Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень з виведенням грошей

Сьогодні в Мережі можна добре заробляти, в тому числі і без вкладень. Для отримання доходу з інтернету можна скористатися різними пропозиціями. Для цього необхідно мати в своєму розпорядженні: електронну поштову скриньку, рахунок в електронній платіжній системі, дебетову карту банку. Більшість користувачів вважають за краще використовувати систему оплати Вебмані, а серед сервісів e-mail найбільшу довіру викликає gmail від Google. З яким банком співпрацювати, вирішуйте самі, але карту бажано оформити стандарту Visa.

Серед популярних напрямків реального заробітку в інтернеті без вкладень можна виділити виконання завдань, копірайтинг (написання текстів за гроші), інвестиційні проекти (в тому числі і співпрацю з брокерами, подібними Titan Trade і Olymp Trade, які здійснюють моніторинг валютних курсів), а також ігри з виведенням коштів (наприклад, Таксі мані).

Сайти для заробітку в інтернеті без вкладень з виведенням грошей

Розглянемо найбільш популярні сайти, які дозволяють добре заробляти в інтернеті без вкладень і виводити гроші на регулярній основі. Вони поділяються на кшталт джерела доходу. В першу чергу варто назвати сайти, що дозволяють заробляти виконанням невеликих завдань.

Одним з найбільш відомих є інтернет-портал Seosprint. На ньому є можливість заробляти як на дорученнях, так і на переглядах сайтів, прочитанні рекламних листів і т.д. Інші відомі колеги цього сервісу:

  • Seo-Fast;
  • WMmail;
  • ProfitCentr;

Всі вони дозволяють добре заробляти в інтернеті без вкладень виконанням нескладних завдань. Виведення коштів з цих проектів здійснюється на вимогу користувача. Великі суми заробити в цих проектах не вийде. У перший час знадобиться підняти рейтинг, щоб отримати доступ до більш оплачуваних завдань. Щоб подолати поріг в кілька сотень рублів в день, знадобиться стабільно працювати протягом двох-трьох місяців.

Порада: щоб збільшити свій дохід в інтернет-проектах, що надають можливість добре заробити на виконанні завдань, набирайте рефералів. Акція «запроси друга» дозволить вам отримувати невеликий відсоток від доходу нових учасників, запрошених в проект. При досить великій кількості рефералів можна говорити про хорошу надбавку до заробітку.

Наступна група сервісів є сайти для заробітку в соціальних мережах. За нескладні дії (лайки, репости, підписки на сторінки, групи, додавання в друзі і т.п.) вони надають невелику винагороду. Працюють вони в стандартному режимі через інтернет-браузер. Типовим представником цієї групи є VKserfing. На сайті подано доступну хороший заробіток виключно на власній сторінці «ВКонтакте». Згодом можуть з’явитися і інші соціальні мережі. Щодня користувачам пропонується на виконання близько 500 різноманітних завдань.

Сервіс VKtarget практично ідентичний попередньому. При цьому він дає можливість працювати з великим число соціальних мереж, які використовуються і для реєстрації. Є й інші сайти для онлайн-заробітку, орієнтовані на соцмережі. Виділити серед них можна V-Like і ForumOK. Перший відрізняється більш строгими вимогами, що дозволяє заробляти більше за рахунок зменшення «конкурентів», другий — більш вільний у відношенні вартості завдань для виконавців, знайдених в інтернеті. Зворотною стороною такої ситуації є підвищення складності роботи.

Заробіток в інтернеті на іграх без вкладень з виведенням грошей

Сьогодні браузерні онлайн-ігри користуються величезною популярністю. Вони являють собою не тільки засіб для розваги, а й джерело доходу. Примітно, що ці напрямки проведення часу в інтернеті можна поєднати, оскільки хороших ігор для заробітку сьогодні існує досить багато, і кожен може вибрати щось під свій смак. Якщо дивитися на речі реально, то заробити в браузерних проектах без вкладень досить складно, оскільки необхідно провести певну попередню підготовку до ігрового процесу. Як правило, вам доведеться добувати якийсь ресурс, а це легше робити, заздалегідь купивши деяке поліпшення. Це досить швидко окупається і дозволяє виводити більшу кількість ігрового ресурсу в реальні гроші.

Порада: якщо ви вже досягли певних успіхів в тій чи іншій грі, то можете продати свого персонажа або аккаунт тим інтернет-користувачам, які не хочуть починати все з нуля. Це відноситься до різних популярним онлайн ігор. Існує варіант за участю в змаганнях, проте кіберспорт досить складний спосіб заробітку, і вам доведеться фактично жити тій чи іншій грою. Це може бути вигідно з економічної точки зору, але досить важко на психологічному рівні. Оцініть свої сили і задумайтеся: можливо, вам більше підійде класичний бізнес? Наприклад, свою справу можна організувати, використовуючи кавові апарати.

Також для того щоб той персонаж, в ролі якого ви виступаєте, був набагато успішніше в порівнянні з іншими, потрібно буде проявити максимум здібностей. Маючи вже відмінного героя в інтернет-грі з кращими навичками або зброєю, ви можете дуже вигідно продати його іншим учасникам. Частина проектів вводить можливість обміну ігрової валюти на реальну для залучення більшої кількості користувачів.

Варто зазначити, що цей напрямок заробітку в інтернет вимагає від людей істотних витрат часу. При цьому початкові етапи гри, як правило, не приносять доходів, але вимагають порядку 8-14 годин щодня для збереження темпу розвитку. Уже після деякого розвитку час на гру можна буде скоротити до 5 годин на день.

