Скільки коштує зробити силіконові груди: впливають фактори, рекомендації

Бажання жінки стати красивою безмежно в своєму існуванні. Коли природа нагородила дотепністю і красивими очима, але про пишних грудей якось забула, можна вдатися до послуг хірурга.

Операція не є найдешевшою, тому кожній пацієнтці необхідно знати, з чого складається ціна на операцію. На чому можна заощадити, а коли цього краще не практикувати?

У статті представлені приблизні ціни на різні послуги, що мають усереднений показник для всіх регіонів Росії.

аналізи

Ціноутворення включає в себе кілька обов’язкових пунктів:

 • проведення всіх необхідних аналізів;
 • ціна роботи лікаря;
 • певна частка клініки;
 • вартість самих імплантів;
 • перебування в стаціонарі, харчування.

Ціна за хірургічне втручання визначається досвідом хірурга, популярністю клініки, а також якістю її обладнання.

Вартість імплантів залежить від бренду, який їх випускає, відповідно, якості силіконових грудей.

При відсутності всіх необхідних аналізів, проведення операції строго протипоказано. Чи не виявлена ??наявність того чи іншого захворювання може істотно відбитися на якості подальшого результату, більш того, на здоров’я пацієнтки.

Всі необхідні обстеження можна пройти в клініці або здати самостійно, що істотно заощадить бюджет.

Які будуть потрібні обстеження:

 1. Аналіз крові (загальний, біохімічний, на електроліти, вміст цукру, ВІЛ, гепатит, сифіліс, визначення групи і резусу, коагулограма) — ціна на кожен з них становить близько 200 руб. Разом 2000 руб.
 2. Аналіз сечі (загальний) — 100-200 руб.
 3. ЕКГ серця — 700-1000 руб.
 4. Флюорографія — 400 руб.
 5. УЗД молочної залози — 700 руб.
 6. Консультація терапевта, а також будь-якого профільного лікаря — 500 руб.

Термін більшості аналізів становить близько 2 тижнів, тому всі папери необхідно підготувати стрімко.

Якщо в анамнезі присутні будь-які хронічні захворювання, слід пройти консультацію у профільного лікаря. Дозвіл на операцію дає терапевт, який вивчив всі отримані аналізи.

Робота хірурга

Вартість роботи хірурга настільки сильно варіюється в ціні, що практично неможливо розібратися, слід на цьому економити або ж звернутися до професіонала з високим стажем, який, природно, бере свої за свої послуги набагато більше.

На ціну хірургічного втручання впливає досвід лікаря, техніка проведення операції, загальна цінова політика конкретної клініки або середня вартість на ці ж маніпуляції серед інших лікарів.

Ціна коливається в межах 120-350 тисяч рублів.

імпланти

Крім того, що імпланти випускають різні виробники, що істотно відбивається на їх ціні, вони мають різні варіації внутрішнього наповнення.

Ціноутворення характеризується клінікою, яка надає послуги. Іноді націнка на штучні груди становить 50 і навіть 100%.

По розташуванню грудні імпланти бувають:

 1. Субфасціальних. Встановлюються під грудний м’яз, що допомагає забезпечити найбільш надійну фіксацію. Коштують від 30 тисяч і вище.
 2. Субпекторальное. Частина розташовується під молочною залозою, друга частина заходить під м’яз. Ціна починається від 25 тисяч рублів.
 3. Пахвові. Впроваджуються за допомогою розрізу збоку грудей. Вартість складає 25-30 тисяч.

Поверхня імпланта може бути гладкою або шорсткою. Другий варіант більш анатомічні, тому трохи дорожче. Середня його вартість коливається в межах 30-35 тисяч рублів.

Форма штучних грудей може бути круглої або каплевидної. На ціною це суттєво не відбивається, тому тут свобода вибору не обмежується засобами.

