Система флай леді для працюючих, з чого почати

Де то там, але тільки не в нас слов’ян, жінка сидить вдома з дитиною і веде домашнє господарство, створює затишок. Крім всіх перерахованих вище обов’язків, нашої жінці потрібно ще ходити на роботу і заробляти гроші, система флай леді для працюючих, допоможе нам розпланувати все потрібні справи по дому, що б на них витрачати якомога менше часу і сил.

Основні правила системи флай леді, які допоможуть працюючим жінкам економити час

  1. Кожна поважаюча себе флай леді, становить завдання на кожен день. Список справ допоможе вам орієнтуватися в тому, що потрібно зробити, по можливості згрупувати справи, не забути щось важливе, обов’язкове.
  2. Зробити ксерокопії всіх потрібних документів в декількох примірниках. Це дуже зручно, якщо кому то знадобилася ксерокопія будь-якого документа, то його можна взяти, він вже є, не потрібно бігти і робити кожен листочок окремо, тим самим ви економите свій особистий час.Я за велику кількість ксерокопій, можливо буде знижка, ось ще й один плюс, економія грошей.
  3. Щоб не витрачати час на розбір завалів, періодично, у міру надходження викидайте мотлох. Адже мотлох впорядкувати не вийде, його можна тільки вибросіть.Ви запитаєте «Як можна викинути річ, яка хороша і ще може, кому то згодиться?». Якщо ви не користуєтеся річчю. А викинути е шкода, не викидайте, віддайте нужденному. Стару або маленьку одяг я роздаю даром тому кому вона сподобається, так поступаю і з іншими речами. А ось поламаним предметів, розбитим чашкам, тарілках в будинку не місце. За фен-шую, мотлох блокує надходження позитивної енергії в будинок. А вам це потрібно? Викидайте скоріше.
  4. Не потрібно звалювати все на свої тендітні плечі. Ви ж не одна живете, і не тільки ви повинні розбиратися з усіма домашніми справами. Привчіть чоловіка і дітей до домашніх справ, нехай вони вам помогают.У кожного повинні бути свої обов’язки по дому, які вони повинні беззастережно виконувати. Це і вам буде допомога. І виховає в ваших дітях любов до порядку і відповідальність.
  5. Не потрібно хапатися за все відразу. Краще все робити потроху, невеликими кроками. Завжди робіть ранкові та вечірні рутини. Кожен день виконуйте кілька нескладних справ, виділяючи на кожне по 15 хвилин. У підсумки ви не будете втомлюватися від домашніх обов’язків, і в той же час робота по дому, буде систематично виконуватися.
  6. Складайте списки покупок і меню на тиждень. Вам так на багато простіше буде готувати їжу для своєї родини. Знавши що б готуватиме на ужен і що всі необхідні продукти є у вас в холодильнику, ви зможете з ранку зробити якісь заготовки. Дати завдання дитині, наприклад начистити до приходу мами картоплі. Тим самим будете економити свій час.

Чи не складні правила системи флай леді, допоможуть працюючим жінкам, полюбити себе і свій будинок, не витрачати на прибирання все вихідні.

Так само, не потрібно забувайте про себе, стежте за собою, робіть зарядку, манікюр, зачіску, навіть по дому ходите в тому одязі, яка вам подобатися. Адже в справжньої жінки все повинно бути добре: в будинку прибрано, діти, чоловік нагодовані, і сама повинна бути красунею.

Ми розглянули основні правила системи флай леді для працюючих. Вам залишилася їх тільки впровадити в життя, удачі.

Ссылка на основную публикацию