Сбербанк — вклади фізичних осіб 2017 СПб

Щоб добре заробити на своїх заощадженнях, жителям Санкт-Петербурга слід оформити вклади на 3 місяці, високий відсоток за якими дозволить отримати максимальний прибуток. Щоб захистити свої вкладення від різних ризиків, рекомендується довіряти їх тільки надійним банкам з гарною репутацією. Ідеальним рішенням для фізичних осіб стане оформлення депозитних продуктів Ощадбанку, за якими встановлені високі відсотки і дуже комфортні умови.

Лінійка термінових депозитів від Ощадбанку в СПб

У 2017 році фізичні особи можуть оформити в Ощадбанку в СПб строкові вклади, за якими встановлені комфортні умови. У цій лінійці представлено п’ять депозитних програм, які можна відкривати в російських рублях і іноземній валюті, так само як вклади в банках Воронежа під високий відсоток.

«Зберігай»

Цей депозит можна відкрити не тільки у вітчизняній валюті, але і в євро і американських доларах. Діючі в 2017 році процентні ставки: в рублях — 4,60-6,49%, в євро — 0,01%, в доларах — 0,01% -1,06%. Термін, на який приймаються до розміщення кошти, коливається в діапазоні від 1 місяця до 3-х років. Жителі СПб повинні будуть вкласти при відкритті програми від 1 000 рублів або 100 у.о. Депозитні рахунки не можна поповнювати і частково виводити з них кошти. Процентний дохід нараховується щомісячно, після чого підлягає капіталізації (або виплачується клієнтам).

Фізичні особи можуть достроково закривати депозитні рахунки, при цьому буде проводитися перерахунок нарахованого доходу. Якщо вклад був розміщений протягом 6 місяців, то по ньому Сбербанк застосує річну ставку в розмірі 0,01%. У тому випадку, коли грошові кошти були розміщені на більш тривалий термін, буде застосовуватися інший розрахунок: перші 6 місяців — 0,01%, решту часу — 2/3 від діючої ставки. Договори можуть бути автоматично пролонговані (кількість операцій не обмежена). Якщо цю програму будуть оформляти пенсіонери, то для них буде встановлюватися найвища відсоткова ставка. Якщо фізичні особи в період дії їх вкладу досягнуть пенсійного віку, то Сбербанк їх автоматично переведе на більш високі ставки.

Порада: якщо фізичні особи будуть достроково розривати договори, то при перерахунку відсотків не враховуватиметься капіталізований дохід.

«Поповнюй»

Щоб оформити цю депозитну програму, фізичним особам необхідно мати на руках не менше 1 000 рублів, 100 євро або доларів. Термін розміщення коштів — від 3 місяці до 3 років. По вкладу застосовуються у 2017 році процентні ставки: в рублях — 5,22% -6,23%, в євро — 0,01%, в доларах — 0,01-0,90% річних. За програмою передбачені внесення додаткових платежів, капіталізація процентного доходу, але заборонений часткове виведення капіталу. Нараховані відсотки за бажанням клієнтів можуть виводитися на їх карткові або поточні рахунки, так само як за вкладами Банку Траст для фізичних осіб. Розмір ставки буде збільшуватися залежно від зростання суми вкладу. Фізичні особи можуть в достроковому порядку розривати свої договори або пролонгувати їх в автоматичному режимі.

За цим видом депозиту передбачені додаткові умови:

  • для вкладників-пенсіонерів пропонуються максимальні процентні ставки;
  • при досягненні клієнтами пенсійного віку здійснюється їх автоматичний переклад на більш комфортні та вигідні умови;
  • встановлені обмеження по максимальній сумі грошових коштів, яка може бути розміщена: в розмірі мінімального внеску, помноженого на 10;
  • якщо фізичні особи допустять перевищення граничної суми депозиту, то на різницю будуть нараховуватися відсотки в розмірі? діючої ставки;
  • клієнти мають можливість залишити заповідальне розпорядження або оформити довіреність на іншу особу.

