Секрети фен шуй для успіху в роботі і кар’єрі

Ви мрієте про підвищення і збільшення своєї заробітної плати? А, можливо, регулярно зустрічаєтеся з різними неприємностями на роботі? Рішення всіх цих проблем допоможе знайти фен шуй офісу. Це древнє китайське вчення говорить, що успіх в кар’єрі багато в чому забезпечується правильно створеної робочої обстановкою. У цьому матеріалі розкриваються основні хитрості фен шуй для успішної роботи і кар’єри.

Робочий стіл по фен шуй

Дуже великої уваги в мистецтві фен шуй приділяється самій робочій зоні. Найбільш вдалим вважається місце поруч зі стіною. Сидячи спиною до стіни людина буде додатково захищений енергетично, відчує себе в безпеці і комфорті.

Також вдало сидіти спиною до кабінету свого шефа: таке розташування буде сприяти швидкому кар’єрному просуванню завдяки енергетичним потокам успіху, що виходить від вашого начальника.

Якщо ж ви будете розташовуватися навпроти вікна, то отримаєте заряд додаткової енергії, а також творчих сил і зможете розкрити всі свої творчі таланти.

У разі розташування робочого столу таким чином, коли ви можете спостерігати весь офіс і всіх своїх товаришів по службі, можна говорити про ще один величезну перевагу. Тоді оточуючі будуть додатково підживлювати вас своєю енергією.

Фен шуй забороняє розміщення робочого столу біля проходу, напроти дверей або стіни. Поставивши свій стіл таким чином ви перекриєте для себе можливий кар’єрний ріст. Розташування напроти дверей або проходу взагалі є найбільш невідповідним, адже в цих частинах кімнати накопичується багато негативної енергії.

Не можна також, щоб перед очима у вас була порожня стіна — тоді про підвищення по службі можна забути назавжди! Адже розташовуючись в такий неблагополучній зоні ви не будете бачити з’являються перед вами горизонти і нові можливості. У разі відсутності можливості перемістити стіл, варто повісити на стіні картину з природним пейзажем. Вона дозволить зробити приміщення візуально ширше, що дуже позитивно позначиться на вашій працездатності, креативності та можливості.

Як оформити своє робоче місце

Перш за все, необхідно вивчити теоретичну частину цього східного мистецтва. Адже фен-шуй представлений різними нюансами і дрібницями, які обов’язково потрібно враховувати. Тому далі ми перерахуємо чинники, відповідальні за кар’єрну зону згідно філософії фен-шуй:

  • необхідно ставити робочий стіл в північну частину кімнати або офісу;
  • віддавайте перевагу золотій і срібній колірній гамі, синім відтінкам, а також чорного кольору. Саме вони повинні бути основними в оформленні свого робочого сектора, якщо ви бажаєте запрограмувати його на успіх;
  • по мистецтву фен-шуй водна стихія відповідальна за залучення грошей, а також усунення будь-яких неприємностей зі шляху людини. Тому необхідно обов’язкову присутність водної тематики у вашій робочій зоні;
  • також дуже важливо розміщення спеціальних рослин на робочому місці. Так, наприклад, грошове дерево буде залучати матеріальні блага, герань заспокоїть навіть дуже агресивних людей а, драцена забезпечить стабільну фінансову прибуток, китайська троянда посприяє активізації творчих процесів. Для посилення ефекту фен шуй рекомендує поміщати ці рослини не тільки в свій офіс але і в своє житло.

Цікава деталь. Щоб забезпечити ще більше натхнення повісьте на найближчій стіні в своєму кабінеті портрети знаменитостей або людей, які змогли домогтися певних професійних висот. Також обов’язково поставте на своєму робочому столі фотографії близьких і дорогих серцю людей, які будуть нагадувати вам про приємне особливо під кінець важкого робочого дня.

Колірна гамма офісу

Це може здатися дивним, але колірна гама стін в офісі також сильно впливає на ваш успіх в кар’єрі. Ідеальним вважається переважання зеленого і блакитного тонів. Дані кольори згідно з фен-шуй виступають символами енергійності, здорового мислення, душевності, а також гармонії і умиротворення. Оформіть свій офіс в подібних тонах і ви не будете відчувати себе втомленим, сонливою і дратівливим, а навпаки відчуєте максимальну наповненість силами і енергією.

У той же час сірі і коричневі відтінки впливають на трудящих вкрай несприятливо. Подібна тьмяна колірна гамма не сприятиме вашому кар’єрному просуванню, адже ці кольори абсолютно не піднімають життєвий тонус і працездатність і справляють пригнічуючий вплив на психіку.

Амулети для області кар’єри

Перш за все, ви можете скористатися всіма предметами, що безпосередньо відносяться до стихії води, наприклад: акваріумами, маленькими фонтанчиками, моделями кораблів і вітрильників і, безумовно, рибками.

Вітрильники або кораблі виступають найкращим рішенням для тих людей, які мають свій бізнес або мріють про нього. Тоді модель вітрильника необхідно розміщувати таким чином, щоб його ніс прямував до стіни або до кута приміщення, але ні в якому разі не дивився на вікно або двері. А ось корму корабля необхідно розміщувати як раз-таки, навпаки, до вхідних дверей, щоб ваше судно как-будто запливати в житло і приносило з собою успіх у всіх засадах.

Що ж стосується рибок, то можна, звичайно, придбати і справжніх особин, але правильніше звернутися за допомогою до штучних, виконаним у вигляді статуеток. При цьому фігурки-рибки повинні бути золотими або бронзовими. Крім цього, ви можете розмістити на стіні віяло, декорований зображеннями рибок і чим більше на ньому буде намальовано цих милих істот, тим тільки краще.

Також дозволено користуватися талісманами, побічно відносяться до стихії води а також підсилюють металеву стихію. Серед них перше місце заслужено займає черепаха, яка символізує мудрість і підтримку згори. Тому якщо ви мрієте отримати допомогу від вищестоящих людей (наприклад, свого начальства), неодмінно придбайте статуетку черепахи. І пам’ятайте про те що черепаха повинна бути лише одна. Варіанти з пірамідкою з трьома черепахами в цьому випадку не будуть працювати. Ідеально коли черепахи зроблені з важких металів наприклад чавунні, чим більше буде вага фігурки, тим краще

Досить незвичайний предмет, який допоможе посилити вашу удачу в справах — це об’ємна ваза кулястої форми. У неї потрібно помістити квіти білого кольору. Метал сприятиме збільшенню фінансового благополуччя, тому ваза не просто стимулює кар’єрне зростання, а допоможе вам при цьому отримувати набагато більше, ніж раніше.

У ті області, в які найбільше потрібно залучати удачу (такими є двері в оселю, слабоосвещенную місця) рекомендується вішати музику вітру. У цій зоні вона може бути утворена декількома металевими трубочками. А щоб трубочки видавали звук до них слід прикріпити додаткові деталі, наприклад, палички з металу.

Тепер ви знаєте, як залучити удачу в роботі і кар’єрі. Скористайтеся цими знаннями для покращення свого становища, а на завершення теми обов’язково перегляньте цікавий відеоматеріал:

Marissa

Ссылка на основную публикацию