Сітібанк Онлайн — Особистий кабінет (вхід)

Створення функціональної і безпечної системи інтернет-банкінгу — одне з важливих умов ефективної роботи сучасного банку. Без сервісу дистанційного обслуговування фінансова установа зменшує лояльність клієнтів і збільшує шанси конкурентів. «Сітібанк», який працює на російському ринку з 1992 року, кілька років тому розробив і успішно запустив зручний інтернет-банкінг. Щоб почати роботу, не потрібно володіти спеціальними знаннями, досить знайти кілька хвилин для реєстрації в системі і слідувати простому алгоритму.

Можливості «Особистого кабінету»

Після реєстрації в системі інтернет-банкінгу «Сітібанк Онлайн» для кожного клієнта створюється віртуальний робочий простір — «Особистий кабінет». Щоразу для входу потрібно вводити в спеціальну форму секретні логін і пароль. Функціонал сервісу дозволяє управляти своїм рахунком, змінювати налаштування карти, підключати та відключати послуги дистанційно, без відвідування відділення банку, незалежно від часу доби і місця знаходження (в тому числі за межами Росії).

Функціонал «Особистого кабінету» в системі інтернет-банкінгу Сітібанку:

 1. Цілодобовий доступ до інформації за рахунком, карті, управлінні ними (баланс, перегляд, роздруківка або відправка на електронну пошту повідомлень, повних платіжних реквізитів для вхідних переказів, деталі по кредиту, пошук операцій, перегляд і експорт виписок за останній рік і т.д. ).
 2. Вчинення платежів, переказів, оплата послуг і товарів, проведення інших операцій за рахунками і картками (прив’язка картки до рахунку, валюті, її активація, перегляд і активація копії платіжного доручення, роздруківка підтверджує листа за операціями, створення шаблонів для переказів і т.д. ).
 3. Управління заощадженнями та інвестиціями через Інтернет, не виходячи з дому (створення інвестиційного ризику-профілю для оцінки портфельного ризику і всього інвестиційного продукту, розміщення депозиту, валютного опціону, покупка / продаж акцій, облігацій і т.д.).
 4. Самостійна щоб зробити режим, параметрів безпеки в онлайн-сервісі «Сітібанк Онлайн» (зміна порядку відображення або видимості рахунків, пін-коду, створення унікального імені для рахунку або карти, відновлення логіна, пароля і т.д.).
 5. Перегляд поточного курсу валют (RUB — USD / RUB — EUR).
 6. Перегляд інформації про операції по кредитній карті, (формування виписки за останні 365 днів, інформація про бонуси, подача заявки на оформлення кредитки, активація нової карти, погашення заборгованості тощо).
 7. Підключення, відключення послуг ( «Автоматичний платіж» і т.д.).
 8. Персональні послуги від банку (настройка повідомлень про операції через «Citibank Alerting Service» на мобільний телефон, електронну пошту, оформлення страхової програми і т.д.).
 9. Управління банківськими документами (електронна виписка, продовження довіреності на додаткову карту і т.д.).
 10. Цілодобова підтримка клієнтської служби (користувач може написати лист із запитом, претензією, питанням до банку через сервіс «Напишіть нам», отримати підтверджуючий документ по рахунках, картам, кредиту, змінити пін-код, логін або пароль, контактну інформацію і т.д. ).

«Сітібанк Онлайн» — «Особистий кабінет» (реєстрація)

Щоб отримати доступ до безкоштовної системі інтернет-банкінгу і створити в ній свій аккаунт, клієнту фінансової установи потрібно пройти нескладну процедуру реєстрації. В її процесі створюються унікальні ім’я користувача (логін) і пароль для входу, ці ж дані допоможуть авторизуватися в мобільному додатку «Citi Mobile». Спочатку потрібно вибрати на офіційному сайті банку розділ «Сервіси 24/7» і вкладку «Citibank Online».

Натисніть, щоб збільшити

Потім натискаємо кнопку функції «Реєстрація» поруч з «Вхід в Citibank Online». Для отримання покрокових підказок користувач може вибрати «Подивитися інструкцію», перегорнувши сторінку на кілька кроків вниз (підзаголовок — «Початок роботи»).

