Скільки потрібно грошей для переїзду в США?

Сума, необхідна для переїзду в Америку і облаштування на новому місці, може відрізнятися в залежності від декількох факторів, про які ми зараз поговоримо, але в будь-якому випадку необхідно відштовхуватися від $ 7000. З меншою сумою грошей ви можете розраховувати на адаптацію в місті прибуття лише в тому випадку, якщо зупиніться на пару місяців у родичів або друзів. Багато що також залежить від міста, де ви збираєтеся оселитися — ціни на оренду квартири в Нью-Йорку або в будь-якому провінційному містечку можуть відрізнятися в кілька разів.

Як правило, левову частину грошових витрат вам доведеться віддати на знімання житла. У більшості випадків мігранти з пострадянських країн намагаються переїжджати в великі мегаполіси, де оренда скромної квартири рідко буває нижче $ 1000.. Якщо брати до уваги Нью-Йорк — найбільш популярний місто для переїзду, то тут слід бути готовим до того, щоб мати запас грошей на оплату 3-4 місяців оренди квартири. Крім цього, не забувайте, що майже у всіх випадках власник житла вимагає також заплатити суму в розмірі місячної орендної плати в якості страхового депозиту. Отже, якщо вважати по максимуму для першої квартири (студіо або ван-бедрум в звичайному районі без проблем), то вам необхідно буде відкласти відразу $ 1300. як депозит + $ 3900 в якості плати за перші три місяці. Звичайно ж, вам не доведеться платити всю тримісячну суму оренди відразу. Однак у вас завжди повинен бути запас як мінімум на 2 місяці оренди для того випадку, якщо ви не зможете знайти роботу протягом перших 1-2 місяців або вам доведеться з неї звільнитися. Після того, як робота дозволить вам відкладати хоча б $ 300 на чорний день, через рік буде вже набагато легше.

Сума $ 5000 — це необхідний мінімум для оплати оренди квартири в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі або Бостоні. В інших містах мінімальна сума запасу оренди буде трохи нижче, якщо не брати до уваги Сан-Франциско. Але в це місто, якщо ви не програміст або мільйонер, вам точно їхати не варто.

Якщо ви приїхали в Нью-Йорк, то без машини тут можна обійтися. У всіх інших містах доведеться купувати автомобіль. Це можна зробити або на craiglist.com, або у місцевого дилера. Як правило, нормальну машину, яку не доведеться ремонтувати в перший рік після покупки, ви зможете купити за $ 2500. Разом, необхідний мінімум у нас вже перевищив $ 7500..

Далі слід врахувати щомісячні витрати. Харчування, якщо купувати в супермаркетах і готувати самому, вам обійдеться приблизно в районі $ 200-300. Комунальні витрати (вода, газ, інтернет, телефон — ще $ 250-300). Бензин — мінімум $ 100. Для цих витрат ви також повинні мати необхідний запас засобів з розрахунку, по мінімуму, на 2-3 місяці. Взагалі, витрати завжди найкраще вважати по максимуму — $ 2000.. Якщо сюди приплюсувати кишенькові та інші дрібні витрати, загальна сума вже набігає $ 10000. Також вам варто врахувати, що поки ви зможете знайти і зняти квартиру, вам доведеться жити, швидше за все, в недорогому готелі. В принципі, якщо постаратися, за 7-10 днів квартиру цілком можна знайти. Але тижневе проживання в готелі + харчування вам обійдеться ще в $ 1000-1500.

Окрема тема — покупка меблів у вашу першу квартиру. В Америці, знімаючи житло, ви можете розраховувати тільки на наявність холодильника і кухонних меблів, все інше доведеться купувати самому. Якщо купити лише найнеобхідніше на перший час — ліжко, шафа і диван, то можна вкластися в $ 1000-1500. Якщо з грошима спочатку зовсім туго — обійдемося поки матрацом за $ 200. Отже, загальна сума витрат уже досягла $ 12500. В принципі, на цьому можна зупинитися. Далі все буде залежати від того, яку роботу ви знайдете і скільки з місячного заробітку ви зможете відкладати в якості заощаджень.

Ссылка на основную публикацию