.
 3. Технологія 3D. Найбільш популярна і інноваційна на сьогоднішній день. Дозволяє створити максимально натуральні, але в той же час ефектні і об’ємні губи. У даній складній техніці використовується велика кількість прийомів: затемнення зовнішніх куточків губ, освітлення їх середній частині, плавні переходи, відблиски і т. Д.
 4. Повне заповнення. Губи повністю заповнюються одним кольором без різних переходів. Досить старий і вже не актуальний метод. Отриманий колір, особливо якщо він яскравий, важко перекривається.

Як і в попередньому випадку, стійкість пігменту для всіх технік і способів його нанесення однакова. Строк носіння становить 1-3 роки. Він може бути як менше, так і більше в залежності від догляду і індивідуальних особливостей дівчата.

Скільки протримається татуаж на століттях

Як і всі попередні види, косметична татуювання на століттях виконується самими різними методами. Велика розмаїтість ефектів дозволяє задовольнити бажання кожної дівчини, яка зважилася на дану процедуру.

Перелічимо основні види перманентного макіяжу століття:

 1. Заповнення межреснічного простору. Ідеальний варіант для тих, хто хоче виглядати привабливо, але в той же час дуже природно, ніби зовсім без косметики. За допомогою заповнення межреснічного простору можна візуально зробити вії більш яскравими і густими. Такий метод дуже простий у виконанні, не вимагає нанесення ескізу, досить швидко гоїться.
 2. Стрілки. Цей вид не менше популярний. За допомогою нього можна змінити форму і розріз очей, зробити їх більш виразними. Стрілки підбираються майстром з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта. Можна зробити як тонкі і класичні, так і екстравагантні стрілки.
 3. Тіні. Даний варіант досить складний у виконанні, так як вимагає високого професіоналізму майстра. Необхідно створити плавні переходи і відблиски, щоб зробити повіку більш об’ємним. Якщо кваліфікація майстра низька для даної техніки, результат може бути химерним і неприродним.
 4. Стрілка з розтушовуванням. Техніка поєднує в собі прийоми двох попередніх. М’яка растушевка від темного пігменту до натурального відтінку століття дозволяє створити додатковий обсяг, приховати деякі недоліки, підкоригувати форму і розріз очей.

Строк носіння татуажу на століттях може становити 5-7 років. При правильному догляді пігмент може зберегтися і на 10 років.

Саме тому необхідно максимально відповідально підійти до вибору майстра і техніки. Екстравагантні великі стрілки або тіні яскравих відтінків можуть швидко набриднути, а звести таку косметичну татуювання буде досить складно.

Який тип татуажу тримається найдовше?

Досить популярний серед багатьох дівчат питання — який тип татуажу тримається найдовше? Відповімо на це питання.

Найдовше тримається татуаж на століттях. При правильному догляді і сприятливих індивідуальні особливості він може прослужити до 10 років. Звичайно, колір не буде такий яскравий, як на перших порах після процедури, але пігмент буде збережений. І зовсім не важливо, яку саме техніку ви вибрали.

Наступним за тривалістю шкарпетки йде перманентний макіяж на бровах. Середній термін носіння — 5 років. Але іноді він може зберігатися і на 6-7 років.

І останнім по стійкості йде татуаж губ. Максимальний термін — 5 років. Але, звичайно, бувають і винятки.

Чому татуаж мало тримається?

Як вже було сказано вище, в кожному випадку татуаж тримається по-різному. На це впливає маса чинників:

 • Тип шкіри. Це один з найважливіших факторів, який може значно вплинути на тривалість шкарпетки довготривалого татуажу. Якщо у вас суха шкіра, то вона добре вбирає в себе пігмент. На жирної же шкірі він сходить досить швидко.
 • Вік дівчини. З роками шкіра стає менш еластичною. Вікові зміни призводять до зменшення терміну шкарпетки перманентного макіяжу.
 • Тип пігменту. Світлі відтінки є менш стійкими у порівнянні з темними.
 • Ступінь впливу ультрафіолетових променів. Якщо ви проживаєте в жаркій країні, то косметична татуювання досить швидко вицвіте.
 • Місце нанесення. Було згадано вище, що на повіках пігмент тримається довше, ніж, наприклад, на губах.
 • Якість пігменту і техніка його нанесення. Досить сильно впливають такі фактори, як концентрація і яскравість барвника, глибина його введення і т. Д.
 • Індивідуальні особливості організму. До них можна віднести швидкість метаболізму і регенерації клітин, характер реакції на зовнішні впливи і т. Д.
 • Підготовка перед процедурою і догляд після неї.

