Сайти, на яких можна заробити реальні гроші

Щоб збільшити свій дохід, тепер необов’язково шукати підробіток поза домом. Є спеціалізовані сайти, які дають можливість заробити, не покидаючи зону комфорту. Спеціальної підготовки для старту роботи не потрібно, багато завдання доступні навіть для школяра. Отримати реальні гроші можна за виконання як нескладних дій, так і професійних проектів. Не всі вони оплачуються високо, але при мінімальній підготовці кожен зможе знайти для себе хороший варіант.

Сайти, на яких можна заробляти реальні гроші

Онлайн-сервіси, за допомогою яких вийде заробити реальні гроші, пропонують виконувати віддалену роботу різного профілю. Якщо у користувача є профільні знання, навички, він без зусиль знайде високооплачуваний проект. Але навіть без спеціальної підготовки вийде робити прості завдання, отримуючи за це стабільну оплату. Ми пропонуємо розглянути найпопулярніші ресурси, на яких реально заробити без вкладень.

Сайти, орієнтовані на інтернет-серфінг

Інтернет-серфінг — це вид онлайн-заробітку, який полягає в перегляді сторінок, переходах по посиланнях для виконання завдань, введенні капчі, читанні листів або перегляді відео, реклами. Велика кількість спеціалізованих сайтів орієнтовані на виконання роботи саме такого профілю. Через простоту вона оплачується не дуже високо. Але якщо робити завдання регулярно, шукати найбільш вигідні пропозиції, до кінця місяця вийде без особливих зусиль заробляти кілька сотень рублів. Користувачі рекомендують спробувати свої сили і отримати за це гроші на наступних сайтах: SEO sprint, PROFITCENTR, Wmmail, Web-Ip, VIP promotion, WmZona, IPGold, IpWeb, Clixsense, Neobux.

Порада: щоб збільшити дохід від інтернет-серфінгу, можна створити кілька акаунтів на різних сайтах і працювати паралельно на 2-3 ресурсах. Таким способом вийде розширити діапазон доступних завдань.

Сайти із завданнями, в тому числі в соцмережах

Заробити гроші Вконтакте, інших соціальних мережах без вкладень цілком реально. Спеціальні онлайн-платформи містять прості завдання (установка мобільних додатків, голосування, тестування, скачування файлів, додавання каналу на Ютубі в обране, постановка класів, реєстрація на сайті, форумі, написання відгуків, а також коментарів, вступ до групи, пости в соцмережах і ін.), за які платять гроші. Багато біржі розміщують крім таких варіантів проекти з інтернет-серфінгу.

Вивести гроші на мобільний рахунок або електронний гаманець вийде тільки після накопичення мінімальної суми. У кожного сайту вона різна — від 5 до 50 і більше рублів. Перед реєстрацією і початком роботи варто уважно вивчити умови роботи, величину мінімальної суми для виводу (іноді витрачені зусилля і час не варті винагороди), відсоток комісії. Цікаві завдання для заробітку в соціальних мережах (і не тільки в них) реально знайти на таких популярних біржах, як SOCPUBLIC, Wmmail, SMMKA, Vktarget, Sarafanka, Рrospero, Cashtaller, Wmpublic і ін.

Порада: збільшити рівень доходів вийде після створення реферального мережі (потрібно запрошувати нових учасників на сайт через перехід по спеціальному посиланню). Реферер зможе отримувати від 5 до 60% доходу реферала в системі.

біржі текстів

Якщо користувач може писати цікаві та якісні тексти на різні теми, є можливість спробувати свої сили на біржах контенту. Там власники, розробники сайтів, блогів, редактори журналів, все, кому потрібні тексти або переклади на певну тему, розміщують замовлення за гроші. Також на онлайн-платформі можна вигідно продати свою авторську статтю. Багато біржі паралельно з контентом пропонують виставляти на продаж оригінальні фото. Найпопулярнішими ресурсами вважають Etxt, Advego, CopyLancer, Content Monster, TextSale, TurboText, NeoText, Smart Copywriting.

Користувач отримає доступ до замовлень тільки після реєстрації. Він залишає заявку і, якщо вона буде схвалена замовником, починає роботу, а потім здає її за допомогою спеціальної форми сайту в установлений термін. Оплата в цей час фіксується на балансі учасника. Якщо зданий матеріал відповідає вимогам, його приймають, а гроші переводять виконавцю. Після накопичення мінімальної суми кошти переводять на електронний гаманець, а потім на банківський рахунок. Терміни проведення такої операції і сума комісії на різних ресурсах відрізняються.

біржі фріланса

Біржі фріланса працюють за таким же принципом, що і біржі контенту, але спектр завдань тут набагато ширше. Знайти цікавий проект вузького або широкого профілю за хороші гроші вийде на таких сайтах, як Kwork, Free-lance, Freelansim, Kadrof, Profi, 1clancer, Pravoved, HRtime, Logopod, MyHomeі ін.

