«Сбербанк Прем’єр» — відсотки по вкладах, що таке преміум-клієнт

Багатьох людей сьогодні дуже цікавить лізинг для фізичних осіб в Ощадбанку. Також серед населення країни користуються великою популярністю і інші продукти цієї фінансової установи. Кожна людина, що почав співпрацю з Ощадбанком, має можливість взяти участь в спеціальних програмах, які призначені для поліпшення рівня обслуговування і створюють максимально комфортні умови для клієнтів.

«Сбербанк Прем’єр» — що це?

«Сбербанк Прем’єр» являє собою спеціальну програму, призначену для постійних і нових клієнтів фінансової установи. Скориставшись цим пакетом послуг, фізичні особи зможуть розраховувати на максимально швидке і комфортне обслуговування в будь-якому відділенні цього банку.

Підключивши пакет послуг «Сбербанк Прем’єр», клієнт фінансової установи отримує можливість співпрацювати з персональним менеджером, який буде консультувати його по будь-яких питань. При необхідності цей фахівець надасть допомогу фізичній особі в процесі управління активами. При відвідуванні офісів Ощадбанку власники цього пакету послуг будуть обслуговуватися без черги, в комфортних умовах.

Пакет послуг «Сбербанк Прем’єр» надає можливість фізичним особам брати участь у кредитуванні та оформляти депозитні продукти на особливих умовах:

 • при оформленні вкладів встановлюються більш високі процентні ставки;
 • клієнти можуть оформити кредитні картки рівня Преміум, за якими передбачені пільгові ставки;
 • фізичні особи мають можливість взяти участь в програмі накопичувального страхування життя;
 • процедура обміну іноземної валюти проводиться за пільговими курсами і т.д.

Порада: якщо власник пакета послуг планує отримати обслуговування у відділенні Ощадбанку, розташованому в іншому регіоні РФ, він повинен попередити про свої наміри особистого менеджера.

«Сбербанк Прем’єр» — відсотки за вкладами

Власники пакету послуг «Сбербанк Прем’єр» отримують можливість оформити термінові і довгострокові депозитні продукти на максимально вигідних умовах:

 1. «Особливий Керуй». Цей внесок фізичні особи можуть відкрити на термін від 3 місяців до 3 років. Мінімальний стартовий внесок, який повинні зробити клієнти, становить 1 000 000 рублів. По вкладу діють процентні ставки — 7,80% -8,44% річних. Фізособи мають можливість виводити частину своїх заощаджень в межах незнижуваного залишку, а також робити додаткові платежі. Процентний дохід нараховується на всю суму вкладень один раз на місяць. Передбачена капіталізація (клієнти можуть знімати нараховані відсотки). Розмір процентної ставки прямо залежить від суми грошових коштів, що зберігаються на депозитному рахунку.
 2. «Особливий Зберігай». За цим депозитом встановлені найвищі процентні ставки, розмір яких коливається в діапазоні 7,70% -10,16% річних. Фінансова установа приймає до розміщення від 1 000 000 рублів строком від 1 місяця до 3 років. Нарахування процентного доходу проводиться один раз на місяць, після чого він підлягає капіталізації (дозволено знімати відсотки). Клієнти не можуть робити додаткові платежі.
 3. «Особливий Поповнюй». Цей вид вкладу призначений для тих клієнтів Ощадбанку, які планують збирати і примножувати кошти. При оформленні програми їм необхідно зробити початковий внесок у розмірі 1 000 000 рублів. Вклад розміщується на термін від 3 місяців до 3 років. Діюча процентна ставка залежить від терміну та суми розміщених заощаджень — 8,20% -9,45% річних. На депозитний рахунок можна вносити кошти без обмежень. Процентний дохід нараховується щомісячно, після чого капіталізується або переводиться на карткові рахунки.
 4. «Ощадний рахунок». Такий депозит розроблявся для людей, які хочуть завжди мати доступ до своїх заощаджень. Відсотки в розмірі 1,00% -4,00% нараховуються на залишок коштів, що зберігаються на рахунку. За умовами програми фізичні особи можуть робити необмежені поповнення, а також проводити видаткові операції. Ощадний рахунок є безстроковим.

Порада: фізичним особам сьогодні стала доступна послуга закриття вкладу через «Сбербанк Онлайн». Якщо вони не знають, як скористатися цим сервісом, то отримати консультацію можна на гарячій лінії фінустанови.

Які кредитні продукти доступні власникам пакету «Сбербанк Прем’єр»?