Всі ці фактори можуть негативно позначитися на якості та строк служби косметичної татуювання. На них необхідно звернути увагу, щоб відповісти на питання, чому ж татуаж мало тримається.

Як збільшити термін збереження пігменту?

Збільшити термін збереження пігменту можна. Для цього варто дотримуватися кількох основних правил:

 • Постарайтеся уникати прямого впливу ультрафіолетових променів. При прийнятті сонячних ванн краще використовувати кошти з захисним фактором, які допоможуть уникнути згубного впливу ультрафіолету. Це стосується і відвідування солярію.
 • Максимально уважно і відповідально підходьте до вибору уходовой косметики для особи. Не варто використовувати освітлюючі засоби.
 • Відмовтеся від грубих пілінгів і скрабування.
 • Для власниць жирної шкіри краще залишити свій вибір на тих засобах уходовой і декоративної косметики, які спрямовані на нормалізацію роботи сальних залоз.

Ці досить прості правила допоможуть уникнути ефекту нестійкого пігменту, який швидко вицвітає і набуває інші відтінки.

загальні рекомендації

Особливу роль відіграють підготовка до процедури і догляд після неї. Будь-майстер перед виконанням косметичної татуювання повинен дати своєму клієнтові загальні рекомендації, які дозволять добитися кращого результату і зберегти його на довгий час.

Підготовка до процедури

Багато клієнтів і майстри перманентного макіяжу не приділяють особливу увагу такого кроку, як попередня підготовка до процедури. Як правило, така підготовка повинна починатися за кілька днів до відвідування майстра. Розглянемо основні правила, які допоможуть досягти бажаного результату від татуажу.

За тиждень до відвідування майстра необхідно відмовитися від деяких заборонених продуктів, напоїв та лікарських препаратів. До них можна віднести:

 • Морепродукти.
 • Аспірин і інші лікарські препарати, які призначені для розрідження крові.
 • Кава і газовані напої, які містять в своєму складі кофеїн.
 • Алкоголь.

Всі перераховані вище продукти, напої та медикаменти викликають один і той же ефект — розширення кровоносних судин. Під час процедури це може привести до рясного виділення крові, а після неї — до швидкого вимивання пігменту.

Існують і ті лікарські засоби, які рекомендовані до вживання перед процедурою і після неї:

 • Антигістамінні препарати.
 • Препарати проти герпетичної реакції (при татуаже губ).

Догляд після процедури

Догляд після татуажу досить простий і складається з декількох елементарних кроків:

 • Не можна віддирати утворюється після процедури корочку. Вона повинна відійти сама. В іншому випадку, в місці з цієї скоринкою ви видалите з шкіри і частина пігменту.
 • Використовуйте загоюють мазі і крему, які порадив вам майстер.
 • Постарайтеся не використовувати декоративну косметику на зоні з татуажем перші кілька днів після процедури.
 • Уникайте використання Догляду коштів, до складу яких входять агресивні хімічні речовини.
 • Чи не відвідуйте солярії і не приймайте сонячні ванни до повного загоєння тату.
 • Уникайте використання в конкретній зоні перекису водню, засобів, які містять в своєму складі спирт або антибіотики. Вони можуть призвести до часткового або повного знебарвлення татуажу.

Коли можна робити повторний татуаж?

Будь татуаж через якийсь час вимагає корекції. Це необхідно для додання яскравості кольору і чіткості контура. У деяких випадках корекція потрібна для виправлення помилок майстра.

Татуаж брів можна відновити не раніше, ніж через місяць після першої процедури. Оброблювана зона повинна повністю зажити. Наступні корекції можуть проводитися раз на кілька років.

Що стосується татуажу губ, то первинна корекція може бути проведена через 3 тижні після першого відвідування фахівця. Після можна робити за бажанням клієнта: для підтримки яскравості пігменту раз в 3-4 місяці або для зразкового підтримки кольору і контура — раз в декілька років.

Татуаж століття тримається набагато довше. Первинна корекція проводиться відразу після загоєння, наступні — кожні 5-6 років.

Ссылка на основную публикацию