Сбербанк — універсальний внесок на 5 років, що це?

Комерційні організації сьогодні намагаються придумувати нові способи заробітку, пропонують своїм клієнтам інвестування, відкриття ПАММ-рахунків і багато іншого. Але поки найнадійнішим способом, що надає можливість отримувати стабільний пасивний дохід, є відкриття банківського вкладу. Перевагою депозитів є вибір оптимального терміну, суми, валюти і т.д. Банки, їх пропонують, забезпечують клієнтів якісним обслуговуванням, пропонують сервіси типу інтернет-банків або пакетів послуг, таких як «Сбербанк Прем’єр» та інші.

Сбербанк — вклад «Універсальний»

Сбербанк сьогодні пропонує відкриття декількох варіантів вкладів з процентними ставками до 6,49% річних. Їх оформлення можливо як в офісі банку, так і віддалено онлайн. Платинова карта Ощадбанку в цьому випадку може допомогти в нарахуванні зароблених відсотків. Вклад «Універсальний» відкривається на 5 років і є зручним і надійним способом зберігання та примноження накопичень.

умови оформлення

Мінімальна сума, необхідна для вкладення, за умовами становить всього 10 рублів, 5 євро, 5 доларів або еквівалент 5-ти доларів в будь-якій валюті. Відсоткова ставка в будь-якому випадку може скласти тільки 0,01% річних, а термін — 5 років. Доступні поповнення рахунку без обмежень і часткове зняття коштів до суми незнижуваного залишку. Відсотки нараховуються кожні 3 місяці і додаються до основної суми. Дострокове востребование всієї суми з рахунку можливе протягом всього терміну без будь-яких комісій і перерахунків. Можлива автоматична пролонгація.

Порада: в умовах кризи слід з обережністю ставитися до вкладів у валюті. З одного боку, заробіток в цьому випадку складається з основного доходу по процентній ставці і різниці по курсу коливання валют. Але з іншого боку, нестабільність курсу може призвести до збитків.

Як відкрити внесок?

Як відкрити вклад через «Сбербанк Онлайн»? Оформлення та поповнення депозиту через дану онлайн-майданчик є поки тільки для деяких пропозицій, і в їх число на сьогоднішній день не входить рахунок «Універсальний». Щоб відкрити його, необхідно з підготовленою сумою, паспортом та пенсійним посвідченням (при наявності) звернутися в офіс банку і підписати відповідний договір.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Вклади — відмінний спосіб зберегти і примножити накопичення. Але їх сьогодні пропонується багато. Вибір депозиту для кожного клієнта становить індивідуальну задачу. Однак є і оптимальні пропозиції, які можуть підійти будь-кому. Одним з таких пропозицій є вклад «Універсальний» на 5 років від Ощадбанку. У випадку з цією пропозицією є можливість здійснювати поповнення, видаткові операції практично без обмежень. Крім того, відкрити депозит можна практично в будь-якій зручній валюті.

Ссылка на основную публикацию