Сценарій для весілля будинку без тамади з конкурсами та іграми

Домашня весілля може бути обрана молодятами з кількох причин: з метою економії сімейного бюджету або при бажанні організувати захід у вузькому колі рідних. Багато хто просто не люблять ресторанний сервіс і кухню, вважаючи за краще знайому обстановку. Але щоб свято пройшло весело і душевно необхідно підготувати сценарій для весілля будинку без тамади, з конкурсами та іграми. Продумавши все до дрібниць, молоді забезпечують не тільки собі, а й усім гостям чудовий настрій на весь день.

зустріч молодят

Відразу після розпису в РАГСі наречені під’їжджають до будинку, де буде проходити святкування весілля. Їх зустрічають гості, радіють і вітають з одруженням. Можна створити імпровізований коридор: запрошеним встати в дві шеренги, залишивши прохід для нареченого і нареченої. Рідні обсипають молодят пелюстками троянд, рисом або монетками. Далі за сценарієм може бути кілька варіантів:

 1. У порога будинку стоять батьки, пропонують нареченим розбити тарілку на щастя. Після потрібно зібрати всі осколки, загорнути їх в тканину і залишити на пам’ять.
 2. Також ще однією традицією на весіллі є переступання через білий аркуш паперу, який кладеться перед молодими на землі. Дана дія означає, що подружжя починають своє спільне життя з чистого аркуша.
 3. Тут же біля порога будинку або перед дверима квартири можна піднести молодим коровай. Попросити їх його розламати, посолити і нагодувати один одного. За відламати шматку пирога судять, хто буде головою сім’ї.

Випробування на міцність

Першим випробуванням для нареченого стане доставка нареченої до святкового столу. Здійснити він це повинен, пронісши дружину на руках. Якщо весілля проходить в багатоквартирному будинку, то спростити завдання можна, скориставшись ліфтом і піднімаючи дівчину тільки на першому і останньому поверсі.

Далі подружжю надається сценарій на визначення їх сімейних обов’язків. Для цього необхідно підготувати заздалегідь листочки паперу з переліком справ. Молоді по черзі їх вибирають і зачитують вголос свої обов’язки, вимовляючи перед цим фразу: «Я буду …». Можливий список:

 • приносити в сім’ю гроші;
 • готувати їжу;
 • прати і прасувати білизну;
 • виносити сміття;
 • лежати на дивані і дивитися серіали;
 • міняти памперси малюкові;
 • базікати з друзями по телефону;
 • робити ремонт;
 • ходити за продуктами в магазин;
 • подорожувати;
 • допомагати дитині з уроками;
 • вкручувати лампочки;
 • ходити на всі кінопрем’єри.

Варіантів таких обов’язків можна придумати багато. Головне, щоб придумував сценарій для весілля, що проходить вдома, чоловік близько знайомий з молодими. Тоді це буде по-справжньому весело і цікаво.

банкетна частина

Після з’ясування всіх подружніх справ гостей проводжають за столи. Важливо правильно організувати місце для застілля в домашніх умовах, залишивши простір для танців і для проведення конкурсів. Якщо приміщення зовсім маленьке, можна зупинитися на фуршеті, також створити зону з м’якими кріслами і диваном.

Радимо також ознайомитися зі статтею: меню для весілля в домашніх умовах.

Зібравшись за столом в невеликій компанії, гості за традицією вимовляють перший тост за молодих. Другий — за батьків молодят, а третій — за любов. Випивши і перекусивши трохи все готові до подальших розваг. За сценарієм одним з перших конкурсів може бути перевірка молодят як вони вміють справлятися з простими справами по дому:

 1. Наречена може продемонструвати як вона швидко і якісно чистить картоплю.
 2. Нареченому надається можливість показати, як він вміє забивати цвяхи. З реквізитів знадобиться дерев’яна дошка і цвяхи. А замість молотка підсунути качалку або будь-який інший попався під руку предмет.
 3. Між молодими проводиться конкурс на швидкість: хто швидше сповиє пупса.

