Секрети гармонійного фен шуй будинку для щасливого життя

Якщо ви мрієте про те, щоб ваше житло максимально допомагало вам досягати поставлених цілей і успішно самореалізовуватися в різних сферах свого життя, варто прислухатися до мистецтва в фен-шуй. Експерти цього древнього вчення зібрали і систематизували знання про зв’язок між гармонійним розташуванням речей в будинку і успіхом в житті для того, щоб людині було легше досягти щастя і удачі в житті. У цьому матеріалі ми розкриємо, яким повинен бути правильний фен шуй будинку.

Яким повинен бути вид на вулицю

Потрібно зауважити, що ідеальним може вважатися лише те житло, яке було заплановано і побудовано під вашим безпосереднім керівництвом. Адже коли ви проживаєте в квартирі або купуєте вже готовий будинок, в ньому обов’язково будуть негативні фактори, які порушують гармонійний перебіг енергії Ци або і зовсім блокують його. Але для цієї проблеми є своє рішення.

Найголовніший момент, якому потрібно приділити свою увагу — це вид на вулицю. Вкрай негативно на енергетичному стані вашого будинку будуть позначатися дуже близько прилеглі до нього інші будинки, будівництва неподалік від вашого житла, а також проходять лінії електропередач і відсутність дерев та інших рослин.

З метою нейтралізації негативної енергії (званої Ша) слід поставити на свій підвіконня рослини, які будуть поглинати весь негатив. В якості таких цілющих квітів виступають герань, базилік і кактуси (при цьому, чим гірше у вас обстановка за вікном, тим кактуси з більш довгими колючками необхідно вибрати).

Додатково на кожному віконці рекомендується розмістити дзеркальце богів так, щоб відображає сторона була направлена ??назовні. Ці предмети не допустять поступания негативної енергії в ваше житло, а значить, поліпшать загальну атмосферу приміщення.

Відмінні захисні властивості має і музика вітру. Рекомендується для вікон скористатися китайською пагодою, яка представлена ??у вигляді п’яти або семи трубочок, а також дзвіночком, декорованим пір’ям. При цьому не дуже важливо з чого виготовлені ці магічні предмети, набагато важливіше, щоб видавані ними звуки викликали у вас приємні емоції.

Гострі кути, дзеркала і кольору стін

Гострі кути погано впливають на загальне енергетичне стан житла. Безумовно, ви не зможете позбутися від них повністю, але цілком реально зменшити їх негативний вплив. Для цього слід повісити на люстру або торшер невеликі кульки з кришталю, а на столах поставити вази округлої форми. Завдяки цьому відбудеться балансування потоків позитивною і негативною енергії, а значить, позитиву в вашому житті помітно додасться.

Для захисту себе від негативу важливо на окрему увагу приділити розташуванню дзеркал. Не ставте їх таким чином, щоб в них відбивалися предмети, що мають загострені кути. Ідеальний варіант — це коли дзеркала будуть подвоювати корисні речі, наприклад, шкатулки з коштовностями, домашні рослини, посуд, або продукти. Це буде не тільки активувати потік енергії Ци, а й позитивно позначиться на вашому матеріальному стані плюс допоможе досягти душевної гармонії.

Поліпшити енергетику свого житла можна і за допомогою правильно підібраного кольору стін. Так якщо якась кімната будинку занадто рясніє гострими кутами або якщо на кухні дуже багато гострих предметів (ножі, виделки і так далі), фен-шуй радить пофарбувати стіни в жовтий колір. В такому випадку вони будуть, по-перше, візуально розширювати приміщення, плюс залучать в нього сонячне світло. Люди в такій кімнаті відчують себе спокійно, а також нейтралізується потік енергії Ша.

Також гармонізації енергії сприяє і зелений колір. При цьому не забувайте про те, що ніжно-зелені і трав’янисті відтінки збільшують працездатність, наповнюють бадьорістю, а темно-зелені, темно-зелені або яскраві смарагдові, навпаки, схильні розслабляти. Виходячи з цього і варто вибирати відповідні тони для спальні, вітальні або робочого кабінету.

Правильний план будинку

Вчення фен-шуй передбачає ряд принципів, згідно з якими предмети повинні розташовуватися в житло:

  • Так в північній частині житла, відповідальної за кар’єру, а також на півдні в області слави і самореалізації ідеально розміщення свого робочого кабінету.
  • У західній області будинку, яка відповідальна за творчість і дітей, найкраще розташовувати дитячу кімнату або художню майстерню.
  • Східний сектор, який є сімейним і таким, що відповідає за здоров’я, ідеально підійде для вітальні і кухні.
  • Центральна частина також непогано підходить для кімнат, в яких збираються всі мешканці будинку, наприклад, вітальні, але тут не варто робити кухню.
  • Північно-західна область — це зона помічників і поїздок, в ній найкраще зберігати техніку, спортивний і туристичний інвентар. При цьому не підходить розміщення в цій області пральної машинки.
  • Північний схід — це сектор мудрості і знань, він ідеально підходить для облаштування бібліотеки або робочого кабінету.
  • Південно-західна частина будинку відповідальна за любов і шлюб, тому тут найкраще робити спальню.
  • Південно-східна область є зоною грошей, вона ідеальна для облаштування робочого кабінету, сейфів, але абсолютно не підходить для створення кухні і вітальні

5 корисних рекомендацій для будинку від фен-шуй

прибирання

Необхідно, щоб ваше житло завжди було чистим. Адже Енергія Ци набагато більше страждає від покладів непотрібних предметів, ніж навіть від гострих кутів і невідповідних об’єктів за вікном.

користуйтеся талісманами

Для активізації різних ділянок варто скористатися спеціальними талісманами фен-шуй, а також аффирмациями і предметами є спорідненими стихіям, до яких належать будинки або інша область будинку.

Активізація однієї або всіх зон

Якщо Ви є новачком в мистецтві фен-шуй, що не активуйте відразу всі ділянки будинку. Почати слід з тих, в в яких сферах ви відчуваєте невдачі в житті. А інші сектори залиште на майбутнє, коли налагодите найболючіші для вас теми.

дотримуйтеся заходи

Не варто навантажувати кожен сектор талісманами. Адже кожен з них має свій сенсом, виконує різні функції, а в разі перебору амулети можуть вступити в дисбаланс одна з одною. І ви за підсумком отримаєте абсолютно непередбачуване дію.

Боріться з пилом

Необхідно контролювати, щоб талісмани, кімнатні рослини, а також таблички з афірмації і інші містичні атрибути, використовувані для активації того чи іншого ділянки не були поховані під шаром пилу. Пил провокує застій у справах, а також чревата різними перешкодами.

Звичайно, абсолютно наївно вважати, що облаштувавши своє житло відповідно до всіх правил фен-шуй ви зможете розслабитися і просто чекати поки удача повернеться до вас обличчям. Енергія Ци лише посприяє створенню сприятливих обставин для поліпшення вашого життя, а то як ви будете нею користуватися буде залежати позбавлять вас.

На завершення рекомендуємо Вам подивитися цікавий тематичний відеоматеріал:

Marissa

Ссылка на основную публикацию