Салат «Зайчик»

Цей простий у приготуванні і красивий в оформленні салат дуже подобається дітям. Його можна приготувати на дитяче свято. Готується салат наступним чином.
Відварюються дві великі картоплини в мундирі. Береться 200-300 грамів філе червоної риби. Спочатку риба трохи обсмажується на сковороді, після чого запікають у духовці.
Картопля очищається і нарізається дрібними кубиками. До нього ж додається дрібно нарізане одне яйце, 2 солоні огірки, пів-цибулини. Коли запечена червона риба охолоне, вона також нарізається невеликими шматочками і додається в овочеву суміш. Все добре перемішується, після чого додається 170-грамова баночка консервованого зеленого горошку. Заправляється салат сметаною або майонезом. Пробується на смак, додається сіль, при бажанні — спеції.
Готовий салат акуратно викладається в тарілку. Зверху з вареного яйця і зелені готується зайчик. Для цього з очищеного яйця з бічної його частини зрізається невеликий шматочок з якого виконуються заячі вуха. За своїм виглядом вони нагадують латинську букву «V». У верхній, більш вузької частини яйця, робиться надріз, куди вставляються вушка. Для очей можна використовувати сушені ягідки смородини або чорниці, вуса зробити з гілочки петрушки. Поруч з зайчиком можна покласти невеликий шматочок вареної моркви.

Ссылка на основную публикацию