При бажанні за допомогою сайту такого профілю вийде добре заробляти на своєму професійному потенціалі:

 • написання текстів (статті, відгуки, огляди, переклади, сценарії, редагування та коректура);
 • веб-дизайн (логотипи, фотомонтаж, обробка зображень, створення дизайну сайту і ін.);
 • Розробка та IT (розробка ігор, програм для ПК, скрипти, адміністрування та налаштування сайту, призначене для користувача тестування, перенесення сайт на хостинг / домен);
 • маркетинг і реклама (створення інформаційних баз, реклама і PR, комплексне просування сайтів, робота з дошками оголошень);
 • послуги в сфері бізнесу (юридичні консультації онлайн, продаж сайтів, наповнення сайту контентом, найманого, слогани, менеджмент проектів);
 • послуги аудіозаписи і озвучення (дикторська начитка, озвучування тексту, відеоблогу, професійна обробка звуку, монтаж та обробка відео, створення слайд-шоу);
 • онлайн-консультації (в сфері здоров’я, схуднення, туризму, освіти, кулінарії та ін.);
 • інжиніринг (креслення, векторизация, створення 3D-моделей, розробка ландшафтної планування, проекту благоустрою, схеми електропостачання та ін.).

Сайти, на яких можна заробити реальні гроші без вкладень

Заробити непогані гроші точно вийде на перевірених ресурсах. Згодом буде рости рейтинг нового користувача, збільшаться шанси на роботу з дорогими замовленнями.

SEO sprint

SEO sprint — онлайн-платформа для розкрутки сайтів. Тут розміщують прості завдання за гроші. Їх виконання допомагає просуванню веб-ресурсів, тому така підробіток завжди буде актуальною. Спеціальних знань або умінь для успішного заробітку не потрібно. Для того щоб легко заробляти гроші на дрібні витрати, знадобиться тільки час і бажання. Завдання оплачуються в залежності від складності (від кількох копійок до десятків рублів), пропозицій завжди багато:

 • перехід по посиланнях;
 • читання листів;
 • перегляд реклами;
 • тести;
 • завдання (реєстрація на сайті, форумі, публікація поста, перегляд і оцінка відео на Ютубі, відгуки, установка мобільних додатків, написання статті та ін.).

Мінімальна сума для виведення — 2 руб., Але тільки на WebMoney, LiqPay та PerfectMoney, для Яндекс-гроші, Qiwi — 10 руб., Payza — 32 руб.

SMMKA

Спеціалізована біржа пропонує багато цікавих завдань для роботи на YouTube (до 1 руб. За проект), Вконтакте (до 30 коп.), Фейсбуці (до 40 коп.). Їх розміщують власники груп, інтернет-магазинів, сторінок в соціальних мережах, ті, хто хоче розкрутити свій канал на Ютубі. Для старту потрібно тільки зареєструватися, вибрати майданчик, зробити роботу і отримати швидку оплату. На чому вийде заробити? Варіантів виконання завдань за гроші досить багато:

 • лайки;
 • додавання в друзі;
 • підписка на сторінки, вступ до групи;
 • підписка на канали;
 • додавання відео в обране, його оцінка;
 • установка додатки;
 • відгуки та коментарі.

Щоб зробити висновок грошей на електронний гаманець, знадобиться зібрати мінімальну суму — 15 руб. Перед зарахуванням адміністрація перевіряє платежі, це може зайняти 5-9 днів. Користувачі відзначають, що необхідність робити скріни завдань (така вимога зустрічається часто) займає багато часу.

Free-lance

Онлайн-платформа для фрілансу без вкладень працює з 2005 р, це один з найбільш авторитетних ресурсів в цій сфері. Тут виконавці можуть непогано заробляти, виконуючи проекти з багатьох сфер діяльності (розробка сайтів, тексти, дизайн, маркетинг, реклама, переклади, розробка ігор та ін.):

 • SEO просування сайту;
 • веб програмування;
 • розсилка пропозицій;
 • написання текстів, коректура;
 • векторна графіка;
 • створення логотипів;
 • бізнес-консультування;
 • тестування ігор;
 • інжиніринг та ін.

Оплата різна, вона залежить від складності завдання і цінової політики замовника (від декількох десятків до тисяч рублів). Цікаво, що є можливість вибирати варіанти, розміщені не тільки з території Росії, але і інших країн. Також на сайті є спеціальний розділ Конкурси, де компанії, власники бізнесу розміщують конкурсні пропозиції (створення логотипу, анонса, іконки для iOS-додатки, імені для домену та ін.).

Є можливість успішно заробити і на інших спеціалізованих біржах, наприклад, присвячених виконанню кваліфікаційних робіт для студентів і школярів. Тут замовник зможе помістити оголошення про написання контрольних, курсових, дипломних проектів, рефератів, вирішенні завдань. На сайтах іншого профілю вебмастера, блогери зможуть заробити на розміщенні рекламних публікацій, продажу посилань зі свого сайту, продати онлайн-платформу на Sape, Telderi, GoGetLinks, Blogun. Використовувати ненадійні способи збільшення доходу, багато в чому залежать від випадковості, наприклад, онлайн-покер на реальні гроші, платні номери для заробітку, ігри з вкладеннями, не варто.

Збережіть статтю в 2 кліка:

У мережі реально знайти чимало хороших сайтів для віддаленого заробітку. При бажанні можна підібрати роботу в інтернеті для школярів. Вигідно реалізувати вийде не тільки професійні знання, досвід, а й просто вільний час, бажання збільшити свій дохід. Звичайно, заробити мільйон з нуля навряд чи вийде, але збільшити місячний дохід однозначно вийде. Якщо докласти зусиль і знайти цікаве замовлення з прийнятною оплатою, віддалений заробіток в мережі зможе скласти гідну конкуренцію офісній роботі.

Ссылка на основную публикацию