Сама безпечна фарба для волосся — рейтинг ТОП-3. Наш вибір.

Для багатьох жінок, фарбування волосся стало вже невід’ємною частиною життя. Адже це прекрасний спосіб не тільки змінити свій природний відтінок, а також сам імідж.

На сьогоднішній день, ринок рясніє широким асортиментом різноманітних барв для фарбування волосся від кращих світових виробників. В такому різноманітті, жінкам зовсім нелегко визначитися з вибором фарби, яка зможе надати волоссю бажаний відтінок, що не погіршивши їх структуру.

Класифікація фарб для волосся

Перш ніж говорити про те, перефарбування волосся, якою фарбою найбезпечніше, необхідно знати типи фарб.

  1. Перманентна.

У складі фарби є 2 руйнують волосся компонента — перекис і аміак. Під впливом перекису вимивається пігмент, а за допомогою другого компонента барвники припадають в волосся. Таким чином, відбувається фарбування волосся.

До переваг цієї фарби можна віднести:

  • стійкість;
  • Швидка зміна кольору.

Але всі перераховані переваги покриває величезний недолік — основна діюча речовина аміак. Під його дією волосяна кутикула руйнується. Волосся стає ламким і неживим. Тому перманентна фарба завдасть відчутної шкоди шевелюрі.

  1. полуперманентние

У полуперманентние фарбі немає перекису водню, а замість аміаку міститися аміачні солі. Така фарба, безумовно, безпечніше попереднього типу, але вона не така стійка і погано зафарбовує сивину. Найчастіше, полуперманентние фарбу використовують при тонуванні волосся.

  1. Напівстійкі (безаміачна)

Ця фарба не містить ні аміак, ні перекис. Через відсутність перекису, пігмент волоса не змивається. Барвники не проникають всередину, фарбування відбувається тільки з зовнішньої сторони волосся.

  1. Натуральна.

Хна і басма — натуральні барвники для волосся, на основі рослинних компонентів і ефірних масел. Така фарба вважається найбезпечнішою, однак у неї теж є свої недоліки. Вона дуже стійка, її складно зафарбувати в разі, якщо колір не підійде. Через деякий час вона вимивається, змінюючи відтінок волосся.

Всі перераховані типи фарб мають свої плюси і мінуси. Але не обов’язково бути фахівцем, щоб зрозуміти просту істину — безаміачна фарба завдасть найменше шкоди при фарбуванні.

ТОП — 3 найбезпечніших і якісних фарб для волосся

  1. Garnier Color Natural займає лідируючу позицію по бережного ставлення до волосся. Оскільки, фарба містить рослинні масла, які зволожують, відновлюють волосся, надають їм м’якість і еластичність. Палітра кольорів включає близько 30 відтінків. По стійкості колір протримається протягом восьми тижнів. Не дивлячись на невисоку вартість, ця фарба нітрохи не поступається своїм конкурентам за якістю. До того ж, представлена ??картинка на коробці повністю відповідає результату фарбування.
  2. L’Oreal Casting creame gloss — другий лідер серед фарб для волосся. Стійка крем-фарба з приємним ароматом. У палітрі цього кошти представлено 28 відтінків. Колір дуже стійкий, протримається не менше 6 тижнів. Склад вельми щадний для волосся, після неї волосся гладенькі.
  3. Londa Londacolor завершує трійку лідерів рейтингу. Палітра кольорів цієї фарби налічує близько дев’яносто відтінків. Тут кожна жінка знайде свій колір. Завдяки досить нешкідливому комплексу, засіб надає мінімальний збиток волоссю. Вона прекрасно справляється з сивиною, і до того, відтінок не змивається протягом шести-восьми тижнів. Мабуть єдиний мінус у цій фарби — різкий запах. Тому фарбування потрібно проводити в добре провітрюваному приміщенні.

Відомо ще велика кількість марок крем — фарб для фарбування волосся, які також як і лідери рейтингу досить популярні серед представниць прекрасної статі. Але все ж в ТОП-3 потрапили тільки ті фарби для волосся, які, на думку більшості жінок, є найбезпечнішими і наносять найменшу шкоду волоссю.

Щоб забезпечити максимальне безпечне фарбування волосся рекомендується використовувати фарбу для волосся, без вмісту аміаку. Хоч вона і не така стійка, як аміачна, зате процес фарбування не завдасть такого руйнівного шкоди для волосся. У всякому разі, обов’язково потрібно використовувати захисні, відновлюють косметичні засоби, які розроблені спеціально для фарбованого волосся.

Ссылка на основную публикацию