Сбербанк — кредити фізичним особам, умови кредитування

Сбербанк — один з провідних банків Росії. Він пропонує вигідні умови кредитування, має багато цікавих і вигідних варіантів для клієнтів з різним фінансовим статусом. Фізичні та юридичні особи зможуть вибрати кредитну програму з оптимальними параметрами для різних цілей.

Види кредитів в Ощадбанку для фізичних осіб

Де взяти кредит без відмови? У кожного банку є свій чіткий перелік вимог до позичальника, і без їх виконання гроші в борг нікому не дадуть. У Ощадбанку він досить короткий і не переобтяжений деталями. При дотриманні декількох базових вимог відмови від цієї фінансової організації не буде. Оформити кредит в Ощадбанку можна тільки за умови, що фізособа буде відповідати деяким параметрам (стаж роботи, вік, щомісячний дохід та ін.). Але висунуті умови цілком виправдані й економічно обгрунтовані, адже фінансова установа, надаючи великі суми в борг, має отримати максимум гарантій щодо повернення позики. Середньостатистичний клієнт без проблем зможе їх виконати. Ощадбанк пропонує фізичним особам наступні види кредитів:

 1. Споживчий. Такий кредит для населення дає можливість отримати в позику суму до 1 500 000 руб. на термін до 5 років при ставці в 14,9%. Його можна оформити без забезпечення, під поручительство або під заставу нерухомості. Також в рамках цього кредиту розроблені спеціальні пропозиції для військовослужбовців (учасників НІС), осіб, які ведуть підсобне господарство або хочуть взяти позику на рефінансування. Кредит пенсіонерам дадуть, тільки якщо на момент повного повернення боргу позичальник не виповниться 75 років.
 2. Іпотечний. Сбербанк на вигідних умовах пропонує фізичним особам кредитування для різних цілей: придбання житла, що будується (в тому числі з державною підтримкою), новобудови, отримання позики для покупки квартири, будівництва будинку. В якості початкового внеску можна внести материнський капітал. Також розроблено окреме пропозицію для військових.
 3. Освітній. Отримання освітнього кредиту з державною підтримкою в Ощадбанку дає можливість фізичним особам оплатити середня, вища професійна освіта. Важливо, що обмежень за формою навчання немає. Термін повернення позики розраховується залежно від терміну навчання, а ставка дорівнює 7,5%. Вагомою перевагою такого варіанту є те, що 3/4 ставки субсидується державою, обов’язкового забезпечення по кредиту, страхування не потрібно.
 4. Оформлення кредитної картки (оплата покупок, комунальних послуг, зняття готівки та ін.). Альтернативний метод отримання грошей в позику — оформлення кредитної картки від Ощадбанку. Вона дає можливість оплачувати покупки в інтернеті без додаткових комісій, користуватися знижками і привілеями міжнародних платіжних систем, управляти рахунком і платежами через мобільні сервіси, в будь-який час доби знімати готівку (в тому числі в дочірніх банках за кордоном). Використовувати позикові гроші можна на свій розсуд без прив’язки до мети. Але в той же час, вибираючи кредитку, варто звертати увагу на величину відсоткової ставки, розмір штрафних нарахувань в разі прострочення і відсоток за переведення в готівку.

Працювати з різними видами кредитів можна за допомогою оригінального мобільного застосування (оформити онлайн кредит в Літо Банку можна на сайті фінансової організації). Для цього досить зайти зі сторінки головного меню на вкладку Кредити та зробити кілька кліків. Клієнту Ощадбанку будуть доступні наступні операції:

 • оформлення заявки на кредит, перегляд інформації про більш ранні заявках;
 • інформація про діючі позиках;
 • погашення боргу онлайн.

Після оформлення заявки на кредит через інтернет її статус можна відстежувати на вкладці Мої замовлення, також буде доступна інформація про суму боргу, терміни його повернення, процентній ставці, типі позики, поточний статус, рекомендованому платежі. Зручно, що клієнт в будь-який час доби зможе переглянути графік платежів для аннуитетного, диференційованого способу погашення, внести кошти з іншого карткового рахунку.

Порада: якщо платіж аннуїтетний (тобто гроші повинні вноситися рівними частками), то для дострокового погашення через Сбербанк-Онлайн необхідно звернутися у відділення банку, так як автоматично така функція для цього типу позики не передбачена.

Кредитні програми Ощадбанку для фізичних осіб

Кредитування від Ощадбанку засноване на оптимальних умовах, вигідних і для клієнта, і для фінансової установи. Це допоможе здійснити покупку житла (в тому числі оформити іпотеку, оплатити освіту або взяти позику на особисті цілі). Для деяких категорій позичальників створені особливі варіанти кредитування. До них відносять клієнтів банку з зарплатної, пенсійної карткою, військовослужбовців, клієнтів-співробітників компаній, акредитованих фінансовою установою. Кредит під заставу квартири в Ощадбанку побудований на прозорих умовах і помірної процентній ставці.

Кредитні програми Ощадбанку (натиснути, щоб збільшити)

Умови кредитування в Ощадбанку

Параметри кредитного продукту визначаються насамперед його метою, сумою позики і терміном його повернення. Практично для всіх видів кредитування умови однакові:

 1. Позику видають тільки в рублях.
 2. Мінімальна сума — 15 тис., Максимальна — 10 млн. Руб.
 3. Термін — від 3 місяців до 30 років.
 4. Забезпечення по кредиту вимагають в залежності від виду кредитної програми, як правило, це поручительство фізосіб, які є громадянами РФ, або заставу об’єкта нерухомості.
 5. Страхування життя і здоров’я позичальника добровільне відповідно до вимог банку, у разі іпотеки страхування переданого в заставу майна обов’язково.
 6. Комісія за видачу кредиту відсутня.
 7. При виборі позики на освіту платоспроможність фізичної особи не враховується, діє пільговий період з погашення кредиту та частини процентів, але з третього року клієнт виплачує відсотки в повному обсязі.

Споживчий від Ощадбанку

Сбербанк розробив досить багато споживчих кредитів. Використовувати позикові кошти можна на особисті цілі, рефінансування і т.д. Для військовослужбовців створені спеціальні варіанти на вигідних умовах.

Споживчі кредити від Ощадбанку (натиснути, щоб збільшити)

Збережіть статтю в 2 кліка:

Кредит від надійного банку дає можливість швидко вирішити маленькі і великі проблеми. Позика від Ощадбанку — надійний і ефективний фінансовий інструмент. Установа пропонує оптимальні варіанти багатоцільового кредитування для фізичних осіб з різними фінансовими можливостями. У відповідь на питання про те, що робити, якщо нема чим платити за кредитами, а їх багато, банк пропонує вигідні кредити для рефінансування боргу. Схема отримання позики абсолютно прозора, а за допомогою онлайн-сервісу можна легко і швидко зробити калькуляцію кредиту, вибравши найвигідніший для себе варіант.

Ссылка на основную публикацию