«Керуй»

Цей депозит фізичні особи можуть оформити на термін від 3 місяців до 3 років в російських рублях і в іноземній валюті. При відкритті вкладів їм доведеться зробити стартовий внесок, сума якого зафіксована в розмірі 30 000 рублів, 1 000 євро / доларів. Максимальна сума грошових коштів, яка може бути внесена на депозитний рахунок, встановлена ??в розмірі 3 000 000 рублів або 10 000 у.о. Процентний дохід нараховується і капіталізується кожен місяць (застосовуються ставки в рублях — 4,35% -5,77%, в доларах — 0,01% -0,60%, в євро — 0,01%). Клієнтам дозволено робити поповнення своїх депозитних рахунків, а також частково виводити з них кошти (в межах початкового внеску, який є незнижуваним залишком).

Процентний дохід може підлягати капіталізації, а може перекладатися на карткові рахунки фізичних осіб. Клієнти мають можливість отримувати відсотки через касу фінансової установи, так само як в банку Югра в СПб. В останній день дії договору може проводитися автоматична пролонгація. При цьому будуть діяти умови, встановлені за програмою «Керуй» на цю дату.

«Подаруй життя»

Якщо фізичні особи хочуть взяти участь у благодійній програмі, завдяки якій буде надано допомогу хворим дітям, їм слід оформити даний депозит. При його відкритті потрібно внести стартовий внесок в сумі від 10 000 рублів (в валюті не оформляється програма). Термін дії вкладу становить 12 місяців. Застосовується процентна ставка в розмірі 6,45% річних (передбачена капіталізація доходу). Клієнти не можуть протягом терміну робити поповнення і частково вилучати свої кошти, так само як по депозитах Сітібанку. Сбербанк в СПб один раз в 3 місяці робить в благодійний фонд «Подаруй життя» перерахування 0,30% річних від суми, що зберігається на депозитному рахунку клієнта.

«Ощадний рахунок»

Цей депозит жителі СПб в 2017 році можуть оформити як в російських рублях, так і в американських доларах і євро. За мінімальну суму стартових вкладень відсутні обмеження. Грошові кошти розміщуються на необмежений термін під процентні ставки: в рублях — 1,50% -2,30%, в євро — 0,01%, в доларах — 0,01% річних. Клієнти можуть необмежену кількість разів знімати грошові кошти з депозитних рахунків, так само як в банку Хоум Кредит в СПб. Їм дозволено вносити додаткові платежі і щодня проводити видаткові операції.

Сбербанк в СПб — внесок для пенсіонерів

У 2017 році для людей похилого віку Сбербанк приготував цікаву пропозицію, яке дозволять їм не тільки зберегти свої заощадження, а й примножити.

Депозит «Пенсійний-Плюс» пенсіонери можуть оформити для отримання соціальних виплат, на які нараховуватиметься процентний дохід. Термін дії програми становить 3 роки. У 2017 році діє процентна ставка в розмірі 3,67% річних. По депозиту передбачені поповнення, часткове вилучення коштів. Мінімальна сума стартових вкладень встановлена ??в розмірі 1 рубля. Процентний дохід нараховується один раз в три місяці, після чого підлягає капіталізації. Пенсіонери можуть достроково розривати договори, при цьому буде зберігатися діюча процентна ставка, але без урахування капіталізації. Також їм дозволено неодноразово продовжувати депозитну програму в автоматичному режимі.

Вклади в банках СПб — порівняти відсотки з Ощадбанком

У 2017 році Ощадбанк в СПб пропонує місцевим жителям різноманітні депозитні програми. Вони вигідно відрізняються від вкладів інших фінансових установ як за основними умовами, так і за величиною процентних ставок:

Найменування фінустанови СПБ

Термін дії вкладу

Річна процентна ставка

МБСП 181 2,10%
ВВБ Банк 181 2,00%
Златкомбанк 181 1,80%
Темпбанк 181 2,00%
Тімер Банк 186 1,25%

Збережіть статтю в 2 кліка:

Плануючи розмістити грошові кошти на депозитних рахунках Ощадбанку в СПб, фізичні особи повинні уважно вивчити умови всіх діючих в 2017 році пропозицій. Деякі програми на початку року були закриті, тому слід відвідати офіційний сайт фінансової установи або в телефонному режимі отримати необхідну інформацію.

Ссылка на основную публикацию