Сбербанк (Воронеж) — вклади, відсотки

Сбербанк — один з найнадійніших і зручних банків серед комерційних організацій, що працюють на російському ринку фінансових послуг. Більшість людей отримують заробітну плату на рахунок Ощадбанку, роблять з його допомогою грошові перекази, відкривають рахунки і вклади, отримують кредити. Величезною популярністю користується мобільний банк Ощадбанку і сервіс «Сбербанк Онлайн».

Коли мова заходить про грошові банківських вкладах, перше, про що думає людина, — це процентні ставки. Вважається, що чим ставка вище, тим внесок вигідніше. Це вірно лише частково, однак низькі ставки не можуть обіцяти особливої ??вигоди в будь-якому випадку.

Порада: процентна ставка — дуже важливий критерій вибору. Але не варто забувати, що не менш важливою повинна бути і ступінь зручності змісту грошей на рахунку. Справа в тому, що більшість депозитів оснащені додатковими опціями, які дозволяють збільшувати заробітки або в разі непередбачених ситуацій знімати гроші з рахунку без особливих втрат.

Процентні ставки за вкладами від Ощадбанку в Воронежі

Важко сказати, що Ощадбанк відрізняється від інших банків особливою величиною процентної ставки. Найвища серед представлених становить всього 8% річних. Проте будь-який вкладник, який довірив свої заощадження Совкомбанк або Россельхозбанку в Воронежі, може бути впевнений, що його кошти надійно захищені від фінансових неприємностей. Найнижча відсоткова ставка на сьогодні становить всього 0,01% річних, застосовується вона для вкладу «До запитання» і для перерахунку зароблених грошей при достроковому розірванні деяких з пропонованих Ощадбанком в Воронежі депозитів. Покласти гроші в Ощадбанку можна також і під 2,3-6,23% річних.

Вклади від Ощадбанку в Воронежі

Процентна ставка — важливий критерій при виборі вигідного вкладення коштів. Але у депозитів Ощадбанку в Воронежі є також і безліч різних опцій, які дозволяють вкладникам заробляти більше грошей і користуватися ними з комфортом.

«Найцінніше»

Вклад «Найцінніше» від Ощадбанку в Воронежі передбачає мінімальну суму для вкладення, що дорівнює 25 тисячам рублів. Процентні ставки визначаються в залежності від суми та складають від 7,25 до 8% річних. Депозит можна відкрити тільки на 175 днів. Поповнення і часткове зняття коштів з рахунку не передбачені. У подарунок від Ощадбанку можна отримати страхування життя і здоров’я, що робить цей вклад ще більш вигідним. Відсотки нараховуються та виплачуються в кінці терміну дії вкладу або на поточний, або на розрахунковий рахунок. Пролонгація діє необмежену кількість разів на тих же умовах, а дострокове розірвання вкладу передбачає перерахунок відсотків за ставкою «До запитання».

«Зберігай»

Вклад «Зберігай» від Ощадбанку в Воронежі передбачає мінімальне вкладення в 1 тисячу рублів — під процентну ставку від 4,6 до 6,49% річних в рублях, 100 доларів — під ставку від 0,01 до 1,06% річних для доларового варіанти депозиту і 100 євро — під ставку від 0,01 до 0,15% річних для вкладу в загальноєвропейській валюті. Рахунок можна відкрити на термін від 1 місяця до 3 років. Поповнення рахунку, як і часткове зняття коштів з нього, не передбачено. Нараховуються відсотки щомісяця і за бажанням вкладника капіталізуються. Автоматичну пролонгацію можна виробляти необмежену кількість разів. При достроковому розірванні депозиту до закінчення 6 місяців після відкриття перерахунок робиться за ставкою в 0,01%, після закінчення 6 місяців — за ставкою, що дорівнює 2/3 від початкової.

«Поповнюй»

Поповнюваний депозит від Ощадбанку в Воронежі від 1 тисячі рублів або 100 доларів і євро. Процентна ставка для депозиту в рублях змінюється в діапазоні від 5,22 до 6,23% річних, в доларах — від 0,01 до 0,9% річних і в євро — від 0,01 до 0,05% річних. Вкладник має право вибрати термін для свого рахунку від 3 місяців до 3 років. Мінімальна сума поповнення — 1 тисяча рублів або 100 доларів і євро при поповненні готівкою, а при безготівковому поповненні — без обмежень. Можлива капіталізація відсотків за бажанням з подальшим збільшенням процентної ставки. Пролонгація проводиться автоматично на тих же умовах, а при достроковому розірванні в перші 6 місяців проводиться перерахунок відсотків за ставкою в 0,01% річних, після 6 місяців — в 2/3 від початкової ставки.

