Скільки платять за 1000 переглядів на YouTube?

Століття інтернету робить людей активними користувачами глобальної мережі. Немає такої людини, яка б не чула про YouTube. Цей сайт є найбільшим відео сервісом, який кожен день безкоштовно відвідують мільйони користувачів з усього світу. Чим же так цікавий той відео контент, який можна побачити на Ютубі? Тут кожна людина за своїм запитом отримує цілу добірку роликів різного жанру і різної специфіки. Причому цей відеоряд ніколи не закінчується, а для користувача з’являється чудова можливість не тільки дізнатися корисну інформацію, а й розважитися. Автори сюжетів в цей момент отримують невеликий бонус від сайту за те, що його робота була затребувана. Якщо дізнатися, скільки сьогодні платять за 1000 переглядів на YouTube, то можливо в строю авторів відео прибуде, адже тут криється одне з джерел гарного доходу.

Сайт стає все популярнішим з кожним днем, і в зв’язку з цим збільшуються обсяг грошових коштів, який там проходить. Але для багатьох залишається невирішеним питання про те, як можна добре заробляти на Ютубі за допомогою переглядів? Що саме необхідно зробити, щоб заробити з YouTube? І на яку суму винагороди можна розраховувати, використовуючи даний сервіс?

особливості відео

Існують деякі ключові моменти, від яких залежить скільки платять за перегляди роликів на Ютубі:

  • тематика сюжету;
  • кількість показів на місяць;
  • популярність роликів;
  • активність користувача і інші показники.

В основному кількість зароблених грошей залежить від тематики відео та кількості переглядів. Але при величезній кількості показів, тема відео не має значення. Сайт Ютуб — є джерелом різноманітної інформації і прекрасним місцем, де варто заробляти на рекламі. Сьогодні на даному відеохостингу відкрито понад 100 млн. Каналів, до того ж щодня на сайті реєструється понад мільярд показів. І він готовий платити гроші за хороші і популярні ролики. Якщо ви задалися питанням, скільки коштує 1000 переглядів користувачів на YouTube, то наведемо невеликі цифри для прикладу.

За тисячу показів ролика з YouTube в середньому можна заробити 2 — 5 $. Розмір оплати, як сказано раніше, залежить безпосередньо від тематики та кількості показів. В цілому — це невелика цифра, але в той же час при наявності у каналу 100 тис. Передплатників і більш, на місяць сума заробітку буде вельми пристойною.

Скільки можна заробити з Ютуб за мільйон показів?

Міркуючи логічно і знаючи, скільки насправді платить Ютуб (близько 2 $ за кожну 1000 переглядів), можна підрахувати, що за мільйон платять 2000 $. Насправді все не так і точну суму за 1 млн. Показів не можна розрахувати.

Рекламна діяльність, певна тематика і наявність передплатників — це не весь список параметрів, за які платить YouTube. Навіть з огляду на таку ситуацію, при показі ролика приблизно мільйон раз можна заробити близько 1000 $. І ця цифра теж приблизна.

У мережі є багато сервісів, за допомогою яких можна подивитися способи заробітку певного каналу. Одним з лідерів подібних сервісів є SocialBlade. З його допомогою, можна отримати необхідну інформацію з будь-якого каналу.

Можна зайти на сервіс і простежити за тим, скільки заробляє який-небудь популярний іноземний блогер. Його заробіток коливається від 250 до 4000 $. При цьому, дуже важлива аудиторія каналу і їх попит на певний продукт.

Що б отримувати гроші на переглядах, необхідно підключитися до партнерської програми. Кожен новий користувач може активувати монетизацію свого особистого каналу і заробляти гроші за кожну 1000 безпосередньо через YouTube.

У разі 1000 — кратного запиту відео і 25 — кратного кліка по рекламі, вартість якої 0,2 $, YouTube платить 5 $, але буває, що клік коштує менше. Залежить все від замовників і від їх фінансової політики.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Таким чином, ми з’ясували скільки платить сервіс Ютуб за 1000 переглядів. Але варто пам’ятати про те, що робота з YouTube — це не тільки захоплююче заняття, але і можливість заробляти, а значить бути фінансово незалежним від економіки в країні. Володіючи цією інформацією, можна сміливо пробувати розкручувати свій канал і заробляти пристойні суми грошей, знімаючи цікаві ролики або просто кумедні кадри на різні теми. Можливо, така приватна діяльність зі стабільним доходом виявиться вам до душі.

Ссылка на основную публикацию