Сайти — продажу речей через інтернет

Як продати старий планшет, яким давно не користуєтеся? Куди прилаштувати піджак, що не підходить ні до однієї речі в гардеробі? Як розпорядитися сукнею, настільки вузьким і коротким, що в ньому неможливо ні сісти, ні дихати? Таких речей, які марно припадають пилом на полицях і займають багато простору, багато абсолютно у кожного з нас. Але не поспішайте їх викидати. Те, що здається непотрібним і непривабливим, може стати справжньою знахідкою для інших. Продати старі речі можна в інтернеті не виходячи з дому. Для цього існують спеціальні сайти. Перевага таких ресурсів полягає в безкоштовному розміщенні оголошень в інтернеті. Їх відвідують користувачі, які бажають здійснити певну покупку, тобто потенційні клієнти.

Огляд сайтів для продажу речей в інтернеті

Розглянемо найвідоміші, популярні і відвідувані сайти Росії, на яких можна продати непотрібні речі, а також обміняти або купити щось корисне.

Авито

Авито — лідер по розміщенню безкоштовних оголошень в Росії. Щодня його відвідують близько мільйона користувачів інтернету, які займаються продажем речей або ж шукають необхідне для себе. Більшість з них знає, де замовляють одяг для продажу в соцмережах.

Дизайн даного сайту простий, інтерфейс — інтуїтивно зрозумілий. Внизу розташовується меню з розділами, можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання користувачів. Для продажу речей в інтернеті потрібно пройти процес реєстрації на сайті. Після цього можна розміщувати інформацію про продаж, здійснювати покупки. Відправляти повідомлення можна без реєстрації. Але все-таки цю процедуру краще виконати, тому що користувачеві відкриються нові можливості:

  • управління своїми оголошеннями (редагування, видалення, доповнення новими даними, фото);
  • активація оголошення, у якого закінчився термін дії;
  • створення свого магазину на сайті (в такому випадку потрібно знати про оподаткування інтернет-магазину);
  • використання платних сервісів (підняття, виведення в ТОП, преміум-оголошення).

При розміщенні інформації вказуйте всі відомості російською мовою. Заповнюйте кожне поле — «Назва», «Опис», «Контакти», «Ціна». Вказуйте реальну вартість (для цього проаналізуйте середні ціни по ринку). Символічну або, навпаки, завищену ціну потенційний покупець пропустить.

Порада: не можна подавати одне і те ж оголошення повторно. Якщо термін дії закінчився, але річ так і не вдалося продати, його потрібно активувати заново.

Letgo

Letgo — досить новий ресурс, який надає користувачам можливість отримувати гроші від продажу непотрібних речей і знаходити відповідні товари для себе. Виставити на продаж тут можна побутову електроніку, одяг, ігри, інвентар та інші особисті речі. Основна відмінність Letgo полягає в інноваційному підході. Розмістити товар можна за лічені секунди завдяки технології розпізнавання картинок штучним інтелектом. Програма самостійно може називати речі і прописувати теги.

При розміщенні інформації в першу чергу враховується місце розташування заявника, яке фіксує програма в інтернеті. Коли користувач, який бажає придбати певну річ, введе її назву в пошуку, він побачить список, який розсортований по віддаленості від продавця. Такий механізм зручний і покупцеві, і продавцю, так як немає необхідності витрачати час на тривалу дорогу до продавця або очікувати посилку з інших регіонів.

Істотна складність подібних сайтів — зв’язок продавця і покупця. Як правило, потрібно вказати свій номер телефону або адресу електронної пошти. Додаток Letgo містить власний чат для швидкого обміну повідомленнями. До даного сайту можна підключити свій аккаунт Вконтакте або Фейсбук. Так з’являється можливість дізнатися інформацію про потенційного покупця або продавця, оцінити ступінь його солідності, зрозуміти, чи варто довіряти йому. Також можна спостерігати за оголошеннями своїх друзів. На Letgo налагоджена окрема опція, яка надає можливість продавцеві запропонувати свою ціну. Вона може бути і вище, і нижче стартової.

