Секс під час вагітності

Багато пар задаються питаннями, чи припустимо займатися сексом під час вагітності і чи може це спровокувати порушення розвитку плоду. Компетентні фахівці впевнені, що сексуальне життя має бути присутня у кожної жінки, яка перебуває в «цікавому» положенні, якщо у неї відсутня певний ряд протипоказань. Все залежить від стану майбутньої породіллі та перебігу вагітності. Наприклад, одній жінці секс під час вагітності принесе задоволення, користь для здоров’я і зробить благотворний вплив на емоційний стан, а інший — може серйозно нашкодити і навіть викликати передчасні пологи.

В яких випадках секс протипоказаний?

Медики стверджують, що займатися сексом в період вагітності неприпустимо, якщо у жінки:

  • є захворювання сечовидільної системи;
  • має місце передлежання плаценти;
  • підтікають води;
  • присутні кров’янисті виділення зі статевих шляхів;
  • очікується двійня або трійня. У цьому випадку існує висока ймовірність викидня (1 і 2 триместри) або початку передчасних пологів (3 триместр);
  • спостерігається тонус матки;

Секс в період першого і другого триместрів

На ранніх термінах вагітності у жінок, як правило, відсутня тяга до інтимної близькості. Причина такого стану криється в гормональній перебудові організму. У майбутніх мам спостерігаються болі в зоні молочних залоз і підвищена ступінь чутливості до будь-яких дотиків, які можуть викликати неприємні відчуття. Якщо у жінки є токсикоз, що виявляється у вигляді нудоти і блювоти, від інтимної близькості рекомендується повністю відмовитися.

Якщо жінка відчуває себе нормально, у неї відсутні будь-які протипоказання, вести статеве життя не тільки можна, а й треба. Деякі майбутні мами вважають, що інтимна близькість може нашкодити плоду. Це не зовсім вірно. Звичайно, якщо мова йде про «агресивному» сексі, внутрішні пошкодження можуть мати місце.

Але, якщо практикується спокійний секс, ні про які внутрішніх пошкодженнях говорити не доводиться. Справа в тому, що дитина надійно захищений м’язової тканиною і знаходиться на достатньому видаленні від піхви. Тому спокійний і ніжний секс не зашкодить вашому малюкові.

Важливо!

Щоб уникнути проникнення збудника інфекції в статеві шляхи і порожнину матки, в процесі інтимної близькості потрібно обов’язково використовувати презерватив. Також під час сексу не рекомендується вибирати потенційно небезпечні пози і робити різкі рухи.

Секс в період третього триместру

Інтимна близькість на цьому терміні також допустима, але при відсутності будь-яких протипоказань. Однак тут існують свої особливості. У зв’язку з тим, що живіт вже має досить великі розміри, вибирати правильну і зручну позу жінці з кожним днем ??стає важче. Також слід врахувати і те, що на даному терміні дитина може ворушитися. При цьому жінка буде відчувати виразні поштовхи. Але медики запевняють, що через поштовхів дитини переживати не варто. Це не є протипоказанням до сексу.

Лікарі вважають секс чудовою підготовкою до майбутніх пологів і радять не використовувати презерватив на даному терміні. Звичайно, якщо жінка впевнена в здоров’я свого сексуального партнера. Справа в тому, що сперма благотворно впливає не тільки на внутрішні статеві органи вагітної жінки, але і дозволяє розм’якшити тканини шийки матки, що дуже важливо для процесу пологової діяльності.

Важливо!

Статеве життя в період третього триместру слід негайно припинити, якщо мало місце відходження «пробки». Подібний стан може загрожувати внутрішньоутробним інфікуванням плода.

Вагітність, що протікає без ускладнень, не може стати причиною відмови від інтимної близькості. Регулярний секс допоможе не тільки нормалізувати емоційний фон майбутньої породіллі, а й зберегти сімейні відносини на колишньому рівні!

Ссылка на основную публикацию