Сбербанк — кредити фізичним особам, процентні ставки 2016

Кредит від Ощадбанку для фізичних осіб — унікальна можливість не відкладати на завтра довгоочікувану покупку, придбати техніку, машину або путівку і порадувати своїх близьких. Це один з найдоступніших і простих методів отримати суму, якої бракує, якщо до зарплати залишилося кілька днів.

Ощадбанком Росії в 2016 році розроблена широка лінійка кредитних продуктів по гнучким умовам. Підібрати для себе зручний варіант зможе кожен позичальник.

Споживчий кредит Ощадбанку: процентні ставки в 2016 році

Сьогодні банк пропонує оформити позику на будь-які цілі: іпотека на будівництво приватного будинку в Ощадбанку, автокредити, покупка житла на первинному і вторинному ринку.

Вигідні умови та акції також поширюються і на споживчі позики. Розглянемо їх особливості та переваги в 2016 році для фізичних осіб:

 • можливість оформлення без поручителів або заставного забезпечення;
 • допустима сума — до 1,5 млн. руб. або 10 млн. руб. при заставному забезпеченні;
 • відсутність прихованих платежів, оплати за розгляд заявки;
 • можливість оформити персоналізовану кредитку з лімітом 200 тис. руб. або карту MasterCard Credit / Visa Credit Momentum з допустимим лімітом 150 тис. руб. в разі схвалення заявки.

Сьогодні на особливі умови і акції можуть розраховувати зарплатні клієнти і фізичні особи, які отримують пенсію в Ощадбанку:

 • оперативний розгляд заявки;
 • мінімальний пакет документів (тільки заяву за зразком банку і паспорт);
 • вигідніші умови — низька процентна ставка, різноманітні акції та ін .;
 • можливість взяти позику в будь-якому територіальному відділенні незалежно від місця реєстрації;
 • можливість подачі заявки на оформлення кредиту в 2016 році в режимі онлайн.

Споживчий кредит не має цільового характеру. Його можна взяти на покупку об’єкта нерухомості, автомобіля, техніки, на розвиток бізнесу або на оплату освіти. Споживчий позику для фізичних осіб дає можливість рефінансувати позику будь-якого іншого фінансово-кредитної установи. Якщо ж ви вирішили відкрити власну справу, але не змогли накопичити стартовий капітал, дізнайтеся про кредити малому бізнесу від держави.

Сьогодні Ощадбанком Росії розроблено чотири види споживчих позик:

Назва програми

Максимально допустимий термін надання Мінімальна процентна ставка

Максимальна сума (рублі)

Споживчий без забезпечення 5 років 15,9% 1500000
Під заставу об’єкта нерухомості нецільового характеру 20 років 15,5% 10000000
Споживчий під поручительство 5 років 14,9% 3000000
Позика для військовослужбовців, які є учасником НІС 5 років 16,5% 500000 — без забезпечення

1000000 — при залученні поручителів

Який відсоток на кредит в Ощадбанку на сьогодні

У 2016 році споживчі позики Ощадбанку стали дуже популярними. Порівняно невисокий відсоток, оперативність розгляду заявки, наявність акцій і відсутність прихованих платежів роблять дані програми затребуваними серед населення Росії. Також сьогодні Сбербанк позиціонує себе як банк з високими відсотками по вкладах в 2016 році.

Умови і відсотки споживчого кредиту без забезпечення

Споживчий позику без забезпечення стане оптимальним варіантом для тих, кому потрібні позикові кошти в найкоротші терміни. Умови даного банківського продукту:

 • Призначення — нецільове.
 • Валюта — рубль.
 • Мінімальна сума оформлення позики — 15000 рублів, для територіальних відділень Москви такий ліміт становить 45000 рублів.
 • Максимально допустима сума — 1500000 рублів.
 • Термін, на який надаються позикові кошти — від 3 місяців до 5 років.
 • Відсотки — залежать від характеристики потенційного позичальника. Наприклад, фізична особа, яка отримує пенсію або заробітну плату в даній організації, може розраховувати на ставку розміром 15,9 відсотків, а особа, що не є клієнтом банку, може оформити позику під 16,9 — 23,9 відсотків.
 • Час на розгляд заявки після надання повного пакету документів — 2 робочих дня (але воно може бути збільшено в індивідуальному порядку для більш детального вивчення кредитної історії та інших показників).
 • Можливість подати заявку на отримання для фізичних осіб в 2016 році в режимі онлайн. Для цього потрібно зареєструватися в інтернет-банку «Сбербанк-онлайн».

Наявність реєстрації в паспорті — важлива вимога сьогодні. Якщо реєстрація тимчасова, позика для фізичних осіб може бути оформлена на термін, що не перевищує час дії даної реєстрації. Але якщо клієнт отримує пенсію або зарплату в 2016 році в цьому банку, дана вимога необов’язкова.