Власникам пакета послуг «Сбербанк Прем’єр» буде запропоновано взяти участь в кредитних програмах. Фізичні особи можуть оформити на пільгових умовах кілька видів кредитного пластику:

 1. Карти рівня MasterСard Gold і Visa. Вартість оформлення такого пластика коливається в діапазоні від 0 до 3 000 рублів. За обслуговування кредиток стягується абонплата. Фізичні особи можуть розплачуватися картами за покупки, що здійснюються як на території Російської Федерації, так і за її межами.
 2.  Карти Classic «Подаруй життя» і Visa Gold. Власники такого кредитного пластику мають можливість взяти участь в добродійності. Фінансова установа в рамках цієї програми буде переводити на рахунок благодійної організації невеликий відсоток від суми здійснених покупок і залишку коштів, що зберігається на карті.
 3. Карти Classic «Аерофлот» і Visa Gold. Власникам такого пластика надана можливість накопичувати бонусні милі (їх в подальшому можна обміняти на авіаквитки).

Порада: якщо фізичні особи не знають, як розрахувати платіж по кредитній карті Ощадбанку, їм слід скористатися спеціальним калькулятором або звернутися на гарячу лінію.

Куди можуть інвестувати кошти власники пакета послуг «Сбербанк Прем’єр»?

Сьогодні фінансова установа пропонує власникам пакету послуг «Сбербанк Прем’єр» різні інвестиційні продукти. Клієнти мають можливість вибрати портфель з різним ступенем ризику:

низькі ризики Страхування життя (інвестиційне), депозитні продукти, пайові фонди (грошового ринку, облігацій)
помірні ризики Страхування життя (інвестиційне), знеособлені рахунки (металеві), вклади, пайові фонди (змішані інвестиції)
високі ризики Страхування життя (інвестиційне), пайові фонди (акції) депозити

Порада: фізичним особам доступні 5 видів дебетового пластика (наприклад, Платинова карта Ощадбанку). За ним встановлені вигідні умови, широка лінійка додаткових послуг, за деякими передбачено овердрафт.

Які витрати доведеться нести?

При оформленні пакета «Сбербанк Прем’єр» встановлюється пільговий період, протягом якого з клієнтів не стягується абонплата. При цьому не буде мати значення сума, яку вони розмістили на своїх депозитних рахунках. Звільняються від абонплати ті клієнти, які зберігають в банку не менше 2 500 000 рублів, при цьому дана сума повинна знаходитися на рахунку на початок календарного місяця.

Після того як закінчиться термін дії пільгового періоду, фізичні особи повинні будуть платити за обслуговування пакета послуг. Щомісяця з їх рахунку буде списуватися комісія в сумі 2 500 рублів, якщо залишок коштів на їх рахунках буде менше 2 500 000 рублів. У тому випадку якщо клієнти протягом перших двох місяців після підключення ухвалять рішення про відмову від «Сбербанк Прем’єр», то з їх рахунку спишеться комісія в розмірі 2 500 рублів, незалежно від того, чи є на їх рахунках грошові кошти.

«Сбербанк Прем’єр» — телефон гарячої лінії

Всі фізичні особи, які є постійними або новими клієнтами Ощадбанку, в будь-який момент можуть звернутися на гарячу лінію для отримання консультативної підтримки. На офіційному сайті фінансової установи розміщені телефони, за якими можна дзвонити в будь-який час доби: +7 (495) -500-55-50, 8 (800) -555-55-50. Якщо з якихось причин клієнт Ощадбанку не зміг додзвонитися за вказаними номерами, він має можливість скористатися послугою зворотного зв’язку. Для цього достатньо на головній сторінці сайту залишити заявку, після чого на номер телефону фізичної особи надійде дзвінок від оператора, який відповість на всі питання, що цікавлять його питання.

Порада: набравши телефон гарячої лінії, клієнт зможе дізнатися, як з ощадкнижки перевести гроші на карту Ощадбанку, а також як провести ті чи інші розрахунково-касові операції.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Прийнявши рішення про оформлення пакету послуг «Сбербанк Прем’єр», фізичні особи відкривають перед собою практично безмежні можливості. Ним стане доступний широкий спектр банківських послуг, а також максимально швидке і комфортне обслуговування. Почавши співпрацю з цією фінансовою установою, російські громадяни зможуть примножити і зберегти свої заощадження, в будь-який момент брати участь в кредитуванні, займатися інвестиційною діяльністю.

Ссылка на основную публикацию