«Керуй»

Мінімальна сума вкладу «Керуй» від Ощадбанку в Воронежі становить 30 тисяч рублів або 1 тисячу доларів і євро. Процентні ставки відповідно призначаються банком в діапазонах від 4,35-5,77% (рублі), 0,01-0,6% (долари) і 0,01% (євро). Вкладення можна поповнювати сумами від 1 тисячі рублів (рублевий рахунок) або від 100 доларів і євро. Є також можливість часткового зняття грошей. Термін визначається відрізком від 3 місяців до 3 років. Капіталізація відсотків проводиться щомісячно з наступним збільшенням процентної ставки. Пролонгація відбувається автоматично на поточних умовах. Дострокове розірвання договору обіцяє перерахунок за ставкою в 0,01% (до 6 місяців) або в 2/3 від початкової (після перших 6 місяців).

«Подаруй життя»

Відкривши вклад «Подаруй життя» від Ощадбанку в Воронежі, можна отримати можливість допомагати дітям, хворим на онкологічні та гематологічні захворювання. Мінімальна сума депозиту на сьогоднішній день складає 10 тисяч рублів з процентною ставкою в 6,45% річних. Рахунок можна відкрити на 1 рік. Щомісяця 0,3% від заробляємо суми буде перераховуватися в благодійний фонд «Подаруй життя», решта коштів нараховуються вкладнику кожні три місяці. При достроковому розірванні вкладу здійснюється перерахунок заробітків за ставкою в 0,01% річних (до 6 місяців) або 2/3 від початкової (після закінчення 6 місяців).

«Мультивалютний»

Мінімальна сума вкладу становитиме лише 5 рублів, 5 доларів або 5 євро. При цьому вкладник може розраховувати на наступні відсоткові ставки: від 0,01% до 5,25% річних для вкладення в рублях, від 0,01 до 0,65% річних для рахунку в доларах і від 0,01 до 0,05% річних для євро. Поповнення депозиту можливо готівкою на суму від 1 тисячі рублів або 100 доларів і євро. При безготівковому поповненні обмежень за додатковими сумами немає. Вклад можна оформити на термін від 1 до 2 років одночасно в трьох валютах. Виключається можливість проведення розрахункових операцій. Заробітки нараховуються кожні три місяці і (за бажанням вкладника) капіталізуються. Автоматична пролонгація проводиться на початкових умовах необмежену кількість разів. При достроковому розірванні договору перерахунок можливий за наступною схемою: за ставкою в 0,01% річних (при розірванні до 6 місяців) або 2/3 від початкової ставки (після закінчення терміну в 6 місяців).

«Міжнародний»

Вклад «Міжнародний» від Ощадбанку в Воронежі можливий одночасно в трьох іноземних валютах: в фунтах стерлінгів (від 10 тисяч під ставку в 0,01% річних), швейцарських франках (від 10 тисяч під ставку в 0,01% річних) і японських ієнах (від 1 мільйона під 0,01% річних). Кошти на депозиті зберігаються від 1 місяця до трьох років, і допускається можливість заробітку як на процентних ставках, так і на ймовірних коливаннях курсів запропонованих валют. Часткове зняття коштів та поповнення рахунку в даній пропозиції не передбачається, а зароблене нараховується в кінці терміну. Пролонгація можлива необмежену кількість разів на тих же умовах, а дострокове зняття всіх коштів з рахунку здійснюється з обов’язковим перерахунком за схемою: 0,01% річних (до 6 місяців), 2/3 від початкової ставки (по закінченню 6 місяців).

ощадний рахунок

Обмежень по сумах, з якими можна відкривати Ощадний рахунок від Ощадбанку в Воронежі, немає. Внесок може бути зроблений в рублях (від 1,5 до 2,3% річних), доларах (від 0,01 до 0,1% річних) або євро (від 0,01 до 0,1% річних). Депозит також не обмежений ні по термінах, ні по розрахункових операціях або поповнення рахунку. Зароблені гроші, як правило, в даному випадку нараховуються щомісяця, а процентна ставка може збільшуватися зі збільшенням суми депозиту після всіх операцій.

Порада: в якому б місті не перебував потенційний вкладник, він завжди може відкрити депозит або проводити з ним різні операції віддалено за допомогою онлайн-сервісів. Інтернет може бути не тільки інформаційним порталом, в якому можна дізнатися про вклади в банках Ростова-на-Дону, а й інструментом для стабільного заробітку.

