Сирники з цільнозерновий борошном рецепт

Серед дієтичних продуктів, які не надто часто використовуються, можна використовувати цельнозерновую борошно. Ця мука має трошки більшу калорійність, але має низку переваг — безліч цінних речовин, які відсіваються при очищення можуть допомогти в лікуванні ряду недуг. Сирники з цільнозерновий борошна виходять грубуватими, але ще більш корисними і мають натуральний смак, які багато дуже люблять.

Користь цільних зерен

Якщо зерно мелють ціле, включаючи оболонку, то на виході виходить цільнозернових борошно. Помел може бути різним — тонкий називається крупчатки, великий — шпалерного, але в цілому шматочки зерна видимі, вони можуть бути розміру манки або пшоно. Таку борошно роблять з різних злаків — пшениці, ячменю, вівса, гороху, гречки. Завдяки тому, що на таку муку йде оболонка зерна, вона має додаткові корисні та поживні речовини — клітковина, вітаміни груп Е і В, білки і багато різних мінералів, мікроелементів антиоксидантів, ензимів і корисних органічних сполук.

Цукровий діабет, авітаміноз, серцево-судинні хвороби — впоратися з цими, а також іншими хворобами допомагає дієтичне харчування, засноване на цільнозерновий борошна. Звичайно, це не панацея, але плюс в сумі з іншими лікувальними факторами.

Пшенична цільнозернових борошно є досить калорійною, тому нею не бажано замінювати звичайну муку при гастриті, ожирінні і холециститі, це єдиний випадок протипоказання. Однак борошно з цільних інших круп, наприклад гречки, допомагає боротися з ожирінням.

Продукти з борошна з таким цільнозерновим грубим помелом мають інший смак, мають оригінальний аромат і приємний жовтий колір, як скоринка свіжоспеченого хліба. Тісто з такою мукою не така пишна, тому сирники виходять більш твердими. Якщо хочеться кращої консистенції, можна змішувати зі звичайною мукою у співвідношенні наполовину. Але смак — справа звички, якщо кілька разів приготувати продукт повністю з цільнозерновий борошна, особливостей можна і не помітити. Якщо борошна грубого помелу немає, замість неї можна використовувати борошно з висівками і клітковиною.

приготування

складові

Підготуйте 400 грам сиру (дві покупних пачки), два яйця, 30 г цукру, ванільний цукор — один пакетик, сто грам цільнозерновий борошна, звичайна мука, щоб в ній панировать, соняшникова олія, щоб посмажити.

Сирники з цільнозерновий борошна за цим рецептом розраховані на чотири порції, час приготування — півгодини.

приготування

  1. Смежіваем всі інгредієнти, крім борошна, розминаємо до однорідної маси.
  2. Місимо тісто, невеликими порціями сиплячи борошно.
  3. Ми залишаємо на півгодини, чекаємо поки клейковина НЕ набрякне.
  4. Паніруємо, смажимо з двох сторін, останні хвилини смаження накриваємо кришкою.

Ссылка на основную публикацию