Сезон вакцинації від грипу стартує в Криму


Півострів Крим різко покинуло тепло і йому на зміну прийшла справжня, холодна осінь. Ця пора багата не тільки на прохолоду, вітер, часті дощі, але і такі вірусні захворювання, як грип.
Інфекціоніст 7-ий лікарні в місті Сімферополь помітив, що хоч в Росії сезон грипу наступає в грудні, але на півострові цей процес починається декількома тижнями пізніше. Тому масову хворобу треба запобігти. У Росії вакцинація від грипозних захворювань є обов’язковою процедурою для деяких груп людей. Міністерство охорони здоров’я повідомило, що в поточному році зробити щеплення від грипу зобов’язані 40% відсотків населення півострова Крим — це близько 770 тисяч дорослих жителів і дітей. Але навіть при такій масовості на всіх є необхідна кількість вакцини. Перші поставки вже привезли на острів і відповідно до їх вичерпанням будуть замовлені наступні.
Як повідомили працівники 7-ої міської поліклініки Сімферополя, в останні роки до вакцинації від грипу вдаються, як діти, так і молоді люди виявляють бажання отримати щеплення. Але важливо розуміти, що це щеплення не є гарантованим захистом від величезної кількості інших простудних хвороб. Тому як завжди актуально займатися спортом, робити зарядку, харчуватися здоровою їжею і вживати фрукти з овочами, слідувати правильного способу життя без стресів і загартовуватися для підтримки імунітету і його здатності боротися з хворобами.

Ссылка на основную публикацию