Онлайн-депозити від Ощадбанку

Якщо зареєструватися в сервісі «Сбербанк Онлайн», можна не тільки отримати інформацію про поточні актуальні пропозиції по вкладах або умовах автокредиту в Ощадбанку, але і з його допомогою відкрити і використовувати за призначенням різні депозити. На сьогоднішній день віддалене відкриття можливо для трьох вигідних вкладів: «Зберігай-онлайн», «Поповнюй-онлайн», «Керуй-онлайн».

Для того щоб відкрити вклад онлайн, необхідно:

  1. Увійти в «Сбербанк Онлайн» і вибрати розділ меню «Вклади і рахунки».
  2. Клікнути пункт меню «Відкрити вклад».
  3. Ознайомитися з умовами та вибрати «Продовжити».
  4. Заповнити заявку з вибором рахунку списання коштів.

«Зберігай-онлайн»

Депозит від Ощадбанку в Воронежі може бути розміщений у трьох валютах. Відповідно мінімальні суми вкладення: 1 тисячу рублів, 100 доларів або 100 євро. Процентні ставки при цьому призначаються банком наступні: від 4,86 ??до 6,95% річних для рублевого вкладу, від 0,01 до 0,26% для доларового і від 0,01 до 0,25% річних для вкладу в євро. Поповнення рахунку і часткове зняття коштів з нього не передбачені. Зароблені відсотки нараховуються щомісяця з можливістю капіталізації. Можлива автоматична пролонгація, а при достроковому розірванні депозиту перерахунок здійснюється за ставкою в 0,01% (якщо договір розірвано до 6 місяців) і за ставкою, що дорівнює 2/3 вихідної (після 6 місяців).

«Поповнюй-онлайн»

Вклад «Поповнюй-онлайн» також можна відкрити в трьох валютах. При цьому процентні ставки від 5,47 до 6,69% ??річних для рублевого рахунки, від 0,01 до 1,11% річних для доларового рахунку і від 0,01 до 0,15 для рахунку в євро передбачаються при мінімальних сумах вкладу в 1 тисяча рублів або 100 доларів і євро. Депозит можна поповнювати на суму від 1 тисячі рублів, 100 доларів або євро відповідно, але витратні операції в даному випадку недоступні. Нараховують щомісяця можна знімати або капіталізувати за бажанням вкладника. Дострокове розірвання депозиту, як і в попередньому варіанті, передбачає наступну схему перерахунку: при закритті рахунку раніше 6 місяців — за ставкою 0,01% річних, пізніше — за ставкою, що дорівнює 2/3 від спочатку призначеної банком.

«Керуй-онлайн»

Внесок на суму від 30 тисяч рублів або 1 тисячі доларів і євро можна відкрити в онлайн під процентні ставки від 4,64 до 6,23% річних для рублевого рахунки, від 0,01 до 0,8% для доларового рахунку і в 0, 01% річних для рахунку в євро. Внесення додаткових сум до вкладу можливо на суму від 1 тисячі рублів, від 100 доларів або 100 євро відповідно. Депозит можна відкрити на термін від 3 місяців до 3 років. Відсотки нараховуються щомісяця на всю суму вкладу та за бажанням капіталізуються із наступним збільшенням процентної ставки. Автоматична пролонгація депозиту можлива на умовах того ж вкладу, а дострокове розірвання обіцяє перерахунок відсотків за ставкою в 0,01% річних до закінчення терміну в 6 місяців або за ставкою, що дорівнює 2/3 вихідної, — після.

Порада: крім онлайн-сервісу для проведення операцій з рахунками, на сайті Ощадбанку можна знайти спеціальний онлайн-калькулятор, що дозволяє виробляти попередні розрахунки як за вкладами, так і по кредитах. Його розрахунки допоможуть зробити правильний вибір і дозволять не допускати помилок надалі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На сьогоднішній день Ощадбанк є одним з найпопулярніших банків не тільки в Воронежі, але і по всій Росії. Це пояснюється тим, що він є одним з найстаріших російських банків зі зручним і надійним сервісом. Щоб відкрити депозит, не потрібно робити довгі накопичення (більш того, збирати можна вже після відкриття рахунку), а щоб оформити договір на нього, не обов’язково навіть відвідувати офіс банку, адже це можна зробити онлайн не виходячи з дому. Процентні ставки дозволяють отримувати хороший стабільний пасивний дохід, а додаткові опції можуть допомогти його збільшити.

Ссылка на основную публикацию