Скандинавські руни: їх значення, опис і тлумачення

Скандинавські руни застосовують для магічних ритуалів. Вони допомагають дізнатися майбутнє, захистити людину від зовнішнього зла, домогтися успіху в задуманому справі. Руни застосовували ще наші далекі предки, тому сила їх дії перевірена віками. Поговоримо про значення скандинавських рун докладно.

Трохи історії про рунах

Скандинавські руни довгий час були частиною писемності общегерманского рунічного алфавіту і використовувалися в цій якості в 19-м столітті в країнах Скандинавії.

А магічна дія рун виявили наші предки набагато раніше. Ще Юлій Цезар повідомляв про ворожіння на жеребьyoвих паличках за допомогою рун.

А давні германці приписували руническим символам такі властивості, як здатність оберігати людину від брехні і зовнішніх загроз, зцілювати від важких хвороб.

У сучасному окультизм руни використовуються для ворожінь, а також для виготовлення оберегів. Найчастіше рунічні символи вибивають на камені, але можуть використовуватися також і інші натуральні матеріали.

Іноді рунічні символи набивають у вигляді татуювання на тіло. Важливо знати, яке мають скандинавські руни значення, щоб не помилитися з вибором малюнка для тату. Не можна недооцінювати магічні властивості цих загадкових символів — у вигляді татуювання вони здатні кардинально впливати на життя людини.

Деякі езотерики вважають, що руни — це своєрідний портал, який допомагає налагодити контакт і зв’язати людини з його предками або богами.

Далі розглянемо, як виглядають найпопулярніші скандинавські руни, і розберемо їх значення докладно.

Скандинавські руни: значення, опис та їх тлумачення

Руни вікінгів вважаються одними з вчинених символів, використовуваних в сучасних гадательних методикам. А їх головна перевага — у простоті значень. Вивчити і запам’ятати тлумачення скандинавських рун може практично будь-яка людина.

Важливо знати, що одна і та ж руна може мати різне значення в прямому і перевернутому положенні. Якщо зображення руни виглядає однаково в будь-якому положенні — значення залишається одним і тим же.

Руна Феу

У прямому положенні руна ФЕУ — уособлення чогось нового. Наприклад, придбання корисних навичок, знань, отримання прибутку, зав’язування вигідних взаємовідносин з партнерами. Але все нове, що символізує ця руна, приходить до людини ціною великих зусиль, а не завдяки везінню.

У перевернутому положенні значення рунічного символу протилежне. Це втрати, втрата чогось, нерозв’язні проблеми. Як правило, всі ці труднощі можна вирішити — потрібно лише трохи постаратися.

Руна Уруз

У прямому положенні — це емоції, пристрасть, буквально «вогонь». Причому емоції це настільки сильні, що людина не здатна їх контролювати, він повністю віддається у владу почуттів. І почуття ці щирі, ні грама фальші.

У перевернутому положенні руна уособлює страхи, комплекси, нерішучість, відсутність моральних сил на реалізацію задуманих цілей. Людина не здатна брати відповідальність, вважаючи за краще перекладати її на інших.

Руна Турісаз

У прямому положенні Турісаз — символ неймовірної потужності, уособлення сили, також знак того, що людина знаходиться під захистом вищих сил. Але важливо розуміти, що не можна покладатися лише на цю удачу — смуга везіння може швидко закінчитися, якщо нічого не робити і перестати покладатися на власні сили.

У перевернутому положенні значення майже таке ж, але воно набуває негативний характер, тому що людина не готова або не здатний сприйняти інформацію, яку несе в собі рунічний символ.

Руна Ансуз

У прямому положенні руна Ансуз — це все слова, які вимовляє людина, його навички вербального спілкування і здатність впливати на оточуючих за допомогою ораторського мистецтва. З таким символом слова будуть складатися в гладку мова без жодних зусиль, без проблем можна налагодити контакт з будь-якою людиною.

У перевернутому положенні ця руна — уособлення недостовірних даних, неправдивої інформації, яка передається вербально. Це бажання обдурити, насплетнічать, спотворити справжні факти про який-небудь подію, що відбулася.

Руна Райдо

У прямому положенні руна Райдо — символ довгих подорожей, переміщення людини на далекі відстані. Причому поїздки ці саме приємні, що супроводжуються радісними емоціями і яскравими позитивними враженнями.

У перевернутому положенні руна також позначає подорожі, але невдалі і виснажливі, а то і зовсім — зрив запланованої поїздки.

Руна Кеназ

У прямому положенні руна Кеназ схожа за значенням з руной Уруз — це теж вогонь. Але не яскравий, бурхливий, нестримний, а тихий і спокійний — рівне полум’я. Це уособлення енергійності, сили і влади людини. Їх достатньо, причому відсутні такі негативні явища, як зайва агресія і нестримне прагнення домінувати над будь-ким.

У перевернутому положенні руна символізує зупинку в розвитку, а то і зовсім повну деградацію особистості. Вона уособлює і якісь події, які вкрай неприємні для людини, але уникнути їх не можна ніяк, що не старайся.

Руна Гебо

Цей рунічний символ має симетричну форму, тому значення не ділиться в залежності від положення.

Руна ГЕБО має дуже позитивне тлумачення, яке практично неможливо погіршити — воно стане негативним, тільки якщо поруч з ГЕБО буде розташовуватися рунічний символ з різко негативним значенням.

Гебо уособлює духовний спокій, наповненість. Це радість і щастя, умиротворення і усвідомленості. Це означає, що людина знайшла себе, любить себе, може і вміє ділитися енергією з оточуючими, не шукає джерел наповнення енергією, а сам є таким джерелом.

Руна Вуньо

У прямому положенні цей рунічний символ — майже найсприятливіший з усіх. Це уособлення всього позитивного: радості, звільнення від неприємностей, удачі, везіння. Це шанс, який надає сама Доля, щоб людина змогла кардинально змінити життя на краще.

У перевернутому положенні все не так райдужно. Це стагнація, «заморожування» розвитку, зупинка руху, регрес і деградація. Знак того, що рівний хід подій різко зміниться, і все піде шкереберть.

Руна Халагаз

Цей рунічний символ має всього одне значення, так як залишається однаковим і в прямому, і в перевернутому положенні.

Це уособлення стихії, але не позитивною, а руйнує, що змітає все на своєму шляху. Стихією можуть бути як і непередбачені події, так і яскраві негативні емоції, які людина не в силах контролювати.

Часто означає, що доля людини знаходиться у владі кого-то другого, і тільки від цього іншого буде залежати, як складеться подальше життя.

Дивіться відео про скандинавські руни:

Руна Наутиз

Завершуємо наше опис найпопулярніших скандинавських рун руной Наутиз.

У прямому положенні — це уособлення важкої праці, але який завжди призводить до успіху. Це неймовірні моральні і фізичні зусилля, спрямовані на досягнення великої, майже глобальної мети.

У перевернутому положенні значення те ж саме, але з невеликою відмінністю, яке кардинально змінює позитивний характер символу. Це уособлення великих зусиль, але невірних, які ніколи не приведуть до потрібного результату.

Ссылка на основную публикацию