Самі огидні страви світу

Кожна країна має свою фірмову страву, яким вона пишається, наприклад, як піца в Італії або суші в Японії. Ці страви набули світову популярність і користуються постійним попитом, як у туристів, так і у місцевих жителів. Проте, існує ряд страв, які апетитними можна назвати лише з великою натяжкою. Звичайно, все відносно, і такий улюблений російськими салат «оселедець під шубою» у тих же американців викликає лише здивований погляд.

Безумовно, це блюдо на любителя і кожна країна може похвалитися своїм кулінарним шедевром, що викликає здивування або навіть огиду представників іншої культури. Нижче представлений невеликий список страв, що не володіють великою популярністю, але, тим не менше, мають стабільний попит на своєму ринку.

  • Сир «касу марця». Даний сир виготовляють в Сардинії якщо переводити його назва дослівно, то вийде «гнилої сир». Як можна зрозуміти з назви, специфіка даного продукту полягає в тому, що перед тим, як подати страву на стіл його наповнюють личинками сирних мух і дають настоятися на свіжому повітрі в буквальному сенсі до гниття. Виключно завдяки личинкам сир стає дуже м’яким і ніжним, прискорюється процес ферментації і розпаду жирів. За традицією цей сир подають з кріплених вином і шматочком плоского хліба. Сир необхідно вживати з ще живими личинками, так як мертві личинки свідчать про несвіжості продукту. Але при поглинанні даного делікатесу слід бути обережними — живі личинки можуть скакати в висоту до 15 см. Тому при дегустації всім бажаючим видають спеціальні окуляри для захисту очей. Крім того, ці личинки погано засвоюються організмом і можуть спровокувати блювоту і кривавий пронос.
  • Яйця Балута (БАЛЮТА). Цей делікатес користується попитом в країнах Азії і на Філіппінах. Балута — це запліднені качині яйця, з уже сформованим зародком, що мають лапки, хрящики, оперення і дзьоб. Вживати яйця слід в сирому вигляді, або після невеликої варіння. Особливою пікантність мають на смак навколоплідні води. Спочатку випивають їх, а потім вже ложкою з’їдають решта вмісту яйця, при бажанні посипаючи його різними прянощами. Дане блюдо воліють в основному представники сильної статі, так як воно є потужним афродизіаком. Варто відзначити, що виробництво даних яєць на Філіппінах поставлено на потік і обговорюється можливість їх експорту в країни Європи.
  • Око тунця. Даний морський делікатес дуже поважають в Японії і Китаї. За словами фахівців, воно має значну користю для здоров’я. Є дане блюдо потрібно сирим, але деякі все ж віддають перевагу заздалегідь піддати його термічній обробці. Розмір очі досить великий, приблизно з долоню дорослої людини, так що з’їсти його відразу і повністю досить проблематично, але для справжнього гурмана це не складе труднощів.
  • Мишаче вино. Виробництво даного виду алкогольної продукції поширене в Кореї та Китаї, і має лікувальні властивості. Особливо корисно воно для печінки і підшлункової залози. Взагалі народи країн Азії вельми і вельми відкриті до різного виду кулінарних експериментів і в кожному продукті прагнуть знайти користь для здоров’я. Для виготовлення даного делікатесу необхідно взяти звичайне рисове вино і новонароджених мишенят. Мишенята старше 3 днів від народження будуть вже не придатні, тому що почнуть обростати шерстю, що може зіпсувати смак вина. У великій чан кидають маленьких мишенят, заливають їх вином, закривають і потім прибирають в темне місце, щоб настоявся. Через рік вино готове до вживання. На смак нагадує помісь гасу і саке і віддає специфічним душком.
  • Хакарл або «хліб вікінгів». Спробувати цю страву можна на берегах Ісландії, воно вважається неодмінним атрибутом наступаючого Різдва. Для його приготування використовується м’ясо вбитої гренландской акули. Тушу акули потрошать і обробляють на шматки, щоб потім закопати їх у землю на 1,5 -6 місяців і дати м’ясу як слід прогніть. Термін гниття залежить від розмірів шматків м’яса і смакових уподобань самого кулінара, комусь подобається більш насичений смак, а комусь ні. Справа в тому, що м’ясо гренландской акули саме по собі досить отруйно, але при гнитті виділяються особливі ферменти, які розщеплюють небезпечні кислоти і роблять його придатним для вживання. Після того, як шматки м’яса витягують з-під землі, їх ще близько 3-4 місяців висушують в спеціальних приміщеннях з вентиляцією, так як запах у цього делікатесу дуже різкий і специфічний. За цей час м’ясо перетворюється в своєрідну протухнула жовту масу і покривається особливою кіркою. Дане блюдо можна їсти як в сирому вигляді, так і потішив з овочами або іншим гарніром.

Слід зауважити, що представлена ??вище добірка є лише малою і досить нешкідливою частиною тих незвичайних і екзотичних страв, якими багата наша планета.

Ссылка на основную публикацию