Конкурси для батьків

Залучати в святкову програму на весіллі необхідно всіх гостей, а також батьків молодих.

 1. За сценарієм придумується веселий конкурс. Створюються дві пари. Перша: зять і теща, друга: свекор і невістка. Батьки будуть виступати в ролі малюків-немовлят. На них потрібно буде надіти чепчик, пов’язати слюнявчик і нагодувати пюре з ложечки. Хто з молодих з цим завданням впорається швидше, та пара і виграє. Конкурс супроводжується гучними вигуками: «уа-уа».
 2. Батьківським парам пропонується заспівати колискові під попередньо підготовлену фонограму або караоке. Майбутнім бабусям і дідусям це справа дуже скоро стане в нагоді. Гості можуть підспівувати.

Обов’язково за сценарієм потрібно продумати заохочувальні призи для учасників. Вони можуть бути з приколами або просто символічні.

Забава для свідків

Якщо свідки присутні на весіллі, то їх просто необхідно залучити до проведення конкурсу. Це робота для тамади, якщо така людина є на святі. Можна придумати забавний танець з прищіпками. За сценарієм учасникам зав’язуються очі. На їх одяг з різних сторін чіпляються прищіпки. Потім під музику вони повинні відшукати всі реквізити друг у друга. Хто зробить це швидше, той і стане переможцем.

Для свідків можна організувати прикольний сценарій «питання-відповідь» на знання фактів з життя молодят. Питання, що стосуються нареченої, задаються одному:

 • в якому місті народилася моя наречена,
 • улюблений колір;
 • кіно якого жанру воліє;
 • як звали першу вчительку в школі;
 • в якому віці трапився перший поцілунок.

Можливі варіанти питань про нареченого, які задають свідку:

 • скільки нареченому років;
 • служив в армії;
 • улюблене хобі;
 • як звуть батьків;
 • яким ласкавим словом називає дружину.

За кількістю правильних відповідей і вибирається переможець. Якщо весілля будинку проводиться без свідків, то ці конкурси можна організувати серед рідних і друзів молодих, створивши за сценарієм дві команди.

Веселощі для гостей

Дотримуючись весільні традиції, обов’язковим пунктом свята має бути викрадення нареченої і подальший викуп. Якщо площа будинку або квартири дозволяє, то можна постаратися організувати крадіжку, сховавши молоду в іншій кімнаті. За викуп можна вимагати гроші або виконання якої-небудь дії з боку нареченого або свідка.

Музичний супровід на святі теж грає важливу роль. Необхідно заздалегідь скласти плей-лист, в який би входили композиції на будь-який смак. Важливо зробити так, щоб ніхто з гостей не засумував, все брали участь в танцях і конкурсах.

Завершенням вечора весілля стане загальне поїдання весільного торта. Цей момент теж можна розіграти як аукціон, пропонуючи викупити шматочок за певну суму, яку самі гості і призначають.

продовження банкету

Багато молодят запрошують рідних і на другий день весілля. За сценарієм влаштовують фуршет з закусками і напоями. Приблизно на 20 чоловік гостей можна провести вдома оригінальний конкурс на кращий костюм. Гостей заздалегідь попереджають, що їм необхідно вбратися. Користуються популярністю застільні забави, на здійснення яких не треба багато місця і реквізитів. По колу між гостями пускається пакет з цукерками. Кожен вибирає скільки захоче. Загадка в тому, що всередині льодяника під фантиком загорнутий листок з фантом. Наприклад, гостю пропонується виголосити тост, заспівати пісню, або розповісти історію про знайомство молодят.

Наостанок, радимо подивитися цікаве відео по темі:

Якщо поставити собі за мету, то можна придумати чудовий сценарій для весілля будинку, без тамади з конкурсами та іграми. Головне, щоб усім було весело і комфортно. Душевна обстановка в колі близьких запам’ятається молодим на все життя.

Ссылка на основную публикацию