Скільки коштує мезотерапія: від чого залежить ціна процедури

Хочете дізнатися вартість мезотерапії, а також які чинники впливають на даний показник, щоб спробувати заощадити і заздалегідь відкласти гроші на цю популярну омолоджуючу процедуру? Ми розповімо вам основні відомості для загального уявлення про методику та особливості розрахунків її ціни.

Ціна залежить від тих препаратів які ви оберете і результату, якого хочете досягти

Від чого залежить ціна 1 процедури

Препарати для ін’єкцій є спеціальними коктейлями, як правило, складаються з декількох активних компонентів. Буває, що косметолог вирішує застосовувати тільки гіалуронову кислоту, яка самостійно впорається з відновленням пружності і підвищенням рівня зволоженості шкіри.

Залежно від вибудуваної програми оздоровлення і відновлення епідермісу складу препаратів може містити мінерали, солі, кислоти, вітаміни, допоміжні, лікувальні або липолитические речовини.

Мезококтейль можуть бути вже готовими або складеними доктором самостійно, щоб вирішити наявну проблему шкіри свого пацієнта. Наприклад, екстракт артишоку, що вводиться в мезококтейль, позбавляє від набряклості, Гингко-білоба від купероза, липолитический кофеїн або L-карнітин від другого підборіддя, брилів, рутин для тонусу судин і загального поліпшення кровопостачання.

Чим визначається кількість сеансів

Повний курс омолоджуючих ін’єкцій визначається косметологом при особистому обстеженні індивідуального стану шкіри пацієнта з урахуванням його віку і ступеня прояву вікових дефектів. Він підбирає і складає індивідуальну програму по відновленню й омолодженню шкіри, яка буде ефективною для конкретного пацієнта з урахуванням особливостей його епідермісу. Фінансовий стан клієнта грає важливу роль в підборі виду препаратів і їх країни-виробника.

Наприклад, для коригування овалу обличчя в середньому потрібно від 4 до 8 сеансів, а для області вік від 2 до 4 процедур.

Види проведення мезотерапії

Способів здійснення процедури безліч. До них відносять ін’єкційну, безін’єкційна (апаратну): ультразвукову, лазерну, кисневу, іоно-, кріо-, електромезотерапію.

Вартість ін’єкційної методики залежить від виду застосовуваного препарату, його кількості, використовуваного за 1 сеанс, повного курсу процедур, призначеного косметологом.

Ціна Безін’єкційна маніпуляції розраховується залежно від розміру ділянки шкіри, що потребує обробці, виду апарату, який застосовується для процедури, кількості потрібних сеансів. Склад препарату, його дозування, підбір додаткових компонентів також грають роль в кінцевій вартості послуги.

Мезотерапія зморщок біля очей, фото до і після проведення процедури

збереження результатів

Після проходження одного курсу мезотерапії результат збережеться протягом півроку. По закінченню цього часу методику необхідно буде повторити, щоб домогтися більш тривалого збереження отриманого ефекту.

У тому випадку, якщо пацієнт проводив ліфтинг-корекцію або інші омолоджуючі процедури, проводити мезотерапію дозволяється не раніше, ніж через рік.

Які препарати найчастіше застосовують

Кращими за якістю і ступеня засвоєння шкірою вважаються іспанські, французькі, корейські препарати. Російські мезококтейль значно поступаються їм в якості та ефективності, тому використовуються досить рідко. Кожен з них має свою цінову категорію. Кінцева вартість методики складається з:

  • виду препарату;
  • його кількості для проведення повного курсу методики;
  • зони або ділянки шкіри, які потребують обробці;
  • необхідність введення додаткових компонентів для складання мезококтейля;
  • виду методики і використовуваного обладнання;
  • рівня кваліфікації фахівців, що працюють в клініці / салоні краси;
  • місця розташування закладу (центр міста, околиця, область, сільська місцевість).

У своїх прайс-листах клініки вказують вартість за 1 мілілітр препарату, якого зазвичай досить для обробки однієї зони або ділянки обличчя. При замовленні повного курсу ціна на методику, як правило, знижується на 10 — 15%.

Звертайте особливу увагу на зазначені в інструкції до препаратів протипоказання і можливі побічні ефекти, тому обов’язково пройдіть консультації у косметолога і лікаря!

Вказувати ціни на окремі препарати і мезококтейль немає сенсу, так як вони постійно змінюються в залежності від коливання курсу долара.

Для того щоб ви могли трохи зорієнтуватися, скажімо, що їх вартість може варіюватися в межах 5 000 — 14 000 рублів залежно від країни-виробника, кількості, а також виду компонентів в чинному складі препарату.

Чи не витратити гроші даремно і не отримати побічних ефектів, а також небезпечних ускладнень допоможе тільки попереднє тестування обраного мезококтейля на індивідуальну реакцію вашого епідермісу.

Відео: Як проводиться мезотерапія особи

Ссылка на основную публикацию