Натисніть, щоб збільшити

На стартовій сторінці офіційного сайту теж є функціональна кнопка «Реєстрація», вона знаходиться в лівій частині сторінки під «Увійти в Citibank Online».

Натисніть, щоб збільшити

У реєстраційній формі клієнту потрібно вказати номер активної дебетової або кредитної карти, термін її дії, дату народження і натиснути «Продовжити». Потім для підтвердження операції необхідно ввести одноразовий пароль з СМС-повідомлення від банку. На наступному етапі створюють ім’я користувача і пароль, керуючись підказками (щоб вони спливли, натискаємо значок «?» Біля полів форми), і клацають «Продовжити».

Натисніть, щоб збільшити

Потім необхідно прочитати базові пункти Умов банківського обслуговування щодо послуг і роботи інтернет-банку і натиснути «Я згоден». На екрані з’явиться інформація про зареєстровану карті, частина імені користувача, деякі рекомендації щодо старту роботи в сервісі. На цьому процес реєстрації завершено. У разі перевипуску картки, відкриття нового рахунку, оформлення банківських продуктів, змінювати налаштування профілю, логін і пароль не потрібно.

«Сітібанк Онлайн» — вхід в «Особистий кабінет»

Вхід в «Особистий кабінет» здійснюється за допомогою імені користувача та пароля, створених при реєстрації. На офіційному сайті натискаємо «Увійти в Citibank Online» в лівій частині екрана.

Натисніть, щоб збільшити

На новій сторінці заповнюємо форму входу, натискаємо «Вхід». Також можна скористатися функціональної кнопкою «Інтернет-банк» у правій частині стартової сторінки офіційного сайту банку або вкладкою «Вхід в Citibank Online» в розділі меню «Сервіси 24/7».

Натисніть, щоб збільшити

Збереження авторизаційних даних в «Особистому кабінеті» забезпечується надійними технологіями захисту. Для безпечного використання онлайн-сервісу дистанційного обслуговування, захисту рахунків і особистої інформації фінансова установа забезпечує високий рівень шифрування інформації, її конфіденційність, впроваджує в систему додатковий захист основних функцій і операцій — підтвердження одноразовим паролем з СМС-повідомлення.

При необхідності відновити дані для входу, знайти підказку можна, скориставшись посиланнями під авторизаційної формою: «Забули пароль?» (Відкриється спеціальна форма), «Забули ім’я користувача?» (Після введення деяких особистих даних система нагадає логін), «Допомога», активувати карту (клієнту потрібно вказати її номер, термін дії, дату народження, код з картинки і слідувати підказкам системи). Обов’язкова умова успішного проведення всіх операцій — введення коду з СМС-повідомлення від банку (він активний лише протягом 5 хвилин).

Порада: для забезпечення максимальної безпеки проведення всіх фінансових операцій і даних «Особистого кабінету» IT-фахівці рекомендують міняти пароль як мінімум кожні 90 днів. У «Citibank Online» це можна зробити через розділ меню «Мій профіль» — «Змінити ім’я користувача і пароль».

«Сitibank» — мобільний додаток

Отримати доступ до своїх картах, рахунків та функцій управління клієнти «Сітібанку» можуть і через мобільні пристрої. Для цього знадобиться тільки безкоштовно скачати, встановити спеціальний додаток «Citi Mobile» і при необхідності здійснити реєстрацію в сервісі. Якщо у користувача вже є логін і пароль для входу в інтернет-банк, то для авторизації він використовує їх. Процедура реєстрації в мобільній версії «Citibank Online» не відрізняється від стандартної.

Перше, що потрібно зробити, — завантажити і встановити додаток на смартфон або планшет. Файл можна знайти через рядок пошуку в магазинах додатків Play Market, App Store (вводимо ключове слово «Citibank») або вибрати на головній сторінці офіційного сайту розділ «Сервіси 24/7» — «Citi Mobile», клікнути функціональні кнопки «Доступно в Google Play »,« Завантажте в App Store ». Також можна скористатися сканером QR-коду праворуч від них для миттєвого завантаження.

