Сексуальна сумісність за датою народження, який ви коханець?

Ви напевно стикалися з тим, що буває людина, що ідеально підходить вам по спілкуванню, добре до вас ставиться в ліжку виявляється далеко не Казановою? Невже вся справа в невмілість вашого партнера? Аж ніяк ні, швидше за все, причина цього явища — ваша з ним сексуальна несумісність. Сексуальна сумісність за датою народження — дуже важливий аспект, детально його ми висвітлимо в даному матеріалі.

Розрахунок сексуальну сумісність

З народження кожна особистість має свій фізіологічний сексуальний потенціал, який може бути в майбутньому посилений або ослаблений, виходячи з конкретної життєвої ситуації.

Одні люди мають такими сильними сексуальними флюїдами, які притягують до них величезна кількість залицяльників, а інші залишаються непомічені протилежною статтю.

Згідно з твердженнями астрологів, основна роль у визначенні сексуального потенціалу людини полягає в його персональних астрологічних показниках. А останні представлені саме в даті народження.

Виконавши нескладні математичні маніпуляції, ви дізнаєтеся рівень своєї сексуальності або свого партнера. А завдяки цим знанням стає можливою вироблення оптимальної моделі своєї сексуальної поведінки в парі для досягнення максимального насолоди.

Розглянемо на конкретному прикладі. Дата появи на світло — 25 травня 1994 року. Складаємо все цифри: 2 + 5 + 5 + 1 + 9 + 9 + 4 = 35.

Потім зводимо до однозначного числа: 3 + 5 = 8. Це і буде число вашої природної сексуальності.

Число один. Наділяє людину сильною упевненістю в собі, а також робить досить привабливим для протилежної статі. Але люди-одиниці схильні до егоїзму в ліжку. Секс для них виступає способом демонстрації свого впливу на оточуючих, тому вони схильні домінувати.

Число два. Двійкам важлива в першу чергу духовна близькість, спільні інтереси. Це впливає на ступінь їх сексуальності. Чим більшою кількістю «точок дотику» вони мають — тим більш розкутими стануть в ліжку. При цьому сексуальність цього числа в основному не дуже проявляється зовні — про неї знають тільки коханці «двійки». А задоволена особа цього числа нагородить вас своєю ніжністю і довгими попередніми ласками.

Дізнайтеся більше про любовної сумісності партнерів з наступного відео

число три. Робить людину дуже розкутим, а також забезпечує пристрасть до різних експериментів у сексі. «Трійки» мають високу привабливістю для протилежної статі і схильні часто змінювати партнерів, щоб випробувати яскраві відчуття. Але вони є непостійними і часто змінюють. Їх природна сексуальність часто грає з ними злий жарт, роблячи їх легковажними і легковажними.

Число чотири. Дуже часто робить таких людей не дуже зацікавленими в сексуальної сторони життя. Зазвичай вони не схильні зовні проявляти свою сексуальність, а також не володіють великими знаннями в сексуальній сфері. Але, звичайно, скрізь є винятки з правил у вигляді дуже розкутих особистостей, відкидають будь-які заборони зі стереотипами. Але «четвіркам» важливо не розчаровуватися в партнері, інакше вони можуть стати дуже консервативними (займатися сексом тільки в консервативних позах по чітко дозованому часу).

Число п’ять. Наділяє людину дуже сильною сексуальністю. Секс приносить «п’ятірок» справжню насолоду, вони вміло доводять свого партнера до оргазму. У той же час «п’ятірки» не надто переймаються питаннями вірності, регулярно змінюючи сексуальних партнерів. За рахунок легковажності і деякої розбещеності вони готові віддатися вже на першій зустрічі. Їх не бентежать статеві зв’язки з представниками іншої національності.

число шість. Мають виражену зовнішню привабливість, яку грамотно використовують. Вступаючи в відносини, вони прагнуть отримати повну душевну і сексуальну гармонію. Якщо ви їх задовольняєте за вказаними аспектам — розраховуйте на отримання повної віддачі. Шістки можуть використовувати секс як маніпуляцію як «покарання» або «заохочення». Чи не схильні до зрад.

Число сім. Чи не дарує яскраво виражену сексуальність. Вибір партнера в більшості своїй грунтується на його інтелектуальних показниках, а не зовнішньої привабливості. Для них сама ерогенна зона в партнері — це його мозок. «Сімки» часто невідомо поняття пристрасті, адже вони схильні сприймати протилежну стать через призму розуму, а не іншим способом. Виявляють вірність, але ретельно контролюють своїх обранців.

число вісім. «Вісімки» привабливі для оточуючих, перш за все, за рахунок свого статусу, а потім вже завдяки сексуальності. Схильні вибирати партнерів по аналогічним показникам. Жінки-вісімки мріють зустріти заможного чоловіка, а чоловіча — бажає дівчат, що мають ділову хватку і лідерські якості. «Вісімки» люблять сексуальні втіхи, але спочатку вони розглядають матеріальну сторону життя і тільки потім звертаються в бік плотського задоволення. Але своїх обранців приємно порадують в ліжку.

число дев’ять. Це романтики, мають тонку душевну організацію. У сексі для них важливі деталі (обстановка, світло, запахи і так далі), а також наявність духовної близькості з партнером. Якщо нічого не напружує «дев’ятку» і не викликає роздратування — вона повністю розслабляється і віддається пристрасті. «Дев’ятки» ніколи не погодяться на секс на першій зустрічі, адже їм важливо відчувати духовне єднання з партнером, а коли вони відчувають віддачу — готові догоджати своєму обранцеві і приємно його балувати.

Знаючи число своєї сексуальності, і вирахувавши його для свого партнера, ви зможете розробити спеціальну схему, як найкраще провести романтичне побачення з коханим, а також ніж ви можете його здивувати в ліжку.

Не бійтеся спокушати, спокушати і приємно дивувати свого партнера, позбувшись від усіх комплексів і обмежень і з головою віддавшись любовному насолоди!

Ссылка на основную публикацию