Сбербанк — управління активами, ПІФи

«Сбербанк Управління Активами» — одна з найбільших компаній довірчого управління на російському ринку. Компанією розроблено безліч інвестиційних стратегій, що відрізняються співвідношенням дохідності та ризику.

ПІФи Ощадбанку — можливість почати інвестиційну діяльність навіть з невеликою сумою. Учасник ПІФу отримує пасивний дохід, не роблячи при цьому ніяких дій і не володіючи спеціальними знаннями в інвестуванні та управлінні ризиками.

Мінімальна сума для участі в пайових фондах Ощадбанку становить 15 000 рублів. При цьому можна в будь-який момент купити, продати або обміняти свій пай без будь-яких обмежень. Операції з активами пайових фондів здійснює АТ «Сбербанк Управління Активами».

На сьогоднішній день «Сбербанк Управління Активами» займає лідируючі позиції на ринку послуг довірчого управління, володіючи найбільшою часткою ринку відкритих та інтервальних ПІФів.

«Сбербанк УА» працює з приватними та інституційними інвесторами. До приватним інвесторам відносяться фізичні особи, які зробили вкладення в один з ПІФів. Інституційними інвесторами є брокерські компанії і довірчі керуючі, які здійснюють операції на ринку цінних паперів.

Пайовий інвестиційний фонд — форма колективного інвестування коштів, які згодом спрямовуються на довірче управління компанії. Кошти вкладників використовуються для здійснення операцій на ринку цінних паперів (акції, облігації) та інших активів.

Мета інвестування — отримання доходу за рахунок зростання курсової вартості цих активів.

Який ПІФ вибрати?

На сьогоднішній день «Сбербанк УА» управляє 19 відкритими пайовими інвестиційними фондами та 3 закритими пайовими фондами нерухомості, серед яких Фонд облігацій «Ілля Муромець», Фонд ризикованих облігацій, Фонд Глобальний Інтернет і інші.

Все ПІФи, пропоновані «Ощадбанком УК», розділені на групи в співвідношенні прибутковості і ризику:

  • консервативний сегмент;
  • збалансований сегмент;
  • агресивний сегмент.

ПІФи консервативного і збалансованого сегментів припускають помірну прибуток при високому ступені захисту вкладу від втрат. ПІФи агресивного сегмента можуть принести власнику паю швидке зростання прибутковості при високому ризику просідання прибутковості.

На офіційному сайті «Ощадбанку УА» можна скористатися спеціальною формою для вибору інвестиційного фонду, виходячи з знань з управління фінансовими інструментами, терміну інвестування та інвестиційних цілей інвестора.

Прибутковість фондів під управлінням АТ «Ощадбанк УА»

Прибутковість фондів відбивається на офіційному сайті «Сбербанк Управління Активами» і залежить від стратегії управління конкретним пайовим фондом. Варто зазначити, що прибутковість в минулому не визначає дохід в майбутньому. Прибутковість може змінюватися в залежності від стану ринку і економіки в цілому. АТ «Ощадбанк УА» не гарантує прибутковість інвестицій, так як така гарантія заборонена законом.

Порада: не вкладайте всі свої кошти в один пайовий фонд. Розподіліть їх з метою диверсифікації ризиків за кількома напрямками інвестування.

Інвестиційний пай є цінним іменну папір, що підтверджує право власника на частку майна пайового фонду. Пай існує в бездокументарному вигляді, тобто володіння паєм грунтується на електронного запису в реєстрі власників паю. Підтвердженням володіння паєм є виписка з реєстру із зазначенням кількості придбаних паїв і їх вартості. Вартість активів пайового фонду може знижуватися, тим самим прибутковість фондів в окремі періоди може бути негативною.

Важливо розуміти, що інвестування в пайові фонди є довгостроковим вкладенням вільних грошових коштів. Тому, якщо в певний період прибутковість пайового фонду знижується, це не привід продавати пай. Прибутковість по пайовим фондам розрахована на перспективу.

Середня прибутковість по пайовим фондам становить 8-10% річних при мінімальних ризиках. Вартість одного паю розраховується щодня, виходячи з вартості майна пайового фонду.

Купуючи пай, інвестор стає власником інвестиційних паїв. Зміна вартості паїв в більшу сторону буде означати потенційну можливість власника на отримання прибутку.

Власник частки в інвестиційному паї не може отримати відсотки або дивіденди від свого вкладення. Отримати прибуток (збиток) можна тільки в момент продажу свого паю. Прибуток розраховується виходячи з різниці вартості паю на момент його покупки і продажу.

Чи варто вкладати свої кошти в пайові фонди «Сбербанк Управління Активами»?

Більшість людей вважають, що інвестування можливо тільки при наявності великої суми грошей, спеціальних знань і постійного моніторингу ситуації в економіці. Багато росіян, навчені гірким досвідом 90-х, не поспішають розлучатися зі своїми грошима і вкладати їх в пайові інвестиційні фонди. Лише деякі відкривають вклади під високий відсоток в Уфі, Москві, Санкт-Петербурзі та інших містах, вклади в іноземній валюті в Белагропромбанк, ощадні сертифікати ВТБ24 і інших банків, беруть участь в програмі рефінансування споживчих кредитів в Ощадбанку, щоб збільшити свої заощадження.

Однак за останні десятиліття ситуація на ринку послуг інвестиційного характеру кардинально змінилася. Пайові фонди стрімко розвиваються, дозволяючи інвесторам отримувати щоденний пасивний дохід. Інвестори пайових фондів без обмеження можуть користуватися послугами професійного управління на фондовому ринку.

Прибуток, отриманий після продажу паю в інвестиційному фонді, можна збільшити за рахунок вкладення в бізнес-проекти, наприклад, купивши недорогу франшизу для маленького міста або скориставшись високоприбутковими вкладеннями в бінарні опціони.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Стрімкий розвиток фондових ринків тягне за собою інвестиційні фонди, прибутковість яких також збільшується. Довіряючи кошти професіоналам з пайових інвестиційних фондів «Ощадбанку Управління Активами», ви будете спокійні за свій прибуток.

Ссылка на основную публикацию