Сироватки для волосся — як їх використовувати?

Інноваційні технології сьогодні проникли в усі сфери життя, не обійшлося без них і в косметології. Несприятливі впливу, погана екологія, агресивна дія хімічних засобів для укладки — все це робить волосся тьмяними і недоглянутими, які вимагають спеціального відновлення. Саме тут важливими є революційні формули краси — сироватки, створені в лабораторіях кращих виробників косметики, завдяки інноваційним технологіям.

Що таке сироватка?

Сироватка, звана ще формулою краси, являє собою концентрований продукт, спеціально створений для догляду і практично миттєвого відновлення пасом. В основу подібних засобів лягли багаторічні розробки кращих фахівців фармакології та косметології. За своїм впливом інноваційні сироватки є комплексом з кращих ефектів таких засобів, як маски, муси, бальзами. Саме тому всі сироватки відразу надають зволожуючу, терапевтичне, стайлінгу вплив на локони.

З переваг кошти необхідно особливо відзначити пролонговану дію, тобто після скасування волосся все одно залишаються гарними, струмливими, м’якими. Ефект при використанні досягається практично миттєвий, а нанесення дуже легке, що і стало основою такої великої популярності сироваток для волосся.

Види сироваток і їх дію на волосся

В основі препаратів знаходиться базовий компонент — відновник у вигляді кондиціонера, додатково використовуються такі активні речовини, як біополімери, еластин, а також масла, натуральні рослинні екстракти, мікроелементи, вітамінні комплекси, D-пантенол, протеїн і багато інших. При нанесенні вони проникають всередину тканин, насичують клітини шкіри поживними речовинами і киснем, відновлюють структуру, еластичність, природний вологісний баланс. Крім того, сироватки активують ріст, вже після першого тижня використання можна помітити перші результати.

Якими бувають сироватки?

Сьогодні виробники пропонують величезний асортимент, що включає в себе:

  • кошти від випадіння волосся;
  • зволожуючі серії;
  • продукти для кінчиків волосся;
  • спеціальні захисні, відновлюють комплекси;
  • сироватки, розроблені спеціально для жирного волосся;
  • кошти від лупи і багато інших.

Як правильно користуватися сироватками?

Сироватки, на відміну від інших засобів для волосся, наносяться дуже легко, їх не треба змивати або попередньо готувати локони. Конкретний спосіб застосування залежить від виду сироватки, наприклад, при посічених кінчиках продукт наноситься тільки на пошкоджені кінці волосся, а при випаданні або дуже рідкісних волоссі сироватку треба розподіляти в області коренів.

Наносити продукт можна на вологі або висушені локони, частота використання і курс лікування повністю залежать від виду засоби і рекомендацій виробника. Деякі види сироваток треба використовувати не частіше одного разу за тиждень, інші можна наносити два-три рази.

На волоссі засіб розподіляється м’якими, легкими рухами, не зайвим буде масаж. При вологих пасмах слід залишити засіб на пару хвилин, щоб сироватка встигла подіяти, після чого підсушити голову феном. Дуже велика кількість продукту наносити на голову не варто, так як пасма придбають недоглянутий зовнішній вигляд.

Ссылка на основную публикацию