Сітібанк — вклади фізичних осіб 2017, відсотки

Відкрити депозит для фізичних осіб, який міг би приносити відчутний дохід, у 2017 році не так складно, як здається. Основними двома факторами заробітку на вкладах є висока процентна ставка і можливість внесення на рахунок великої суми (або поповнення вже відкритого рахунку). Досить високими ставками у своєму розпорядженні вклади в банку Уралсиб, Альфа-банку, Газпромбанку і інших, тому можливості отримувати додатковий прибуток є практично у кожного.

Вклади для фізичних осіб в Сітібанку в 2017 році

Сітібанк — одна з популярних комерційних організацій, які впроваджують в свою роботу інновації для забезпечення зручності обслуговування та інформування. Тому, як і вклади в СКБ-банку для фізичних осіб, депозити від Сітібанку можуть відкриватися віддалено за допомогою інтернет-технологій. На сьогодні таких пропозицій у банку всього три. Але в той же час вони мають абсолютно різні умови, що дозволяє робити вибір на користь найбільш зручного.

Порада: заощадити час при відкритті депозиту в Сітібанку допоможе можливість заповнення онлайн-заявки на сайті компанії. Для цього необхідно вибрати пункт «Депозити» в меню, потім пропозицію, що цікавить.

«Стандартний»

Як і вклади Татфондбанка в 2017 році, пропозиція від Сітібанку «Стандартний» можна відкрити з доступними мінімальною сумою і умовами:

  • 5 тисяч рублів на 31-730 днів під 4-8%;
  • 100 доларів на 91-365 днів під 0,05-0,1%;
  • 100 євро на 91 день під 0,01%.

Дані умови поширюються тільки на випадок розміщення в системі «Сітібанк-онлайн». У відділеннях банку діють наступні умови:

  • Від 30 тисяч рублів на 33, 100, 150 днів під 9%;
  • Від 1 тисячі доларів або євро на 33, 100, 150 днів під 1%.

Спеціальна програма пропонується тільки в рамках комплексних програм з інвестиційними продуктами і накопичувальними страховими продуктами. В обох випадках зароблені гроші нараховуються в день закриття рахунку, а при достроковому припиненні зберігання коштів банк встановлює процентну ставку 0,05%.

«Зростаючий»

Депозит «Зростаючий» в 2017 році, як і депозити для фізичних осіб від Банку Москви, може бути відкритий в офісі, але є можливість і віддаленого відкриття через службу CitiPhone. Мінімальна сума вкладу — 100 тисяч рублів. Особливістю пропозиції є зростання процентної ставки кожні 3 місяці, починаючи з 4% і закінчуючи 11% в рік. Розмістити рахунок можна на 12 або 18 місяців. Кожні 3 місяці банк нараховує зароблені відсотки. Крім цього, доступні видаткові операції з рахунком до 35% від всієї суми. У разі дострокового розірвання договору відсотки нараховуються за ставкою 0,05% (за неповний період 3 місяці).

«До вимоги»

На відміну від депозитів Балтінвестбанк, накопичувальний рахунок Сітібанку може відкриватися як в офісі, так і за допомогою систем «Citibank-online» і «CitiPhone». Ніяких обмежень по сумах вкладень пропозиція не передбачає, проте чим вони більші, тим вище і процентна ставка. Доступний рахунок в рублях і доларах. У першому випадку процентна ставка може бути призначена від 4 до 9%, у другому — від 0,01 до 0,03%. Депозит можна поповнювати на будь-яку суму в будь-який час і проводити з ним видаткові операції без обмежень. Дохід нараховується щодня.

Порада: накопичувальний рахунок легко відкривати і поповнювати в системі «Сітібанк-онлайн». Крім того, на сайті банку в описі пропозиції за допомогою калькулятора можна розрахувати його приблизну прибутковість.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Оскільки вклади для фізичних осіб від Сітібанку в 2017 році доступні практично кожному, перешкод для того, щоб отримати додатковий дохід з їх допомогою, немає. Проблему може скласти вибір. Але приблизний розрахунок прибутковості пропозицій здатний вирішити і її. Найвища процентна ставка від Сітібанку на сьогодні становить 11%, що робить сам вклад одним з найвигідніших. У вкладників є можливість поповнення та часткового зняття коштів з рахунку, дострокового розірвання договору і віддаленого обслуговування. Захист засобів на рахунках забезпечує страхування.

Ссылка на основную публикацию