Сексуальна сумісність за датою народження або як уникнути розчарування в любові

Гармонія сексуальних відносин багато в чому визначається часом народження людини. У міру дорослішання людина набуває соціального досвіду, який накладає певний відбиток на його сексуальну поведінку. Однак те, що було закладено в момент народження, залишається домінуючим. Розглянемо тему: сексуальна сумісність за датою народження. Слід підкреслити, що розрахунок за датою народження не зможе визначити міру розбещеності людини — це якість він набуває в процесі становлення світогляду.

робимо розрахунок

Фізіологічні дані людини можуть бути розкритими, а можуть бути пригніченими. Це обумовлено вихованням, навколишнім середовищем, соціальними мірками, релігійним вченням. Тобто, життя в соціумі формує і коригує поведінкові фактори, іноді докорінно змінюючи (або повністю заглушаючи) природний потенціал.

Іноді скромна на вигляд дівчина може викликати стійкий інтерес у протилежної статі, а розв’язна дівиця — відторгнення. Це пов’язано не зі стилем поведінки, а з енергетичної наповненістю індивіда — рівнем сексуальності.

Знаючи сексуальний потенціал партнера, можна вибудувати гармонійні відносини і уникнути непорозумінь. Адже саме розбіжність сексуальних пріоритетів є прихованою причиною розриву відносин, і суперниці тут ні при чому.

Як визначити сумісність в сексі і сексуальний потенціал за кількістю народження? Для цього потрібно зробити простий арифметичний розрахунок: скласти всі числа дати народження і вивести загальне арифметичне. Наприклад, для дати 2002. 12. 08. обчислення виглядає так:

  • 2 +0 +0 2 +1 +2 +0 8 = 15;
  • 15 = 1 + 5.

У підсумку ми отримуємо число 6. Це число і буде визначати сексуальний темперамент партнера, вірніше, його потенціал від природи.

значення чисел

Тепер розглянемо сумісність в сексі за значенням підсумкового числа, отриманого при розрахунку.

одиниця

Це число виражає домінуюче початок в людині. Він любить бути в центрі уваги, не цікавиться думкою оточуючих і завжди робить по-своєму. Партнерів вибирає сам, рад з боку не терпить, як і «натяків на інтим».

Якщо ваш партнер «одиниця», будьте готові залишатися в тіні і підкорятися примхам коханого. Інакше ваш союз довго не протримається — партнер не терпить ніякого впливу на себе з боку. У сексі саме він встановлює «правила гри», вам лише залишається їх прийняти або відкинути.

двійка

Цим людям необхідні умовності для розкриття свого потенціалу — комфортна психологічна або побутова обстановка. Двійки чуйно реагують на потреби партнера і завжди йдуть на поступки, навіть на шкоду власним інтересам. Для цих людей важливим фактором є єднання душ, спільні цілі та устремління.

У сексі вони люблять тактильні відчуття — дотику, тривалі ласки. Двійки можуть бути різними, в залежності від обставин — повністю холодними або гарячими. Щоб розкрити потенціал двійок, потрібно створити умови комфорту — психологічного або матеріального.

Трійка

Ці люди схильні до експериментів в ліжку, цінують різного роду вишукування і екзотику. Можуть бути нерозбірливими у зв’язках, так як не страждають душевною прихильністю до партнерів. Їх мета — не особистість партнера, а нові враження. Тому трійки вважаються людьми легковажними і легковажними. Догодити їм вкрай складно, тому будьте готові до походів на ліво і банальним зрад «заради інтересу». Природа наділила їх великим сексуальним потенціалом, який шукає реалізації всіх усюдах.

четвірка

Це тип консерватора, перевагою якого є прихильність до традиційних цінностей. Сексологи визначають їх як «первісних людей», які в сексі бачать лише спосіб продовження роду. В юності четвірки можуть пуститися «в усі тяжкі», але розчарування в партнерах неминуче приводить їх до закладеного природою консерватизму. Відлюдниками їх назвати не можна, але в любові четвірки невміло. Якщо зустрінуть споріднену душу, створять міцний союз, що базується на традиційних цінностях.

п’ятірка

Це невтомні романтики в пошуках любовних відчуттів, сексуальні авантюристи і серцеїди. Прагнення до всього нового і незвіданого штовхає п’ятірок на «подвиги». Вони невгамовні і цікаві, не можуть всидіти на місці. Жага нових відкриттів і змін веде їх по життю, штовхаючи в обійми до «першого зустрічного». Представники п’ятірок не гребують разовими зв’язками заради отримання нового сексуального досвіду. Серед їх партнерів можуть бути представники інших рас і релігій.

Шістка

Це гармонійні люди, які віддають партнеру всю свою душу. Вони вірні й віддані, вміють зачарувати м’яким шармом. Шістки ніколи не змінюють улюбленим, тому що розглядають зв’язок як довготривалий серйозний проект. Вони гребують сторонніми людьми, тому не допускають контактів на стороні. Однак у шісток є одна особливість — сексуальний шантаж. Тобто, ці люди можуть встановити у відносинах систему «заохочень і покарань» сексуального характеру. Якщо партнер провиниться, його чекає холодний прийом в ліжку. Якщо партнер догодить шістці, може розраховувати на бурхливу ніч кохання.

сімка

Ці люди не наділені яскравою сексуальністю, їх залучають у відносинах інтелектуалізм і ментальні вишукування. Ерогенною зоною представників сімки є мозок. Партнера вони сприймають тільки через призму ментальних міркувань. У відносинах демонструють вірність і відданість. До інтересам на стороні байдужі: якщо і виявлять увагу, то чисто з «дослідницьких» міркувань. Негативною рисою прояви характеру є стеження за партнером — вони не схильні довіряти.

вісімка

Ці люди на перше місце ставлять матеріальну складову. Вісімки люблять достаток і комфорт. Їх партнер повинен мати соціальний статус, солідний рахунок у банку та інші матеріальні цінності. Жінки-вісімки неодмінно виберуть забезпеченого партнера, а чоловіки-вісімки проявляють інтерес до жінок з діловою хваткою. У любові вони екстравагантні і демонструють вишуканість, але заслужити їх любов не просто.

дев’ятки

Це романтики і харизматичні особистості, які на перше місце у відносинах ставлять взаєморозуміння і загальний інтерес. Велике значення надають зовнішньої обстановці: їм неодмінно потрібно оточити місце зустрічі ароматами квітів і іншими романтичними елементами. Дев’ятки наділені тонкою душевною організацією, дуже чутливі і вразливі. Довго звикають до партнера, і лише потім можуть повністю розкрити свій потенціал. Якщо відчують взаємність і віддачу від партнера, у всьому будуть йому догоджати.

підсумок

Гармонія в сексуальних стосунках не завжди залежить від стану закоханості: перше зачарування може обернутися гірким досвідом розлуки. Щоб спрогнозувати розвиток відносин і постаратися уникнути фатальних помилок, астрологи радять зробити простий розрахунок сумісності. Якщо ви палко полюбили людини і не бажаєте з ним розлучатися, дізнайтеся про його сексуальному потенціалі — і не йдіть наперекір його перевагам. Гармонія можлива завжди, якщо враховувати інтереси іншої людини.

Ссылка на основную публикацию