Секрети виконання суфійських практик для жінок

Генії науки вже давно переконалися в тому, що за допомогою медикаментозного лікування неможливо повністю позбутися від захворювання, а реально лише змістити патологію з одного органу в інший. І лише завдяки глибинним особистісним змінам стає можливим справжнє зцілення. Зміни себе є більше філософської завданням, а, значить тут потрібні спеціальні знання і техніки. До таких відносяться суфійські зцілюють вправи.

Хоча по суті суфізм є філософський напрямок традиційного ісламу, він настільки гнучкий і багатогранний, що ціла його частина відведена для представниць прекрасної статі. Адже саме від стану їх здоров’я буде залежати благополуччя сім’ї і здатність до продовження роду.

Чим є суфізм

Суфізм виступає загадковим напрямком ісламу, які роблять акцент на самообмеження і високої духовності.

Основна мета використання суфізму — очищення душі і процес напрацювання необхідних якостей.

Суфізм — це досить складне поняття для розуміння, в цьому випадку не обійтися без духовного наставника (його в ісламі називають Муршід).

Запам’ятайте, все, що відкидає шаріат, не може прийматися за суфізм.

Особливості суфійських цілющих практик

Виконання медитацій, спеціальних рухів, а також дихальних вправ — для всього цього важливо не просто механічне повторення, а усвідомлення глибинної суті практики. Тому вам обов’язково знадобиться духовний наставник. Крім того, суфії переконані в тому, що виконання деяких практик може проходити строго по певних годинах доби.

Через те, що суфійські оздоровлюючі практики виступають цілими системами, то неприпустимо виконання тільки одного або пари вправ — діяти слід комплексно. Суфізм можна вдало комбінувати з іншими видами сучасних практик і течій. Зокрема, величезну популярність мають жіночі суфійські практики певної вікової групи.

Це означає, що представниці прекрасної статі після 50 років не повинні відвідувати практики, призначені молодим дівчатам. І справа тут не в самому віці, а в тому, що для певної категорії підбирається своя тематика з найбільш актуальними питаннями.

Для чого потрібні суфійські практики

Основна мета роботи — це пробудження божественної енергії, а також її подальше самостійне використання. Досить незвичайний і дуже цікавий спосіб пробудження енергії — суфійські кружляння, які підходять для абсолютно будь-якого віку.

Майже кожен народ має в своєму арсеналі традиційні танці та ігрища, а також хороводи. Ви можете почати своє побудова суфійських практик саме з ритуальних кружляння.

Жіночі суфійські практики покликані змусити людину змінитися внутрішньо, часто до невпізнання. Жінка при цьому повинна чітко усвідомити, що вона пробуджує в собі силу, яка кардинально змінить її.

Основна мета суфійських практик полягає в тому щоб змінити своє внутрішнє Я для встановлення гармонійного контакту з реальним світом. При цьому учениці усвідомлюють, що вони здатні впливати на події які з ними відбуваються і досягати гармонії насамперед з собою

Завдяки суфійським танців і вправою створюється відчуття єдності з навколишнім світом і центром світобудови. Люди починають адекватно ставитися до Всесвіту і жити в почутті гармонії і щастя. А в такому разі представниці прекрасної статі будуть спокійно ставитися до неприємностями, що відбуваються з ними, а також зможуть позбутися від ненависті, злості, почуття роздратування і інших негативних емоцій. Завдяки всьому цьому життя набуває нового сенсу.

Початкові етапи вивчення суфізму

Якщо ви бажаєте осягнути основи цієї течії і ознайомитися з такими сакральними знаннями, перш за все, необхідний учитель. Вчителі в суфізм називаються лідерами, бенкетами, фуршідамі або Аріф.

Початківці прихильники суфізму іменуються мюрідамі. На самому початку майстер пропонує мюрид виконання різних практик, які повинні розвинути високу концентрацію уваги і припинити потік різних думок.

Також потрібно зауважити, що процес навчання суфізму багато в чому регулюється індивідуальними особливостями особистості початківця.

