Сбербанк — внесок «Керуй онлайн»

Сьогодні багато росіян хочуть знати відсотки за вкладами в банках Тули, Рязані, Москви, Ставрополя і інших міст Росії. Що ж, зберігати гроші в Ощадної касі як і раніше актуально. Це дозволить не тільки вберегти свої заощадження від нечистих на руку людей, а й примножити їх.

Сбербанк, вклад «Керуй онлайн» — умови

Найбільше з російських банків в даний час користується попитом Сбербанк. Це великий системний банк з розвиненою філіальною мережею по всій території країни. Він пропонує широкий спектр банківських послуг — від кредитних карт Ощадбанку до пільгових вкладів для пенсіонерів.

Останнім часом Сбербанк перейшов на більш високий рівень обслуговування клієнтів. Тепер для них доступні багато банківських послуг в онлайн-режимі. Вклад «Керуй онлайн» дозволить:

 • Зробити вигідне капіталовкладення.
 • Розумно керувати своїми фінансами з будь-якої точки світу.
 • Щомісяця знімати відсотки.
 • Економити вільний час на поїздках в банк.
 • Частково користуватися фінансами без втрати відсотків.

Внести гроші на «Керуй онлайн» вдасться на термін від 3-х до 36-ти місяців. Процентна ставка в рублях при цьому складе 4,64-6,23%. «Керуй онлайн» може бути і в іноземній валюті: в доларах (від 0,01-0,8%) і в євро (0,01%).

Як і вклад «Поповнюй онлайн» від Ощадбанку, «Керуй онлайн» має на увазі можливість доповідати гроші після оформлення депозитної угоди. Мінімальна сума поповнення готівкою складе:

 • 1000 рублів.
 • 100 американських доларів.
 • 100 євро.

Внести гроші на депозит в Ощадбанку можна і по безналу. В даному випадку не буде ніяких обмежень на суму поповнення. Мінімальна сума вкладу становитиме:

 • 1000 євро.
 • 1000 доларів.
 • 30 000 рублів.

Розрахувати точну суму відсотків по депозиту можна, скориставшись спеціальним калькулятором на сайті Ощадбанку.

оформлення вкладу

Після прорахунку відсотків необхідно вибрати опцію «Відкриття вкладу». Потім клікнути по депозитній програмі «Керуй онлайн» і заповнити висвітиться поля заявки, вибравши:

 • Рахунок списання.
 • Суму зарахування.
 • Термін депозиту.

От і все! Тепер можна спокійно чекати, коли на рахунок впадуть відсотки. Вони нараховуються кожні 30 днів. Їх можна знімати або перераховувати на дебетову карту Моментум від Ощадбанку. Також підійде і будь-яка інша карта Ощадбанку. Можлива і капіталізація відсотків, коли вони щомісяця додаються до основної суми депозиту, тим самим збільшуючи прибуток в наступних розрахункових періодах.

Як отримати ще більше прибутку?

За «Керуй онлайн» можливо збільшити розмір річної відсоткової ставки. Для цього клієнту необхідно підписати додаткову угоду до депозитного договору про збільшення суми незнижуваного залишку. Однак варто враховувати це при частковому достроковому знятті.

Чи можлива пролонгація за депозитною програмою «Керуй онлайн»?

Після закінчення дії договору вклад автоматично продовжується на аналогічний термін. Процентна ставка встановлюється за чинною депозитною програмою «Керуй онлайн». Депозит може продовжуватися необмежену кількість разів.

Сбербанк — вклад «Керуй» для пенсіонерів

Пенсіонери є особливою категорією клієнтів. Вони мають стабільний постійний дохід і високу ступінь особистої відповідальності, тому з ними приємно мати справу. Спеціально для пенсіонерів різні банки розробляють цікаві кредитні та депозитні програми.

Вклад «Керуй» для пенсіонерів заслуговує на особливу увагу. Клієнт при необхідності зможе зняти частину коштів без втрати нарахованих раніше відсотків. Крім цього, доступні будуть наступні переваги:

 • Вибір оптимального строку вкладу.
 • Можливість капіталізації відсотків.
 • Поповнення депозиту в будь-який час.
 • Вибір валюти вкладу.

Всі інші умови аналогічні як і для інших вкладників. Тобто мінімальна сума в рублях, необхідна для відкриття депозиту, — 30 000, в доларах і євро — 1000. Для відкриття вкладу не обов’язково відвідувати відділення «Ощадбанку», досить зайти в інтернет. Терміни вкладу варіюються в межах від 3 до 36 місяців. Можливе часткове зняття основної суми.

Порада: при виникненні будь-яких проблем при оформленні депозиту «Керуй онлайн для пенсіонерів» можна зателефонувати на гарячу лінію Ощадбанку за номером 8-800-555-55-50. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні. Консультації надаються цілодобово.

Багато росіян вже оцінили переваги інвестування заощаджень в банківські депозити. Безперечним лідером в даному сегменті банківського бізнесу, звичайно ж, є Ощадбанк. Це великий російський банк, який має свої представництва в кожному середньому і великому населеному пункті РФ.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вклад «Керуй онлайн» є яскравою перлиною в багатій колекції депозитних програм від Ощадбанку. З розвитком інтернету такі депозитні програми завойовують всю більшу популярність кожен день. «Керуй онлайн» дозволяє примножити власні заощадження, при цьому у клієнта завжди є доступ до частини коштів. Зняти їх вдасться в будь-який час без втрати нарахованих у попередньому періоді відсотків. Оформити депозит може будь-який бажаючий, що має мінімальний внесок за вкладом. Після закінчення терміну депозиту він автоматично продовжується, що дуже зручно для багатьох клієнтів Ощадбанку.

Ссылка на основную публикацию