Скільки потрібно передплатників на Ютубі, щоб заробляти?

YouTube — всесвітньо відомий відеохостинг, який дає можливість зберігати і показувати завантажене користувачами відео. З кожним роком потенціал цього ресурсу зростає, і зараз, використовуючи його можливості, кожна людина може отримувати за це непогані гроші. Багато підприємців почали використовувати Ютуб для онлайн-маркетингу свого бізнесу, сприяючи цим його просуванню, і не менша кількість людей цікавить питання про те, скільки можна заробити на цьому сайті.

За що платять гроші на Ютубі?

Інтернет-платформа Ютуб від Google дає можливість не просто залити свій відеоролик і зробити його популярним, але і заробити на цьому, помістивши контекстну рекламу біля нього або в ньому. Авторська зйомка може стати потужним маркетинговим інструментів, якщо підійди до організації справи правильно. Скільки необхідно грошей? Бізнес-ідея не вимагає значних фінансових вкладень і підійде для людини з будь-яким робочим графіком. Цілком реально отримувати від YouTube в середньому по 1-2 $ за 1000 переглядів відео з розміщеною рекламою, а за 1000000 переглядів популярного каналу — близько 500 $. Сайт віддає автору не весь дохід, а тільки деякий відсоток. Багато хто хоче дізнатися секрет великих грошей і знайти відповідь на питання про те, як заробити мільйон? Без грошей, досвіду, професійних знань це практично неможливо, але поліпшити свій дохід під силу кожній людині.

Важливу роль у формуванні ціни за перегляди відео грає кількість передплатників, кліків на рекламу, тривалість перебування на сайті рекламодавця. Ресурс сам вибирає найбільш популярні ролики, на яких можна її розмістити. Скільки часу потрібно чекати першого доходу? Все дуже індивідуально і залежить від підходу автора до просування свого каналу.

Перед розміщенням відеоролика для заробітку грошей потрібно визначитися з його типом, створити стратегію просування. Чим більше переглядів отримає розміщений матеріал, тим вище стане прибуток автора. На сайті розвинена велика конкуренція за увагу глядачів, і без зусиль заробити на ньому не вийде. Що сприяє просуванню авторського відео та збільшення кількості передплатників?

  1. Вставка спливаючих заміток і анотацій.
  2. Додавання клікабельних шарів поверх відео.
  3. Створення кастомізованих каналів для брендів.

Тему можна вибрати практичну будь-яку, головне, щоб вона була актуальною для аудиторії. Користуються популярністю навчальні, оглядові, музичні, продають ролики. Щоб відео стало популярним і на нього підписалося не менше 1000 людей, необхідно забезпечити відповідність опублікованого матеріалу деяким критеріям. Перш за все він повинен бути цікавим і змусити глядача додивитися його до кінця. Спеціальні програми від Ютуб відстежують кількість передплатників, переглядів, їх тривалість і видаляють незатребуваний ролик з перших місць рейтингу, відсуваючи його все далі. Також назва обов’язково має збігатися зі змістом відео. Необхідно приділити особливу увагу просуванню своєї роботи, постаратися потрапити в Топ YouTube, Google і в список «Схожі відео», щоб отримати можливість заробити.

І остання умова: на авторське каналі в Ютубі повинен бути трафік від відеоролика, тобто якомога більше переглядів (не відвідування). Знадобиться конвертувати в нього інше переглядається користувачами відео. Додатковий трафік для збільшення відвідуваності можна отримати через пошук в Гугл, на Ютубі (в тому числі «Рекомендовані відео), відео в соціальних мережах. Розкрутити свій канал допоможе і проведення конкурсов.Чтоби отримати можливість заробити на відеороликах, їх обов’язково потрібно оптимізувати (коректно налаштувати параметри під пошукові системи):

  • правильні мета-дані, тобто заголовок, теги;
  • опис;
  • посилання на відео, сайт, соціальні мережі;
  • timestep в описі;
  • значки в відео;
  • анотації;
  • назва файлу ролика.

При бажанні відео під рекламу розміщують на сайті одного з партнерів Ютуб, наприклад, Zipzip, Metacafe, Ellopartners, YouPartnerWSP і ін. Зацікавивши своїми роботами 1000000 передплатників, можна сміливо розраховувати на значне збільшення заробітку. Як варіант можна зайнятися розкручуванням сторінки в Інстаграме і отримувати за це гроші. Такий же підхід принесе успіх і в інших соціальних мережах. Скільки можна заробляти на групі Вконтакті? Якщо просувати свій продукт і розвивати його, дохід може досягти десятків тисяч рублів.

Порада: збільшити кількість передплатників на відео можна за допомогою програми TubeToolbox (заявки про дружбу користувачам топових каналів, пошук за ключовими словами, коментарям). Але ця програма працює тільки під PC, а під Мас — немає. Є й аналоги, наприклад, TubeFull і TubePromoter.

Скільки потрібно передплатників на Ютубі, щоб заробляти?

Отримувати гроші за перегляди на Ютубі цілком реально, але відео має відповідати певним вимогам. Ціна створення відеоролика для цього сайту може бути практично нульовий (знадобиться тільки комп’ютер і відеокамера), стартові витрати дуже малі. А при належному підході до справи авторський продукт принесе власникові стабільний дохід.

Базові вимоги до ролика, на якому можна заробити, нескладні: з моменту відкриття каналу має пройти не менше 1 місяця, бути не менше 3000 тисяч переглядів, від 1000 передплатників і більше 10 відео. Але партнерські програми можуть висувати свої вимоги. Звичайно, чим більше буде передплатників, зокрема, з високою активністю, тим більшу винагороду отримає користувач. Автори відео, на яке підписалося 1000000 користувачів, можуть розраховувати на отримання хорошого доходу (за умови оптимізації відео, його просування). Крім розміщення роликів на Ютубі можна спробувати свої сили в онлайн-іграх з висновком реальних грошей без вкладень, заробити на класах в Одноклассниках. Великих грошей ці способи не принесуть, але поліпшити місячний бюджет і оплатити дрібні послуги вийде.

Скільки можна заробити на переглядах на YouTube?

Величина доходу від відеороликів, розміщених на Ютубі, залежить від багатьох чинників: кількість передплатників, кліків і переходів по рекламі, актуальність теми для аудиторії. В середньому автору відео, до якого прикріплена реклама, за кожні 1000 переглядів і кліків по рекламі платять 1-5 $. Багато що залежить від ціни одного кліка в даний період. Також вартість кліків і їх кількість залежать від країн, де буде показаний ролик, і тривалості перегляду користувачем. Якщо відео триває менше 10 хвилин, то у автора буде можливість поставити тільки стандартну рекламу, що не додадуться рекламні паузи і заробіток знизиться. Щоб збільшити кількість переглядів, бажано орієнтуватися і на аудиторію інших країн, створювати якісні ролики англійською мовою. Багато блогерів відзначають, що у нас в країні заробити нормальні гроші за допомогою цього ресурсу, реально тільки маючи багатомільйонну аудиторію. Гроші з балансу виводять на електронні гаманці WebMoney, Яндекс.Деньги або банківський рахунок. Щоб краще зрозуміти схеми заробляння грошей, можна поєднати приємне з корисним і подивитися фільми про біржу і трейдерів.

Порада: заробити на відео вийде тільки після включення опції «Монетизація» в настройках каналу.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Багато хто розглядає Ютуб тільки в якості розважального ресурсу, але його можна успішно використовувати як ефективний інструмент просування бізнес-ідей. Навіть за найпростіші відеоролики реально отримувати непогані гроші.

Ссылка на основную публикацию