Різні братства варіюють число етапів, які необхідні щоб увійти в цю релігію. В основному виділяються чотири основних етапи:

  1. Шаріат, який полягає в буквальному виконанні всіх законів, описуваних Кораном і Сунной.
  2. Тарікат. Тут потрібно освоїти спеціальні ступені, звані маками. Від людини потрібно дотримання покаяння, обачності, стриманості, терплячості, віри в Бога і покірності.
  3. Марефат. Людина навчається далі, удосконалюючи свої знання і любов до Бога. На цьому ступені він уже розуміє наскільки для нього важливий духовний світ і байдужі матеріальні блага.
  4. Хакікат. Є найвищою сходинкою в суфізм. Тут людина повністю концентрується на божественне, його вже мало хвилюють земні проблеми і потреби.

Ефективні очищаючі вправи

Для максимальної дієвості тренувань необхідно усвідомити, що тіло — це провідник душі. Саме з цієї причини настільки важливо очищення. Людина повинна перестати відчувати ненависть і гнів, які поступово його руйнують. З цією метою необхідно скористатися спеціальними суфийскими вправами для жінок.

Наприклад, особливою популярністю користується вправу зікри. Для цієї практики дуже важливо гарний настрій. Жінка сідає з прямою спиною, прикриває очі і максимально концентрується на своєму тілі і своїх внутрішніх відчуттях. Центр уваги при цьому переноситься в сонячне сплетіння, яке постійно має бути відкрито.

Після цього, центр уваги переноситься в область междубровья, а потім зміщується до печінки. Дана маніпуляція повторюється в кількості 99 разів. За допомогою описаного методу ви успішно впораєтеся з гординею і навчитеся доброму сприйняттю світу і почуттю любові до всього що знаходиться навколо вас.

Танцювальні ритуали в суфізм

Практика кружляння і співів виступає дуже потужною, що перетворює людську свідомість до невпізнання. Для її виконання просто зніміть свою взуття та починайте крутитися за годинниковою стрілкою навколо своєї осі. При цьому праву руку на правте до неба, щоб таким чином отримати божественну енергію, а ліва рука опускається вниз — це забезпечує необхідне заземлення.

Дуже важливо виконувати кружляння довго, як мінімум одну годину. Необхідно домогтися, щоб тіло в процесі кружляння стала нерухомим. Продовжуйте рух поки не впадете. При цьому не пробуйте пом’якшити своє падіння.

Крім цього можете спробувати різні медитативні практики. Для цього необхідно лягти і постаратися усунути всі зайві думки з голови. В такому медитативному стані людина повинна лежати приблизно 15 хвилин, при цьому дуже важливо дотримуватися повної тиші, повністю відмовившись від реального життя.

Секрети жіночого магнетизму

Друга чакра дарує представницям прекрасної статі привабливість і тяжіння, адже вона відповідальна за задоволення і сексуальний потяг. За допомогою суфійської практики ви зможете очистити і активізувати цей енергоцентр.

Практика виконується в сидячому положенні. Дуже важливо при цьому, щоб спина була пряма, а очі прикриті. Рука розміщується в районі грудей. Дихайте глибоко, на повні груди.

При цьому постійно думайте про те, наскільки сильно ви любите Всесвіт. Створіть у своєму тілі енергетичний потік, а при видиху направте енергію в район 2 чакри. Після цього енергія спрямовується до ступень. На завершення ще раз вдихніть в себе любов і пронесіть цю енергію по всьому тілу.

Під час цього процесу важливо домогтися відчуття задоволення у всьому своєму тілі. В результаті така представниця прекрасної статі стане дуже приваблива для чоловіків, буде притягувати їх до себе як магніт.

Тепер ви знаєте, для чого потрібні суфійські практики і як ними правильно користуватися. Використовуйте ці знання собі на благо, а також наостанок обов’язково перегляньте цікаве тематичне відео:

Marissa

Ссылка на основную публикацию