Сечокислі камені в нирках

Якщо у вас є камені в нирках, Вам, можливо, доведеться слідувати унікальною дієті. По-перше, Ваш лікар буде виконувати тести, щоб з’ясувати, який вид каменів у Вас форми. З цього, лікар може визначити, які дієтичні зміни можуть бути для Вас. Дієтолог може допомогти Вам внести необхідні зміни в свій раціон.

Камені в нирках-це важка маса, яка утворює кристали в сечі. У більшості людей природні хімічні речовини в сечі зупиняють камені від їх освіти.

Види каменів в нирках

Всі камені в нирках те ж саме? Ні!

Найбільш поширені типи ниркових каменів зроблені з кальцію і оксалату. Специфічного лікування сечокам’яної хвороби залежить від типу каменів в нирках, які утворюються.

На додаток до кальцієвим і оксалатним камінню, інший типовий вигляд каменів сечокислі камені в нирках. Червоне м’ясо, м’ясні субпродукти, і морепродукти мають високий вміст натурального хімічної речовини, іменовані пурини. Високе споживання пуринів призводить до збільшення виробництва сечової кислоти і збільшує кислотну навантаження на нирки для виділення.

Підвищенню екскреції сечової кислоти викликає загальне зниження рН сечі, що означає сеча більш кисла. Висока концентрація кислоти сечі робить її набагато простіше для сечокислих камені в формуванні.

Який тип дієти пацієнт повинен слідувати з Сечокислий каменями в нирках?

Вас можуть попросити внести зміни в кількості кухонної солі, кальцію, оксалати, білок, цитрат, калію і рідини в вашому раціоні. Дієтолог може допомогти Вам внести ці зміни.

Пити багато води для каменів в нирках

Залишаючись добре зволоженим тіло, споживаючи достатню кількість води є однією з кращих процедур, які Ви можете зажадати, щоб запобігти камені в нирках.

Щоб звести до мінімуму ризик утворення нового каменю, дуже важливо, що Ви пили мінімум 3 літри рідини (краще води) протягом дня. У спекотні погодні умови, Вам може знадобитися пити більше, щоб заповнити втрату рідини від потовиділення.

Це допоможе зберегти вашу сечу менш концентрованою. Більшу частину випитої рідини повинна бути вода. Спробуйте випити склянку води перед сном і, якщо ви прокидаєтеся протягом ночі, щоб сходити в туалет, випити ще склянку до повернення в ліжко.

Продукти, щоб виключити від освіти сечокислих каменів в нирках

Інший поширений тип каменів в нирках є сечокислі камені. Червоне м’ясо, молюски та ракоподібні мають високі концентрації природного хімічної речовини називають пурину. Високі результати споживання пуринів дає більше вироблення сечової кислоти, яка потім накопичується у вигляді кристалів в суглобах або камені в нирках.

А щоб запобігти сечокислі камені в нирках, знижують високо пуринові продукти, такі як червоне м’ясо, м’ясні субпродукти, і морепродукти, і слідувати здорової дієти, яка містить в основному овочі та фрукти, цілі зерна, і нежирні молочні продукти. Обмежити цукор, продукти харчування і напої, особливо ті, які містять високий кукурудзяний сироп фруктози.

Не вживати і кинути пити алкоголь (алкоголь шкідливий для здоров’я)! Він може збільшити рівень сечової кислоти в крові і запобігти дієту по тій же причині. Є менше білків тваринного походження і вживання більшої кількості овочів і фруктів допоможе знизити кислотність сечі і це допоможе в зниженні шансів на сечокам’яну розвиток.

Ультразвукова апаратура і сечокислі камені в нирках

Ви також повинні переконатися, щоб пити як мінімум 12 склянок або 3 літри води в день, щоб допомогти знизити ризик розвитку каменю. Роблячи ці здорові зміни способу життя можуть також допомогти в зниженні ризику для встановлення подагри з підвищеним вмістом сечової кислоти, який є провідним аспектом ризику подагри.

Чи знаєте ви, що одна людина з 10 буде мати камінь у нирках протягом усього життя?

Не варто недооцінювати Ваш піт. Важкі тренування і сауни може бути добре для вашого здоров’я, але вони також можуть привести до каменів в нирках. Чому? Втрата води через потовиділення — чи через цих заходів, або просто від спеки влітку — веде до зниження продукції сечі. Чим більше ви потієте, тим менше ви мочіться, що дає мінералів, що викликає камінь, осідати і зв’язуватися в нирках і сечовивідних шляхах.

А просто вода (Н2О)?

Одна з кращих процедур може знадобитися, щоб уникнути каменів в нирках — це пити багато води, що призведе Вас багато мочитися. Так що переконайтеся, щоб триматися добре зволоженим, особливо, коли беруть участь в навчаннях і заходах, які викликають велике потовиділення.

Важливо думати про дієтичних засобах разом з ліками. Хоча це може здатися простіше просто взяти таблетку на лікування медичної проблеми, вважають, що зміни в способі життя також буде мати величезний вплив на Ваше здоров’я.

Хронічні камені в нирках часто звертаються в цитрат калію, проте дослідження показали, що лимонад і інші фрукти і соки з високим природним цитратом забезпечує той же камінь — зменшення переваг.

Дієтичні поради для людей з каменями в нирках

Будьте обережні з цукром, однак, через те, що він може збільшити ризик каменів в нирках.

Часто після унікальної дієти може бути досить, щоб уникнути вас від формування каменів в нирках. В інших випадках, ліки, на додаток до спеціальної дієті, можуть бути необхідні.

Зверніть увагу, що не всі дієтичні рекомендації в інтересах всіх видів сечокам’яної хвороби. Поговоріть зі своїм лікарем, щоб виявити, що дієта є правильним для Вас.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию