СКБ-банк — вклади фізичних осіб 2017, відсотки

Як правило, чим менше сума вкладу, тим менший заробіток з неї можна отримати. Однак умови по вкладах сучасних банків можуть дати привід посперечатися з цим твердженням. По-перше, дуже багато залежить від величини ставки, по-друге, дуже важливі можливості поповнення та капіталізації, а також управління рахунками. Необхідно врахувати і валюту, в якій відкрито депозит. Правильно підібрана програма забезпечить стабільний дохід і захист коштів від негативних факторів. Багато депозити Росбанка, ОТП-банку, СКБ-банку і багатьох інших комерційних організацій до того ж піддаються додатковому страхуванню.

Вклади СКБ-банку для фізичних осіб у 2017 році

Крім вкладів Райффайзенбанку, Ощадбанку, Россельхозбанка і багатьох інших компаній, практично по всій Росії доступні пропозиції і від банку СКБ, що відрізняються зручністю в управлінні і високими процентними ставками. На 2017 рік банк готовий надати можливість вибрати з 7 актуальних програм. Варто зазначити, що кожна з них застрахована.

«Звичайне диво»

На чому заробити в кризу? Незважаючи на складне фінансово-економічне становище в Росії, СКБ-банк за багатьма пропозиціями встановлює високі процентні ставки. Депозит «Звичайне диво» — не виняток. Вклавши від 1 тисячі рублів на період від 1 до 1080 днів, можна отримати прибуток з процентною ставкою від 3 до 9,5%. Якщо вкладник вирішить піддати її капіталізації, ставка буде знижена. Внесення додаткових внесків здійснюється тільки перші 90 днів, але без обмежень. Будь-яка кількість раз в межах капіталізованих відсотків доступні видаткові операції. Дострокове зняття вкладеної суми тягне за собою встановлення ставки за вкладом «На вимогу».

«Виконання бажань» і «Виконання бажань + 8,3»

За допомогою вкладу «Виконання бажань», як і за допомогою вкладів Тінькофф, можна забезпечити непоганий пасивний дохід. Мінімальна сума за умовами тут — 10 тисяч рублів, процентна ставка — 8% в рік, а термін — 270 днів. Виплата відсотків проводиться банком в кінці терміну, пролонгація не передбачена. При достроковому вилученні коштів в розмірі 100% відсотки виплачуються за ставкою депозиту «До запитання».

Відкриття вкладу «Виконання бажань + 8,3» здійснюється клієнтом-користувачем системи дистанційного обслуговування банку «СКБ-онлайн». У цьому випадку призначається процентна ставка в 8,3%.

«Щаслива монета»

Щоб заробити в СКБ-банку за допомогою депозиту «Щаслива монета», необхідно зробити вкладення на суму не менше 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 300 доларів і євро на період від 1 до 1080 днів. У цьому випадку банк призначить ставки:

  • Рублі — 2,8-9%;
  • Долари — 1-2%;
  • Євро — 1-1,75%.

Періодичність виплати відсотків незалежно від обраної валюти — 90 днів. Поповнення рахунку можливе до досягнення максимальної суми (100 мільйонів рублів, 3 мільйони доларів або 2 мільйони євро). Можлива капіталізація або виплата на окремий рахунок (на вибір). При достроковому розірванні договору перерахунок відсотків здійснюється за ставкою вкладу «До запитання» від СКБ-банку.

«Пенсійний»

Для пенсіонерів банк СКБ в 2017 році підготував спеціальну програму в рублях, якою можна скористатися при наявності пенсійного посвідчення і хоча б 1 тисячі рублів. Депозит відкривається з вибором періоду від 1 до 1080 днів під 2,8-6% на рік. Протягом всього періоду поповнити рахунок і видаткові операції до суми незнижуваного залишку. Особливу вигоду можна витягти з можливості капіталізації відсотків. Дострокове розірвання депозиту можливо тільки з нарахуванням відсотків за ставкою «До запитання».

«Активний рахунок»

Депозит СКБ-банку «Активний рахунок» у 2017 році можна відкрити як з капіталізацією відсотків, так і з нарахуванням їх на окремий рахунок. В обох випадках мінімальне вкладення — 10 тисяч рублів, період — від 1 до 1080 днів. Процентна ставка встановлюється від 1 до 5,8%. Поповнення рахунку шляхом внесення додаткових внесків можливо до досягнення максимальної суми вкладу (50 мільйонів рублів), а видаткові операції передбачені тільки до суми незнижуваного залишку. З достроковим розірванням договору перерахунок відсотків банком здійснюється за ставкою депозиту «До запитання».

Порада: у багатьох випадках прибуток за вкладами з поповненням і капіталізацією відсотків може виявитися набагато вище, ніж від депозитів з високою процентною ставкою і виплатами по закінченні періоду.

«До вимоги»

Якими б не були відсотки за вкладами в банках Владивостока, Уфи, Новосибірська і будь-якого іншого міста Росії, багато комерційні організації обов’язково пропонують клієнтам вклади типу «До запитання» для фізичних осіб. Як правило, за умовами таких пропозицій банк встановлює найнижчу процентну ставку. У депозиту «До запитання» від СКБ-банку вона становить 0,01%. Але зручності даної програми полягають в можливості відкриття на будь-який термін у будь-який з трьох валют (рубль, долар і євро), а також в можливості необмеженого поповнення і щоквартальному отриманні прибутку.

Порада: для того щоб самостійно вибрати найбільш вигідну і зручну програму, на сайті СКБ-банку можна здійснити підбір по заданих параметрах. Сервіс не тільки вибере найбільш зручна пропозиція, але і розрахує приблизну загальну прибуток.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Депозити від СКБ-банку для фізичних осіб у 2017 році не менше вигідні, ніж вклади Татфондбанка, Росбанка, ОТП-банку і багатьох інших. З їх допомогою можна здійснювати зберігання, накопичення і збільшення обсягу грошових коштів, а також захист заощаджень від інфляції. Вклади в іноземній валюті при дбайливому ставленні здатні приносити прибуток не тільки за запропонованою процентною ставкою, а й за допомогою коливання курсу. Будь-вкладник тут може знайти найбільш вигідне і зручне пропозицію, а сервіси банку в цьому допоможуть.

Ссылка на основную публикацию