Залежно від наповнювача, ціна за один імплант становить:

 • сольовий коштує 25 тисяч рублів;
 • кульки силикагеля (Біоімплант) — 30 тисяч рублів;
 • вартість силіконового варіанту коливається в межах 50 тисяч рублів.

Установка будь-якого з імплантів має свої плюси і деякі недоліки, тому до їх вибору необхідно поставитися не з точки зору економії.

Від їх якості та основних характеристик залежить подальше здоров’я жінки, наявність або відсутність великих шрамів на грудях, втрата форми в майбутньому і так далі.

Про різновиди імплантів більш докладно розповідається в відеоматеріалі.

Останній вибір імпланту лягає на плечі пацієнтки. Якщо лікар цього не дозволяє, прийнявши рішення за неї, можна говорити про непрофесіоналізм хірурга.

відомі виробники

В даний час на ринку представлено безліч імплантів для збільшення грудей різних марок. Кожен бренд завоював певну нішу в цьому бізнесі.

Одні імпланти більш популярні, при цьому відрізняються високою вартістю. Інші набагато дешевше, що іноді відбивається на якості продукту.

Найбільш поширеними виробниками в Росії є Ментор і Maкган Медікал.

Ментор

Дана американська компанія спеціалізується на виробництві гелевих імплантів. Товар відрізняється різними розмірами і формою: круглої або каплевидної (анатомічної).

Поверхня штучних грудей гладка, або з помірним рельєфом, який дозволяє краще скріплюватися тканинам з чужорідним для організму речовиною.

Марка Mentorтакже знаменита своїми двокамерними имплантами. Одна порожнину з фізіологічним розчином, інша наповнена гелем. Це допомагає поетапно розтягнути тканини, якщо груди була видалена раніше, що не так сильно травмує шкіру.

Компанія пропонує великий розмірний ряд, висока якість і мінімальні ризики розвитку ускладнень. Їх гель володіє «пам’яттю», що дозволяє швидко відновити форму після будь-якого пошкодження.

На імплантатах присутній бар’єрний шар, який запобігає просочування гелю назовні, що може нашкодити довколишніх тканин.

З придбанням цієї продукції клієнт отримує довічну гарантію. Вартість 1 імпланта починається від 30 000 рублів.

Макгалі Медікал

Mc Gan також є компанії світового рівня. Товар має міжнародний, європейський і російський сертифікати. Випускаються з з текстурованою поверхнею, що мінімізує ризик не приживлення матеріалу. Імпланти цього виробника продаються з довічною гарантією.

Самі імпланти відрізняються високою фізіологічністю, мають унікальний розмір пір, який не в силах повторити жоден бренд, що спеціалізується на випуску тієї ж продукції.

Мають два варіанти наповнення: спеціальним фізіологічним розчином або гелем на основі силікону. Перший варіант має свої недоліки у вигляді втрати форми за рахунок перетікання речовини, проте він все ж користується популярністю через порівняно низьку ціну.

Гель в другому варіанті має форму, схожу з желе. Вартість 1 грудного імпланта McGan Medical близько 30 000 руб.

Cui

Є менш розкрученою маркою з Америки. Також спеціалізується на випуску круглих і анатомічних форм імплантів.

Наповнювачем служить силіконовий або когезивних гель. Товар, як і у інших виробників, має шорстку поверхню.

Вона найбільш анатомічний, провокує мінімум ускладнень і відторгнення, що робить її настільки популярною серед всіх брендів.

Нічим не відрізняючись від інших марок, бренд СіЮАй дає довічну гарантію на штучні груди. Вартість одного імпланта починається від 20000 руб.

види наркозу

На варіант обраного наркозу впливає загальний стан пацієнтки, наявність у неї будь-яких захворювань, наявні протипоказання.

Також метод використовується знеболювання залежить від техніки проведення хірургічного втручання і особистих переваг хірурга. Природно, вибір завжди обговорюється з клієнтом.