Споживчий кредит під поручительство

Залучення поручителів дає можливість максимізувати термін надання позикових коштів, збільшити суму позики і знизити відсоток. Так як перед банком знижується ризик неповернення грошей за рахунок залучення третіх осіб, умови більш гнучкі та лояльні:

 • Призначення — нецільове.
 • Мінімальна сума позики — 15 тис. Руб. для регіонів і 45 тис. руб. для жителів Москви.
 • Максимальна сума заборгованості — 3 млн. Руб.
 • Допустимий термін оформлення для фізичних осіб в 2016 році — 3-60 місяців.
 • Оплата додаткових послуг за видачу позикових коштів — 0 рублів.
 • Порука — фізичні особи — громадяни Російської Федерації (максимум двох осіб).

Кількість поручителів, які залучаються в якості забезпечення, залежить від загальної суми позики і рівня доходу даних фізичних осіб. До поручителям висуваються ті ж вимоги, що і до позичальників.

Якщо позичальникові 18-21 рік, йому в обов’язковому порядку потрібно залучити поручителів — батьків (одного з батьків).

Відсотки для фізичних осіб в 2016 році варіюються в межах 14,9-22,9 відсотків.

Умови кредитування для військовослужбовців

У 2016 році для фізичних осіб — військовослужбовців, які є учасниками накопичувальної іпотечної системи, розробили спеціальну лінійку кредитних програм.

Сьогодні позичка надається за наступними умовами:

 1. Призначення — нецільове, може використовуватися в якості доплати за житло, узяте в іпотеку.
 2. Валюта — рубль.
 3. Максимально допустима сума позики — 500 тис. Руб. Позику можна збільшити, якщо залучити поручителів. В такому випадку сума позики складе 1000000 крб.
 4. Ставка — 17,5 відсотків для оформлення без поручителів і 16,5 відсотків при забезпеченні позички.
 5. Мінімальна сума позики в 2016 році — 15 тис. Руб. для регіонів і 45 тис. руб. при оформленні в територіальних підрозділах Ощадбанку Москви.
 6. Максимальна сума для фізичних осіб — 1 млн. Руб., Загальна заборгованість за позиками будь-якої спрямованості не повинна перевищувати 3 млн. Руб.
 7. Термін — 3-60 місяців.
 8. Вартість послуг за розгляд заявки — 0 руб.

Кредит для осіб, які ведуть підсобне господарство

Особисте підсобне господарство (ЛПХ) не відноситься до сфери підприємництва. Воно являє собою виробництво, вирощування і переробку сільгосппродукції на своєму або орендованому ділянці для власних потреб, забезпечення продуктами харчування своєї сім’ї.

Сьогодні політика Уряду спрямована на збільшення соціальних стандартів населення. Інструментами такої політики є банківська система, при цьому основні методи втілюються через Ощадбанк — комерційний банк з державною участю. Крім допомоги підсобним господарствам, надається можливість скористатися державними програмами субсидування автокредитів.

Сьогодні позичка для фізичних осіб, які ведуть особисте підсобне господарство, заснована на відшкодування частки витрат на оплату відсотків за позикою за рахунок субсидій. Процес субсидування виконується за рахунок бюджетних грошей.

Умови оформлення:

 • Призначення — цільове.
 • Валюта — рубль.
 • Допустимий термін — 3-60 місяців.
 • Допустима сума для фізичних осіб в 2016 році залежить від термінів. Якщо позика оформляється на термін, що не перевищує 2 років, розмір кредиту складе 15-300 тис. Руб. на одне ЛПГ. Якщо позичальник бажає взяти кредит на термін від 2 до 5 років, розмір збільшиться: 15-700 тис. Руб. на одне ЛПГ.
 • Ставка — 21 відсоток.
 • В якості забезпечення можливе залучення поручителів.
 • Комісії та приховані платежі за процедуру оформлення — відсутні.

Позику для фізичних осіб, які ведуть ЛПГ, можна оформити в будь-якому регіоні Російської Федерації, крім Москви.

Сбербанк: акції по кредитах в 2016 році

За останні роки на тлі зростання конкуренції між фінансово-кредитними організаціями банк намагається збільшити клієнтську базу і організовує різні акції, надаючи вигідні пропозиції. Всі вони приємні і актуальні для існуючих і потенційних клієнтів, супроводжуються зниженими процентними ставками, збільшенням допустимого ліміту, більш лояльними умовами в цілому.