Ekomissionka

Ekomissionka — популярний сайт-барахолка в Росії, на якому можна продавати і купувати речі. Принцип роботи простий — проходження реєстрації, подача оголошення і очікування зворотного зв’язку з потенційними покупцями на сайті. Послуга подачі оголошення безкоштовна. При пошуку товарів можна використовувати фільтр, вибираючи продавців певного регіону. Також продаж всіх речей на сайті розділена за категоріями. Найбільш відвідувані з них — «Нерухомість», «Послуги», «Техніка» та «Будівництво». Оголошення може перебувати на сторінці 6 місяців, після закінчення термінів його потрібно оновити.

Moiknigi

Moiknigi — це книжкова система, сайт, якій об’єднує всіх бібліографів Росії. Якщо ви вирішили звільнити місце на книжковій полиці, продавати книги, журнали, непотрібні посібники про пільги при відкритті ІП, то найпростіше зробити це за допомогою даного сервісу. Сайт функціонує за принципом бібліотеки — крім продажу в інтернеті, на ньому можна мінятися літературою з іншими користувачами. Для розміщення оголошення потрібно пройти простий процес реєстрації. Щоб знайти необхідну книгу, можна використовувати алфавітний каталог. На Moiknigi можна підключитися до мобільного додатку і отримувати відомості про які надійшли новинки.

Купи продай

Купи-Продай — сайт, який допомагає швидко купити або продати в інтернеті цікаву річ. Ресурс є актуальним для тих, хто не знає, що продавати в інтернет-магазині. Подати оголошення досить просто. Після його реєстрації інформацію побачать всі користувачі сайту. На сайті КупіПродай розміщуються різні категорії — від нерухомості і транспорту до одягу, техніки, тварин і продуктів харчування.

Порада: вибравши опцію «Подати оголошення», ознайомитеся з усіма рекомендаціями щодо розміщенні інформації, вказавши всі подробиці продажу. Це буде гарантією того, що потенційний покупець не тільки врахує вашу пропозицію, але і вибере його.

Продаж речей в інтернеті через соціальні мережі

Продавати непотрібні речі можна не тільки на сайтах-барахолках, а й за допомогою соціальних мереж — Вконтакте, Однокласники, Фейсбук і т.д. Примітно, що деякі не просто реалізують свої старі речі, але замовляють продукцію у інших постачальників і перепродують її, стягуючи певний відсоток. Це може стати відмінною бізнес-ідеєю з мінімальними вкладеннями в маленькому місті. Соціальні мережі дозволяють залучати до процесу продажу друзів і інших користувачів інтернету, створювати співтовариства, а також рекламувати свою продукцію в інших паблік.

Як швидко продати річ в інтернеті?

Після того як ви визначитеся з сайтом, на якому можна розмістити інформацію про продаж в інтернеті, переходите до подачі оголошення. Щоб оптимізувати і прискорити процес продажу, рекомендується дотримуватися деяких правил:

  1. Встановлюйте реальні ціни на речі. Для цього вивчите вартість аналогічної продукції в інтернеті або в звичайному магазині, шоурумі. Політика ціноутворення — не такий простий крок, як може здатися на перший погляд. Врахуйте, що сайти-барахолки користувачі найчастіше відвідують, щоб знайти певну річ дешевше. Але і занижувати вартість не рекомендується, так як і продавець повинен отримати свою частку прибутку.
  2. Як залучити покупця? Підготуйте річ, яка виставляється на продаж — почистіть, відполіруйте, пропрасуйте, іншими словами — надайте їй товарний вигляд.
  3. Правильно написаний текст оголошення — запорука успішного продажу речі в інтернеті. Крім загальних відомостей, опишіть переваги речі, її кращі якості, причину продажу.
  4. Будь-який текст повинен супроводжуватися якісним фото.
  5. Заздалегідь продумайте процес доставки. Дуже добре, якщо вдасться знайти покупця з рідного міста. Але якщо він проживає в обробленому населеному пункті, обговоріть спосіб доставки і особливості оплати.

Збережіть статтю в 2 кліка:

На кожен товар є свій покупець. Навіть якщо річ в інтернеті не продалася за перший тиждень, наберіться терпіння. Необов’язково вибирати один сайт для розміщення оголошення про продаж. Чим більше майданчиків і ресурсів ви використовуєте, тим більша ймовірність здійснення угоди. Періодично оновлюйте інформацію, оперативно відповідайте на запитання потенційних покупців, і все обов’язково вийде.

Ссылка на основную публикацию