Функціонал мобільного застосування практично не відрізняється від «Citibank Online». Після входу в обліковий запис користувач може:

 • робити переклади, оплачувати послуги без комісії, планувати платежі;
 • отримувати швидкі повідомлення про операції по рахунках і картах, дивитися деталі;
 • переглядати історію операцій, курс валют, баланс;
 • здійснювати валютно-обмінні операції;
 • розміщувати строкові депозити;
 • активувати нову карту;
 • при необхідності — відновити дані для входу;
 • отримувати актуальну інформацію про знижки та спеціальні пропозиції;
 • дізнатися адреси, розташування на карті відділень банку, банкоматів, терміналів Елекснет.

Порада: уточнити інформацію про роботу мобільного додатка, отримати допомогу в процесі реєстрації, проведення різних операцій можна через цілодобову службу підтримки «Citi Phone».

Для зручності Сітібанк розробив спеціальні сервіси: «Citi Mobile Snapshot» і «Touch ID». Перший дозволяє без входу в додаток ознайомитися з балансом, даними по рахунку, карті, останніми 5 операціями, а другий (доступний для Apple iPhone 5S і вище, Android c 6 версії) — авторизуватися за допомогою сканера відбитка пальця. Активувати їх можна в розділі «Налаштування». Для забезпечення безпеки роботи в мобільному додатку банк використовує надійні методи захисту: передача даних по SSL-каналу, шифрування. Також банк пропонує клієнтам активувати додаткові захисні функції, наприклад, автоматичне закриття програми, якщо протягом 5 хвилин не виконується ніяких дій, одноразові паролі для підтвердження фінансових операцій, маскування номера рахунку при кожному вході і т.д.

Контакти для зв’язку з фінустановою

При виникненні питань щодо реєстрації, проведення різних фінансових операцій, підключення, відключення послуг або сервісів клієнту варто зв’язатися з цілодобовою службою підтримки +7 (495) -775-75-75 (для Москви, дзвінків з-за кордону), +7 (812 ) -336-75-75 (Санкт-Петербург), 8 (800) -700-38-38 (інші регіони РФ, дзвінок безкоштовний). «Citi Phone» працює в 2 форматах: автоматичний режим, коли клієнту допомагає вирішити питання система, яка генерує підказки, і зв’язок з оператором. Співробітники колл-центру працюють з 8:00 до 20:00, але за екстреними питань (їх перелік розміщений в розділі «Послуги та сервіси» — «Citi Phone») підтримку здійснюють цілодобово.

Порада: для клієнтів, які живуть в містах, де використовується не московський час, в розділі «Послуги та сервіси» — «Citi Phone» розміщена спеціальна таблиця з годинником роботи операторів служби підтримки, які є актуальними для певних регіонів

Щоб зв’язатися зі співробітником банку, на сторінці входу в «Citibank Online» вибираємо розділ «Контакти». Система запропонує кілька варіантів: служба підтримки, відправка заяви банку через зворотний зв’язок (але перелік питань, які можна залишити цим способом, досить вузький, всі доступні пункти вказані біля форми). Можна ще скористатися посиланням «Питання і відповіді». Знайти точні адреси та години роботи відділень вийде через розділ «Відділення і банкомати» у верхній частині сторінки офіційного сайту. Більшість офісів працює з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 20:00, в суботу — з 10:00 до 18:00.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сітібанк — одне з найбільших фінансових установ Росії за рівнем капіталу і розміром активів. Він є частиною корпорації «Citi», що створила філії більш ніж в 150 країнах світу. Клієнтам-фізичним особам, крім широкого спектра фінансових послуг та інвестиційного банкінгу, доступний онлайн-сервіс дистанційного банківського обслуговування «Citibank Online». Він дає можливість повноцінно управляти своїми рахунками, картами, змінювати їх налаштування в будь-який час доби без прив’язки до місця і часу.

Ссылка на основную публикацию