«Ставки нижче — мрії ближче» — звучить слоган про споживчі кредити для фізичних осіб сьогодні. Позики Ощадбанку надаються за заниженими ставками (від 14,9 відсотків йди 15,9 відсотків без забезпечення), не вимагають тривалого збору документів, оформляються в найкоротші терміни і дають можливість скористатися вигідними умовами:

Умови акції

Термін, на який оформляється позика Процентна ставка для зарплатних клієнтів і фізичних осіб, які отримують пенсію в Ощадбанку

Процентна ставка для громадян РФ, які не є клієнтами Ощадбанку

Із залученням поручителів від 3 місяців до 2 років 14,9-19,9% 16,9-21,9%
від 2 до 5 років 15,9-20,9% 17,9-22,9%
Без залучення поручителів від 3 місяців до 2 років 15,9-20,9% 17,9-22,9%
від 2 до 5 років 16,9-21,9% 18,9-23,9%

Погашення позики сьогодні виконується за ануїтетною схемою. Кредит надається в національній валюті. Допустима сума позики, терміни і відсоток визначається для кожного позичальника в індивідуальному порядку. При цьому банк має право відмовити в наданні позикових коштів і застосування акцій без вказівки причин для такого рішення.

Загальні умови кредитування в Ощадбанку

Загальні вимоги, як і умови іпотечного кредитування в Ощадбанку в 2016 році, досить жорсткі і вимагають уважного і відповідального підходу.

Взяти кредитні кошти можна після підтвердження заявки і підписання угоди між банком і фізичною особою — позичальником. Готівкові гроші можуть бути видані єдиним платежем або частинами відповідно до умов договору. Кошти спрямовуються на будь-які цілі і можуть бути витрачені на розсуд позичальника.

Вимоги до позичальника

 • вікові рамки — від 21 до 65 років;
 • офіційне працевлаштування — обов’язково, що не менше півроку на поточному місці роботи і більше одного року стажу за останні п’ять років;
 • для фізичних осіб, які отримують зарплату або пенсію в Ощадбанку, умови трохи пом’якшуються: на поточному місці роботи потрібно працювати не менше трьох місяців; стаж роботи за останні п’ять років повинен становити не менше півроку.

Вимоги для особливих груп позичальників:

 • для того щоб взяти споживчий кредит військовослужбовцям, потрібно бути учасником накопичувальної іпотечної системи; позичальник повинен подати заявку на прийняття участі в «Військової іпотеку» або вже їм бути;
 • для того щоб взяти позику фізичним особам, які ведуть особисте підсобне господарство, необхідно до основного пакету документів додати виписку з господарської книги про облік ЛПГ.

Документи для оформлення кредиту в Ощадбанку

Фізичним особам в 2016 році, які бажають взяти кредит в Ощадбанку, необхідно підготувати документи для оформлення позики:

 1. анкета-заява за встановленим зразком Ощадбанку;
 2. документ, що ідентифікує особу — паспорт громадянина Російської Федерації;
 3. наявність постійної прописки на території Росії (допускається тимчасова реєстрація, але термін надання позики не повинен перевищувати дату закінчення прописки);
 4. документ, що підтверджує платоспроможність (з місця роботи за останні півроку) — вимога не поширюється на зарплатних клієнтів та осіб, які отримують пенсію в Ощадбанку;
 5. виписка з господарської книги про облік особистого підсобного господарства (для оформлення відповідного кредиту);
 6. довідка про проходження фізичної особи військової служби для споживчого кредиту військовослужбовцям.

Як взяти кредит

Для оформлення позики необхідно звернутися в територіальне відділення Ощадбанку. Якщо виникають питання в процесі підготовки, можна зателефонувати за безкоштовною гарячою лінії, і консультант відповість на всі запитання. Зарплатних клієнтам сьогодні не обов’язково відвідувати офіс Ощадбанку, вони можуть заповнити анкету і подати заявку онлайн.

Під час візиту до Ощадбанку потрібно заповнити анкету за встановленою формою (зразок видасть співробітник Ощадбанку) і надати всі документи.

Скільки потрібно чекати? За 2 робочих дня заявка буде розглянута, і співробітник оприлюднить ухвалене рішення. Для зарплатних клієнтів час на розгляд анкети становить близько 2 годин.

На рішення впливатиме необхідна сума, терміни, платоспроможність позичальника, його трудовий стаж, рівень доходу.

Особливе значення фахівці при аналізі заяви віддають кредитної історії. Якщо раніше позичальник оформляв кредит і успішно його погасив, без виникнення прострочень, заборгованості, судових розглядів, ймовірність схвалення заявки велика. Дізнатися свою кредитну історію на прізвище можна онлайн, не виходячи з дому. Все, що для цього потрібно — підключення до інтернету.

Порада: для того щоб дізнатися свою кредитну історію, можна скористатися безкоштовним онлайн сервісом в особистому кабінеті багатьох банків або зайти на сайт бюро кредитних історій.

Збережіть статтю в 2 кліка:

У порівнянні з іншими великими гравцями фінансово-кредитного ринку, Сбербанк має багато конкурентних переваг для своїх клієнтів: широка лінійка кредитних програм, лояльні умови, невисокі процентні ставки, відсутність прихованих платежів. Залучення поручителів дає можливість взяти кредит на більш вигідних умовах. При цьому фізичні особи, які отримують пенсію і зарплату в даному банку, можуть розраховувати на швидкий розгляд заявки (протягом 2 годин) і можливість зниження процентних ставок.

Ссылка на основную публикацию