СаровБізнесБанка — вклади фізичних осіб 2017, відсотки за вкладами

У 2017 році правильно обраний банк і підібраний депозит можуть допомогти зберегти заощадження і частково вирішити фінансові питання. Адже відкриття вкладів у банку Хоум Кредит або в будь-який інший комерційної організації забезпечує надійність вкладення коштів і стабільний пасивний дохід. Однак величезна різноманітність програм для фізичних осіб може заплутати потенційного вкладника, а вибирати їх необхідно якомога ретельніше, звертаючи увагу не тільки на процентні ставки, але і на інші фактори.

Вклади СаровБізнесБанка для фізичних осіб у 2017 році — процентні ставки

Депозити для фізичних осіб від Банку Москви в 2017 році є надійні інструменти зберігання і примноження капіталу. Цими ж властивостями володіють і пропозиції СаровБізнесБанка. Серед них зустрічаються як класичні, так і спеціальні. При цьому компанія працює на території Нижегородської області, а також в Москві, Чебоксарах, Володимирі і Сиктивкарі.

«Стабільний»

Відкриваючи класичний депозит «Стабільний» від СаровБізнесБанка на суму від 1 тисячі рублів або 100 доларів або євро, можна розраховувати на те, що банк встановить такі процентні ставки:

  • 5-8% для депозиту в рублях;
  • 0,1-0,75% — в доларах;
  • 0,01% — в євро.

Договір оформляється на період від 91 до 732 дня з нарахуванням відсотків в кінці терміну або щомісячно (з капіталізацією). Проводиться операція на спеціально оформлену в подарунок банківську карту. Внесення додаткових внесків можливо на суму від 1 тисячі рублів або 100 одиниць валюти. При достроковому вилученні всіх коштів з рахунку раніше половини терміну СаровБізнесБанка призначає процентну ставку вкладу «До запитання», пізніше — ставку, рівну 1/2 від початкової.

«Свято»

Як і деякі вклади в банку Уралсиб, депозит «Святковий» доступний тільки в рублях. Мінімальна сума вкладу — 10 тисяч рублів. Внесок є невитратним, але поповнюваним протягом перших 183 днів з 732-ох. З плином часу процентна ставка може змінюватися від 4,5% до 7,5% в рік. Виплата доходу здійснюється в кінці терміну або щомісячно. При достроковому знятті всіх грошей з рахунку раніше 6 місяців банком призначається ставка «До запитання», після 181 дня первісна ставка зберігається.

«Добру справу»

За умовами вкладу «Добра справа» 0,1% від суми перераховується в благодійний фонд допомоги дітям «Добра справа». Термін дії пропозиції — 732 дня, а мінімальна сума вкладення — 10 тисяч рублів. Доступно поповнення рахунку в перші 183 днів. Виплата відсотків за ставкою від 5 до 7,5% проводиться (на вибір) в кінці терміну або щомісячно. При достроковому розірванні договору виплата відсотків може здійснюватися за ставкою «До запитання».

«Благополучний»

Поповнюваний, частково витрачається вклад «Благополучний» може бути відкритий при мінімальній сумі в 1 рубль. Залежно від розміру фактичного вкладення банк встановлює процентну ставку від 1,5 до 6% в рік. Депозит відкривається на 91-732 дня і при достроковому розірванні передбачає перерахунок відсотків за ставкою «До запитання». На умовах депозиту «До запитання» пропонується і переоформлення після закінчення терміну.

«Пенсійний»

Як правило, вклади в Московському Індустріальному Банку або, наприклад, в ОТП-банку пропонують підвищені ставки і найкращі умови зберігання коштів, а також максимальну доступність для пенсіонерів. Програму подібного роду розробив і СаровБізнесБанка. За умовою депозиту «Пенсійний» при відкритті рахунку мінімум на 1 рубль можна отримати вигідну ставку в 4,5% річних. Договір буде працювати 1830 днів. Крім того, депозит є частково витрачаються і поповнюється. Щокварталу можлива капіталізація відсотків. Автоматичне переоформлення депозиту можливо на умовах пропозиції «Благополучний». Дострокове розірвання в разі необхідності проводиться без втрати відсотків за фактичний термін знаходження коштів на рахунку.

«До вимоги»

Вклади типу «До запитання» пропонують практично всі сучасні комерційні банки, дозволяючи надійно зберегти і трохи примножити заощадження. Серед процентних ставок за такими вкладами в банках Самари, Новокузнецька, Санкт-Петербурга та інших міст навряд чи можна зустріти ставку вище 0,001-0,1% в рік. Депозит «На вимогу» від СаровБізнесБанка передбачає ставку в 0,001% при наявності 1 рубля або 5 доларів або євро. Для зручності і збільшення прибутку допускаються поповнення, часткове зняття, відкриття рахунку на будь-який термін.

Порада: допомога з вибором, оформленням і операціями за вкладами може надати фахівець гарячої лінії, розділ сайту «Часті питання» або онлайн-консультант.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Відкриття будь-якого банківського вкладу для фізичних осіб від СаровБізнесБанка в 2017 році можливе на найвигідніших умовах. В даний момент організація пропонує можливості поповнення, видаткових операцій, капіталізації відсотків і багато інших опцій, що дозволяють отримувати більше прибутку. До уваги клієнтів представлені стандартні програми і спеціальні типу «Пенсійний» і «Добра справа», а також ощадний рахунок, що дозволяє проводити будь-які можливі операції з ним. Який би депозит не був обраний вкладником, він може розраховувати на високу прибутковість і надійне збереження вкладених коштів.

Ссылка на основную публикацию