Скільки йдуть виділення після припікання ерозії шийки матки?

Багато жінок знають про те, що виділення після припікання ерозії шийки матки — це нормальне явище, головне звертати увагу на те, якого вони кольору, скільки йдуть і консистенцію. Варто зауважити, що дана проблема досить часто зустрічається у представниць прекрасної статі в будь-якому віці. Але варто зазначити, що вона може бути непомітною і навіть не проявляти себе якими-небудь симптомами. Проте не варто недооцінювати цю проблему, так як якщо ерозію НЕ припекти, це може привести до серйозних ускладнень, аж до розвитку онкології.

З огляду на небезпеку, яку несе в собі дане патологічне явище, фахівці настійно рекомендують боротися з нею. Найнадійнішим способом буде припікання. Але воно нерідко супроводжується додатковою терапією, яку лікар призначає індивідуально для кожної пацієнтки.

Після того як буде завершено лікування, повністю зникнуть всі проблеми, які можуть бути пов’язані з ерозією шийки матки. Це і дискомфорт під час статевих актів, і зміна гормонального фону, що відбувається через зміну структури тканин в статевих органах.

1 Основні способи проведення процедури

Після того як лікар визначить, що мова йде саме про ерозію шийки матки, а не про будь-якому іншому недугу, призначається відповідне лікування. Воно нерідко складається з медикаментозних препаратів і процедури припікання. Ліки необхідні для того, щоб усунути неприємні симптоми, а основне лікування повинне не залишити від проблеми і сліду.

пропонуємо Вам ознайомитися

  • Що являють собою післяпологові виділення і скільки вони йдуть
  • Причини появи білих рясних густих виділень перед менструацією
  • Причини появи і лікування жовтих виділень з неприємним запахом перед менструацією
  • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Для купірування ерозії було розроблено безліч різних способів. Вони відрізняються за рівнем неприємних відчуттів, але основний ефект один.

Наприклад, нерідко лікарі призначають видалення ерозії лазером. Це досить зручний спосіб, а головне, точний. Тобто лазерна терапія дозволяє припікати тільки ті тканини, які були пошкоджені ерозією. Це дуже зручно і безпечно для пацієнтки, так як загоєння рани, яка обов’язково з’явиться під час даного процесу, буде відбуватися значно швидше. Лазер не залишає шрамів, хоча для внутрішніх статевих органів це не грає особливої ??ролі.

Головним конкурентом лазерного припікання є відомий багатьом метод кріодеструкції. Це заморожування запального процесу, після чого ерозія проходить сама собою. Заморожені клітини швидко відмирають, а на їх місці відразу з’являються нові, нормальні. Таким чином, метод кріодеструкції не залишає абсолютно ніяких слідів і практично безболісний. Найчастіше заморожування ерозії призначається для пацієнток, які ще не народжували. Кріодеструкція є найбільш делікатної процедурою для видалення ерозії, але повної гарантії того, що запалення не повернеться, немає. Іноді через деякий час доводиться проводити повторне заморожування запалення.

Припікання ерозії може відбуватися і шляхом використання радіохвиль. Цей спосіб досить новий, але вже отримав чимало позитивних відгуків. Крім того, останнім часом став користуватися популярністю метод хімічного припікання.

У класичному варіанті відбувається видалення ерозії хірургічним методом. В даному випадку гарантія повного загоєння максимально висока, але в наш час цей спосіб намагаються призначати тільки в крайніх ситуаціях. Хірургічне припікання досить хворобливе, і деякі пацієнтки погано його переносять. Але подібний метод буде актуальний в тому випадку, коли визначена висока ймовірність появи пухлини злоякісного характеру.

2 Відновлення норми

Більшість жінок, які пройшли через процедуру видалення ерозії шийки матки, скаржаться на те, що їх ще тривалий час турбують виділення. Але в основному це є нормою, так як це звичайна реакція на недавнє роздратування і загоєння рани.

Але далеко не всі типи виділень можна вважати нормою. Деякі варіанти можуть сигналізувати про небезпеку.

При нормальному загоєнні ерозії, після того як запалення буде видалено будь-яким з відповідних методів, рідина повинна бути прозорою і не мати неприємних запахів. У деяких випадках протягом перших декількох днів після проведення лікувальної процедури можливі домішки крові. Многий раз це стосується класичного припікання.

Якщо жінка стала відзначати сильні кров’яні виділення, то цілком можливо, що мова йде про початок критичних днів. Процедура припікання ерозії і прийом лікарських препаратів можуть вплинути на менструальний цикл, тому турбуватися нема про що. Кров повинна припинитися, як зазвичай, тобто не пізніше ніж через тиждень.

При призначенні певного методу припікання лікар зобов’язаний повідомити пацієнтці про те, який характер виділень вважається нормальним в даному випадку і скільки вони повинні йти. Наприклад, після використання лазера секрет може виходити у великій кількості, але нетривалий час. Найчастіше вже через добу виділення рідини практично закінчується.

Заморожування ерозії може привести до того, що жінці доведеться спостерігати виділення довгий час. Іноді до повного загоєння потрібно 2-3 місяці. Весь цей час виділень буде достатньо багато, але вони повинні бути прозорими і виходити в помірній кількості.

При класичному видаленні запалення на шийці матки можна очікувати деякі неприємні симптоми у вигляді дискомфорту в проблемної області та кров’яних виділень. Але все це повинно пройти за 2-3 дня, не більше. Якщо кровотеча сильна і не проходить більше доби, потрібно звернутися до лікаря.

3 Патологічні прояви

У нормі вважається, коли виділення після процедури видалення ерозії на шийці матки стають прозорими і не мають неприємних запахів. Все інше можна вважати сигналом про проблему.

До нетипового секрету, якого не повинно бути при нормально проведеної процедури припікання або заморожування, варто віднести густу рідину з неприємним гнильним запахом і підозрілим кольором. Відтінок може бути не тільки коричневим або червонуватим, а й жовтим, що говорить про гнійному запаленні. Це не виключається, якщо під час виконання процедури лікар зачепив додаткові тканини. Після пошкодження слизової в неї могла проникнути інфекція, що і стало причиною ускладнення.

Окремо варто сказати про кровотечу, його після видалення ерозії бути не повинно. Невеликі виділення червоних крапельок можливі, але значна втрата крові є патологією і вимагає термінового звернення до лікаря.

Ссылка на основную публикацию