Секрети правильного розміщення грошової жаби по фен шуй

Грошова жаба є одним з найбільш знаменитих символів, котрі приваблюють багатство і успіх. Це дуже сприятливе тварина, яка мала свою популярність ще в стародавні часи.

Існує навіть легенда, що в повний місяць грошова жабка приходить в оселі людей, щоб передбачити їм удачу на майбутнє. Тому багато азіати використовують фігурки цієї тварини для декорації своїх будинків з метою залучення процвітання і добробуту.

Яке значення має грошова жабка

Жаба з трьома лапами являє собою відмінне рішення для всіх тих людей, які страждають від нестачі грошей. Поява проблем з грошима, постійний витік грошей провокується потоком негативної енергії Ци в житло. З цією проблемою успішно справляється чарівна жаба, яка не тільки позбавляє від грошових труднощів, але і здатна подарувати удачу для глави житла, а також для всіх членів сім’ї.

Грошова жаба, якщо ви розташуєте її на символі «ба-гуа» (є талісманом захисту житла), така комбінація буде забезпечувати не тільки успіх у фінансовій сфері, а й буде володіти потужними захисними властивостями.

У більшості випадків фінансову жабку розміщують сидить на купі з золотом і дорогоцінним камінням та іншими незліченними скарбами, які і символізують собою багатство у вашій оселі. Якщо звернути увагу на рот жаби, то в ньому ви зможете розглянути 2 струнні монетки, що символізують собою не закінчуються матеріальні блага.

Якщо ви бажаєте, щоб талісман дійсно працював і привертав до вас гроші, купуйте трилапий жабку, яка за своїм зовнішнім виглядом максимально схожа зі справжньою, відрізняється дорогим і розкішним видом. Не економте на статуетці!

Варіанти грошових жаб

Жаба є дуже модним істотою, яке має схильність до частих змін свого іміджу і постає перед людьми в різному вигляді:

 • У вигляді жабки, що сидить на великій горі з монетами. Така жаба покликана зробити свого господаря фінансово незалежним і сприяє грошовими заощадженнями.
 • Жаба, на якій зображений символ Ба-гуа. Ба-гуа є сакральним восьмигранником в фен шує, при цьому кожна з його сторін асоціюється з однією з стихій.

У деяких зображеннях символ являє собою підставу для гори з монетами, на яких сидить тварина. Використання такого талісмана дозволить досягти фінансового благополуччя для всіх власників будинку. Крім матеріального прибутку грошова жаба з символікою Ба-гуа буде захищати ваше житло від негативної енергії.

 • Жаба з хоті. Святе божество Хотей символізує собою достаток життям і достаток. Він зображується, як усміхнений Будда і покликаний залучати удачу в роботі, сприяти просуванню по кар’єрних сходах. Ви можете розраховувати на те, що зробите хорошу кар’єру і це буде чревато високою фінансовою прибутком.
 • Жабка, що тримає в роті монетку. При цьому важливо, щоб монетка лежала зображенням символів догори і її можна було легко дістати з жаб’ячої пасти. Подібний талісман захистить свого господаря від надлишкових витрат, які і крадуть більшу частину грошей.
 • Жаба у якій відкрита пащу. Для активації такого талісмана йому в рот потрібно розмістити монетку або купюру. Поставивши цей варіант грошової жаби в своєму житлі ви значно примножите власні заощадження.

Цікава деталь. Давнє повір’я говорить, що якщо грошова жаба раптом випльовує монету або купюру зі своєї пащі — можна готуватися до суттєвих фінансових надходжень.

 Наскільки важливим є правильний матеріал

Дієвість вашого фінансового талісмана буде самим прямим чином залежати від матеріалу, з якого він виготовлений. Особливою цінністю відрізняються золоті або бронзові статуетки, адже і перший, і другий метал символізує собою фінансове процвітання.

 • жадеітового статуетки (є напівдорогоцінним камінням зеленого кольору) — допоможуть захистити ваш бізнес і посприяють його розвитку;
 • червоні жаби — не впливають на фінансовий потік, замість цього вони забезпечать своєму власникові міцне здоров’я, для цього їх потрібно поставити в східний сектор житла.

Також ефективність грошової жаби буде посилена, якщо вона буде скляній, дерев’яної або зробленої з різних напівкоштовних металів. Очки і спина фігурок зазвичай декорована за допомогою дорогоцінних і напівкоштовних камінців.

Де в будинку не місце для фінансової жабки

Не можна ставити грошову жабу в такі місця свого житла:

 • в туалет або ванну кімнату — адже в цьому випадку її дія буде погіршено панує в цьому місці енергією Інь;
 • в південну частину будинку — виступає сектором вогню, який не дуже вітається жабами;
 • так, щоб вона була звернена обличчям до вхідних дверей — це буде сприяти витоку фінансів з вашого будинку;
 • безпосередньо на підлозі — таким чином ви проявляєте свою неповагу по відношенню до талісману;
 • на надто високих місцях (тоді гроші можуть «повистрибували» з вікон вашого житла);
 • на кухні — жабі не сподобається постійно висока температура в цьому місці;
 • в спальній кімнаті — тут вона засне, а разом з нею заснуть і гроші.

Вдалі місця для розташування жаб

Фен шуй радить поставити грошову жабу в таких місцях будинку:

 • в вітальню кімнату;
 • так, щоб вона була звернена спиною до входу в будинок;
 • на підвіконня, щоб спина прямувала в бік вікна;
 • з лівого боку від дверей, розташованої діагонально;
 • на невеликій тумбочці, трельяжі або маленької поличці.

При цьому найбільш підходящим місцем для розміщення грошової жаби стане сектор багатства фен шуй (місце його розташування — південно-східна сторона будинку). Найкраще вибирати блакитні або зелені кольори статуеток. Також допустимі варіанти синього і чорного скла. Металеві жаби мають меншу ефективність, але якщо ви хочете зупинитися саме на них, вибирайте бронзові, золоті або сріблясті кольори.

Можна ставити жабку і на своє робоче місце, в цьому випадку її потрібно розмістити там, де планується проведення фінансових операцій (в районі каси). Або ж можете помістити її на свій робочий стіл в верхньому кутку з лівого боку).

Жаби просто обожнюють водну стихію, особливо якщо вода не застоюється на місці, а постійно циркулює. Тому талісман заслужено оцінить, якщо ви розмістите його в свій домашній фонтан або неподалік від акваріума.

Важливо, щоб в цьому символі присутні нотки червоного кольору. Якщо ж його в декорі немає, потрібно обов’язково скористатися червоною хустинкою або взяти красиву червону стрічку.

Жабка є досить сором’язливим істотою, тому її слід розміщувати таким чином, щоб на неї не падав погляд кожного нового людину, що приходить в оселі. І не перестарайтеся — в одному житлі не варто ставити більше дев’яти жаб. В ідеальному варіанті це три, шість або дев’ять жабок. При цьому важливо, щоб вони розміщувалися строго по секторам Ба-гуа.

Також важливо знайти з талісманом спільну мову. Спілкуйтеся з нею як з живою, обов’язково розповідайте про всі свої фінансові задуми, просіть поради перед вчиненням важливих грошових операцій або перед покупкою. Вдячне тварина подарує вам натомість своє заступництво і допоможе мати завжди повний гаманець і жити в щасті й достатку.

На завершення перегляньте цікавий відео-ролик:

Marissa

Ссылка на основную публикацию