Сексуальна прив’язка в домашніх умовах

Любовна магія в моїй практиці займає одну з головних позицій. Досить часто мої клієнти просять зробити сексуальну прив’язку на конкретну людину або навчити їх цьому магічного ритуалу.

Це або жінки і чоловіки, які сумніваються у вірності своїх других половинок або вже пережили зраду з боку партнера по шлюбу, або ті, хто хоче домогтися розташування бажаної людини, інтимної близькості з ним або з нею.

Звичайно, відмовити я не можу, якщо бачу, що людина дійсно потребує моєї допомоги, і люди часто отримують задумане. Однак сексуальна прив’язка — це такий обряд, проводити який найкраще самостійно, без допомоги третіх осіб. Від цього безпосередньо залежить ефективність ритуалу: проведений власноруч, він швидше дасть потрібний, а головне — сильний, результат.

Відбувається це від того, що ключовою метою сексуальної прив’язки є пробудження лібідо і розпалювання полум’я пристрасті, а справи інтимні суто повинні стосуватися тільки двох.

Відмінність сексуальної прив’язки від егільета

Різновидів сексуального привороту існує кілька, найпопулярніші з них — це сексуальна прив’язка і егільет. Вельми часто ці два поняття плутають між собою, приймаючи їх за одне і те ж. Однак ці обряди — абсолютно різні:

  1. сексуальна прив’язка — магічний вплив, розраховане на виникнення сексуального потягу причаровує до причаровує. При цьому не виключається можливість інтимних контактів з іншими партнерами. Направлена ??прив’язка чисто на статеві стосунки.
  2. Егільет — потужний сексуальний приворот, який блокує сексуальну функцію причаровує, в результаті чого він повністю втрачає здатність вступати в інтимні стосунки з усіма, крім замовника ритуалу.

Будь-який сексуальний приворот — це обряд з арсеналу магії чорної. Однак сексуальна прив’язка (НЕ егільет!) Вважається одним з найбезпечніших і нешкідливих ритуалів, а часом — дуже навіть необхідних. Негативні наслідки від нього мінімальні. Єдина умова — робити сексуальну прив’язку потрібно правильно: не відступати від інструкції, вірити в результат, поставитися з усією серйозністю.

Переваги сексуальної прив’язки

Магічна прив’язка на сексуальному рівні ефективна від того, що має великий потенціал і низку переваг:

  • Вражаюча швидкість дії і висока результативність: перші плоди обряду можуть проявитися вже через кілька годин після його здійснення);
  • Простота процедури: впоратися з обрядом по силу навіть досить далекому від магії людині, ритуал не вимагає рідкісних атрибутів, методики його зрозумілі і гранично прості;
  • Термін дії — його можна варіювати в залежності від побажань причаровує — від декількох годин до року (необхідно лише вибрати відповідний ритуал);
  • Позитивний вплив на пару: обряд позитивно впливає на обох його учасників, допомагає досягти всіх кордонів задоволення від фізичної близькості.

Однак, при великій кількості переваг, у сексуальної прив’язки є хоч і один, але істотний недолік: вона може не подіяти на чоловіків і жінок, які відчувають до замовника привороту сильну антипатію. Адже ритуал розрахований тільки на виклик сексуального потягу, а цього дуже мало для того, щоб встановити тривалий і тісний контакт з бажаною людиною.

Як зробити сексуальне прив’язку самостійно?

Наведу пару «рецептів» сексуальної прив’язки, які ви без праці можете здійснити вдома, власноруч. Але перед ці хочу зупинитися на кількох нюансах, що дозволяють домогтися максимальної ефективності:

  • Проводьте обряд на секс в період зростаючого Місяця.
  • Кращий для сексуальної прив’язки день тижня — п’ятниця (день Венери — богині любові і краси). Як варіант, чоловіків приворожують в чоловічі дні (пн, вт, чт), жінок — в жіночі (ср, пт, сб).
  • Обряд проводите в спокійному і розслабленому стані. Для цього прийміть душ або ванну, позбудьтеся від негативних думок, налаштуйте себе на потрібний лад.
  • Вимкніть всі джерела шуму, усуньте всі фактори, які можуть відвернути і перешкодити в процесі.

Спосіб №1 — прив’язка по фото

Знадобиться: фото причаровує (свіже, без сторонніх в кадрі); церковна тонка свічка, ручка, аркуш паперу (чистий).

Проводиться перед сном. Вимкнути джерела світла, запалити свічку, взяти аркуш паперу і написати на ньому заклинання:

«Лягаю спати, помолившись, перехрестившись на всі сторони світу. Чи не заснути мені до світанку, тугу свою по Божому рабові (Ім’я обранця) задушити не можу. Іди ти, моя печаль-туга до Божого раба (Ім’я обранця), любов йому пекучий, пристрасть кипучу на мене вручи. Відтепер всі го думки лише про мене — і вдень, і вночі, на зорі ранкової і на світанку вечірньої. Амінь! »

Потім лист зі змовою підпалюється від свічки. Поки він горить, дивіться на фотографію жертви прив’язки і промовляти при цьому:

«Що пройшло над головою, то і увійшло в голову. Як розгориться вогонь, так і розпалився серце Божого раба (Ім’я обранця). Амінь!«

Утворився попіл розвійте з вікна, а фотознімок покладіть під свою подушку на тиждень (7 днів). Через 3 місяці обряд можна повторити — для більш сильного результату.

Спосіб №2 — для подружніх пар

Проводиться, коли зникла минула пристрасть у відносинах. Знадобиться одна свічки з церкви. Запаліть пізно ввечері свічку, розмістіть у головах подружнього ложа. Прочитайте 7 разів змова:

«Пристрасть всередині Божих рабів (імена подружжя) розпалюю і запалюється. Чуттєвість і сексуальність пробуджую. Нехай п’янить пристрасть, паморочить, панує над розумом. Нехай ноги Божого раба (ім’я чоловіка) тремтять, губи — сохнуть, руки — тягнуться до Божої рабі (ім’я дружини). Нехай стану я найбільшою мрією для нього, найсильнішим бажанням. Амінь «.

Свічка залишається догоряти. Дія прив’язки починається відразу після обряду.

Ссылка на основную публикацию