Самонавіювання на одужання — як легко стати здоровим і щасливим

Самонавіювання є здатністю людини вселяти собі (як правило, в трансовом стані) використовуючи думки, образи, уявлення, уява та візуалізацію, якісь конкретні установки позитивного або негативного характеру. Має іншу назву «ефект плацебо».

Часто зустрічається неусвідомлене самонавіювання на захворювання або навпаки, самонавіювання на одужання, на підвищення впевненості в собі, реалізацію задуманого і так далі.

У чому полягає сила самонавіювання

Сила самонавіювання дуже величезна, хоча багато людей її недооцінюють. Звичайно, це не чарівна паличка, миттю вирішальна будь-які проблеми, але вона дуже допомагає в житті для позбавлення від певних станів.

Важливо дуже відповідально підійти до усвідомленого самонавіювання, виконуючи його не заради забави, а коли в цьому є серйозна необхідність.

Самонавіювання може бути ірраціонального характеру, неусвідомленого, виходити з установок, переконань і вірувань, які в людини заклали його батьки і суспільство. У тому випадку, коли вони мають негативний характер, людина неусвідомлено для себе самого вселяє собі різні патології, налаштовує себе на невдачу в кар’єрі або любові.

Якщо навчитися контролювати свій психічний стан, завдяки техніці самонавіювання, ви зможете значно поліпшити своє життя: знайдете здоров’я і довголіття, поліпшите якість свого життя, станете успішними, привернете любов. Регулярне застосування методу дозволить довести його до автоматизму.

Самонавіювання на одужання

Якщо ви страждаєте від якихось патологій — фізичних або психічних, то рекомендуємо вам скористатися контрольованим самонавіюванням на одужання.

Але зверніть увагу, що методика самонавіювання може бути використана як допоміжний засіб для одужання спільно з іншими способами терапії (лікарської, фізіотерапевтичної і так далі). Хоча в деяких випадках самонавіювання дозволяє позбутися від патологій без додаткового втручання.

А якщо застосувати поняття «одужання» на соціальному, особистісному і емоційно-психологічному рівні, то самонавіювання поліпшить ваше становище в суспільстві, налагодить міжособистісні відносини і дозволить зробити своє життя успішного і щасливого.

Перегляньте наступне відео і ви дізнаєтеся, як працює ефект плацебо

основи самонавіювання

Для ефективного використання самонавіювання спершу вам потрібно ознайомитися з його основами. Нижче ми наводимо вам правила, дотримання яких в цій справі є обов’язковим, якщо ви хочете отримати потрібний результат:

  1. Бути 100% впевненим у остаточному дії. Наявність сумнівів ставить під сумнів дієвість техніки. Наявність ваших страхів і упереджень може перешкодити досягти мети, що за підсумком завершиться повним провалом.
  2. Позитивне мислення. Якщо ви використовуєте частку «не» в своїй промові, ваш мозок автоматично починає програмуватися на поразку. Тому необхідно намагатися вибудовувати свої судження таким чином, щоб в них була відсутня негативна формулювання. Наприклад, ви вирішили схуднути і якщо у вас виникає бажання з’їсти щось шкідливе, ви вселяє собі, що не відчуваєте голоду. Але незабаром ви відчуєте зрадницьку нудоту. Правильніше було б переконати себе, що ви в даний момент ситі і чудово себе почуваєте.
  3. Чи не примушуйте себе. Якщо будете вдаватися до примусу, зіткнетеся з постійним внутрішнім конфліктом. А боротьба з самим собою — це найгірше, що можна придумати. Тому не намагайтеся себе змусити, а постарайтеся застосувати переконання для знаходження компромісу.
  4. Орієнтуєтеся на даний час. Ви вже ніколи не виправите помилки минулого, а думати про далеке майбутнє також не дуже ефективно. Тому робіть правильний акцент на цьому -концентріруйтесь на даному моменті.
  5. Давайте собі правильні установки. Важливо, щоб вони були короткими і ємними, при цьому ясно і чітко сформульованими. Якщо ви будете довго обдумувати формулювання свого бажання, воно набуде розмиті контури і перестане діяти. Намагайтеся частіше повторювати свої установки.

самонавіювання захворювань

Існує таке поняття, як ятрогенное захворювання, яке є психічним розладом, спровокованим необережним висловом доктора. Так для особливо вразливих пацієнтів через необережне слова, вимовленого лікарем, з’являється переконання в наявності серйозної патології. Хоча можливий розвиток даного стану і без провини медика.

Недовірливі люди схильні самостійно встановлювати собі різні діагнози. Найнебезпечнішим в цьому випадку є те, що в результаті подібного самонавіювання людина дійсно стикається з реальною патологією.

Якщо зациклюватися на собі, в вашому тілі починають відбуватися різні зміни негативного характеру. Швидше за все розвиваються шлунково-кишкові патології. Людина, що знаходиться під негативним самонавіюванням, відчуває стан стресу, а стрес провокує багато реальні захворювання.

Як позбутися від самонавіювання хвороби

У тому випадку, коли захворювання було спровоковано самонавіюванням, необхідно внести зміни в свої думки і мислення в цілому, налаштовуватися на одужання і перебувати в позитивному настрої. Дуже ефективна афірмація «З кожною хвилиною я стаю здоровішим і щасливішим».

лікування самонавіюванням

Наші патології є нашими душевними переживаннями, всіма занепокоєнням і страхами. Щоб знайти здоров’я, необхідно зберігати спокій і впевненість у власних силах, а також менше думати про негативні образах.

Самонавіювання або ефект плацебо — це величезна сила, яка допоможе вам змінити свою реальність. Використовуючи силу самонавіювання, ви позбудетеся від різних фізичних і психічних патологій, а також зможете домогтися стану внутрішньої гармонії і щастя.

Ссылка на основную публикацию