Можливі варіанти анестезії:

 1. Загальний наркоз. Такий варіант призначається при відсутності протипоказань. Він істотно полегшує роботу лікаря, так як не доводиться оптимізувати місцеве знеболення. Вартість в межах 30 тисяч руб.
 2. Седация. Являє собою поверхневий сон, з якого легше вийти. Має набагато менше ускладнень. Іноді комбінується з місцевим знеболенням. Варто в районі 20 тисяч руб.
 3. Місцева аналгезія. Призначається, якщо проводяться маніпуляції НЕ великі, а також, якщо існує заборона на інші види наркозу. Ціна починається від 10 тисяч руб.

Звичайно, вибір знеболювання теж лягає на плечі пацієнтки. Однак якщо вона не володіє достатніми знаннями в цьому питанні, рекомендується довіритися професіоналу.

Це допоможе запобігти розвитку багатьох ускладнень, після яких потрібно повторне проведення хірургічного втручання.

інші фактори

Коли найосновніші витрати підраховані, вартість перебування в стаціонарі вже не здається такою захмарною. Вона також коливається в залежності від клініки, харчування, яке вони можуть запропонувати своїм пацієнтам.

В середньому, добу в стаціонарі коштують близько 3000 руб. Провести в лікарні буде потрібно не менше 3 днів. Разом 9000.

Пацієнтка також оплачує всі витратні матеріали, рукавички персоналу, ін’єкції знеболення, ліки і так далі. Все це входить у вартість, зазначену в прайсі медичного центру пластичної хірургії.

Частка клініки розраховується в тому випадку, якщо хірург не працює у них в штаті. За місце для проведення операції вона може взяти в межах 30-40% від кінцевої суми.

Як правильно вибрати клініку

Щоб не помилитися у своєму виборі, необхідно ретельно вивчити всю інформацію про клініку, в якій буде проходити операція. Незайвим буде дізнатися досвід і стаж хірурга, його кваліфікацію.

Від того, наскільки кваліфіковані фахівці працюють в центрі, а також якості обладнання, за допомогою якого буде проходити втручання, залежить успіх проведених маніпуляцій, як наслідок — результат.

На що варто звернути увагу:

 1. Кількість пропонованих послуг. Чим більше їх може надати клініка, тим краще. Це означає, що штат повністю укомплектований, завдяки чому вони можуть передбачити і запобігти практично всі екстрені ситуації.
 2. Дозвіл на надання подібних послуг, відповідні ліцензії, діпломи.Как правило, у великих центрах такі папери висять в рамочках на самому видному місці.

  Якщо їх не спостерігається, можна зажадати всі папери у реєстратора, який зобов’язаний надати їх на першу вимогу. У сертифікатах слід ретельно перевірити організацію і вказану адресу. Дата видачі свідчить про стаж лікарні.

 3. Наявність у лікаря необхідних сертифікатів про перекваліфікацію. Це говорить про те, що хірург постійно поповнює свій багаж знань і підвищує досвід в даній сфері.
 4. Наявність реанімації. Обов’язкова умова для хорошої клініки.
 5. Присутність в прайсі пунктів про проведення всіх необхідних аналізів на місці. Це піднімає клініку на більш високий рівень.

Також слід поспілкуватися з лікарем, який буде проводити операцію. Він повинен спокійно і розгорнуто відповідати на всі питання, які задасть йому пацієнтка.

Увагу варто приділити всьому штату співробітників. Вони зобов’язані бути привітними, коректними, доброзичливими.

У відео фахівець розповість, як грамотно вибрати пластичного хірурга і клініку.

Відгуки

Пишні груди зробить красивою будь-яку дівчину. Операція по впровадженню імплантів досить серйозна, що пояснює таку її високу вартість.

А ви хотіли б зробити собі груди? Як ви вважаєте, чи варто економити на такому серйозному втручанні або краще накопичити на мрію?

Ссылка на основную публикацию