Ігри, за які платять реальні гроші без вкладень

Є ряд ігор в інтернеті, які дозволяють заробляти без вкладень. Хоча в окремих випадках внесення коштів можна розглядати як своєрідні інвестицій в такий незвичайний вид бізнесу. Серед них можна виділити кілька найбільш популярних. Нижче розглянемо ТОП надійних перевірених браузерних проектів, які отримали максимальну кількість позитивних відгуків.

Широко відомою грою для заробітку є GoldenMines. У ній вам доведеться купувати «гномів» за гроші або ігрове золото, яке можна отримати, виконуючи завдання і збираючи бонуси. У грі потрібно використовувати їх для видобутку руди, яка потім буде конвертуватися в реальні гроші.

Вся видобута руда збирається в вагонетки. Гравцям залишається тільки переправити її на власний склад. Для цього достатньо всього раз натиснути кнопку. Черговим етапом стане виробництво золота з руди. Саме ігровий метал буде обмінюватися на реальні гроші за курсом 100 золота за 1 рубль.

Ще одним варіантом браузерної гри з можливістю заробітку є інтернет-сайт TaxiMoney. У цьому додатку знадобиться збирати власні таксі і отримувати щоденний бонус, щоб швидше розширити свій «парк авто» без вкладень. Придбані таксі приносять дохід тут же. Кожне з них відправляється в місто для роботи. Чим більше таксопарк, тим більше дохід.

MoneyBirds представляє собою гру, в якій потрібно заробляти, купуючи птахів. Мінімальна вартість тварини становить 10 рублів, що в еквіваленті ігрової валюти становить 1000 срібла. Рівно такий бонус дається при реєстрації нового гравця, тому почати заробляти можна навіть без вкладень. Важливо вчасно збирати бонуси, які становлять 10-150 срібла щодня. Згодом він може вирости. У цій браузерної онлайн-грі важливою частиною заробітку є склад і яйця, які в нього необхідно помістити. На початковому етапі досить збирати ресурс 1 раз в 2 дні.

RichBirds є практично повною аналогією MoneyBirds, тому, освоївши заробіток на одній, можна з легкістю отримувати дохід і від іншої гри. В іграх є незначні відмінності, але більш суворої до дій гравця є перша, тому RichBirds краще освоювати після MoneyBirds.

GoldenTea дає бонус за реєстрацію в розмірі 10 тисяч монет, а щоденне винагороду за активність становить 10-100 монет. У цій браузерної онлайн-грі належить вирощувати чайні листочки і отримувати за це реальні гроші.

У «Фермі сусіди» необхідно вирощувати більше різноманітних продуктів, а в іншому відмінностей майже немає. Варто звернути увагу на присутність в грі рівнів, після досягнення більш високої позиції відкриваються і нові види доходів.

WorldBirds — ще одна гра з можливістю заробітку без вкладень на птахах. Суть гри проста: ви купуєте птахів, які ловлять для вас свиней. Стартового бонусу вистачає для придбання найдешевшого юніта.

У грі RobotCash вам належить купувати роботів, які почнуть видобувати енергію. Саме її і можна буде згодом обмінювати на реальні гроші. Починати заробіток тут без вкладень досить складно, оскільки щоденний бонус становить 1-3 рубля, а вартість найдешевшого робота стартує з позначки в 149 рублів. У той же час кількість роботів, яких можна придбати, не обмежена.

Порада: щоб збільшити прибутковість, можна реєструватися в різних іграх, які не вимагають багато часу від користувача і багато в чому автоматизовані. Ще одним варіантом буде створення декількох акаунтів в таких простих онлайн-додатках для заробітку. Однак перш ніж це робити, переконайтеся, що правилами проекту подібні дії не заборонені.

Фруктові ферми — гри з виведенням грошей

Заробити на іграх типу «Фруктова ферма» можна більші суми, ніж в інших. На сьогодні існує кілька таких проектів, але нижче піде мова про двох найбільш популярних: «BestFerma» і «Treegold» .Можно починати заробляти без вкладень, але вкладення значно збільшують розвиток і наближають до високого рівня доходу. Перший проект працює досить давно і вже має своїх «ветеранів», які можуть підказати, як краще розвиватися. Другий відрізняється більш вигідними умовами участі, оскільки був створений відносно недавно.

Фруктова ферма BestFerma надає варіант отримання прибутковості в обсязі 200% щомісяця від всіх коштів, витрачених на придбання саджанців дерев. Це досить простий ігровий проект, в якому після придбання перших рослин починається їх автоматичне розвиток і поява фруктів. Гравцям необхідно перевести урожай в складське приміщення, а потім реалізувати і подати заявку на виведення коштів на власний гаманець. Платить сервіс після отримання заявки. Принцип роботи фруктової ферми той же, що і в багатьох аналогічних проектах. Після реєстрації на рахунок новачка надійдуть перші кошти для гри і заробітку без вкладень. Спочатку потрібно купити перші саджанці. Для цього можна використовувати як бонусне срібло, так і власні кошти, внесені на рахунок. Придбані саджанці необхідно «посадити», після чого починається накопичення фруктів або ягід. Важливим нюансом є розподіл коштів, виручених з продажу врожаю. На баланс для виплат переходять всього 40%, а решта 60% залишаються для придбання нових саджанців. Для виведення коштів знадобиться система Payer, оскільки тільки на неї здійснюється перерахування доходу.

У Treegold сьогодні набагато менше гравців, а сам проект позиціонується як джерело доходу від гри без вкладень. При цьому залученість в його роботу очікувано вище. Зокрема, для отримання максимального прибутку необхідно заходити за отриманням бонусу один раз на годину. Відрізняється він і великими ризиками — ваші дерева в процесі росту можуть пропасти, що автоматично знижує ймовірний дохід. З цієї причини вкладати власні кошти в розвиток дерев не варто.

Сьогодні існує величезна кількість браузерних онлайн-ігор, які пропонують можливість заробітку без вкладень: таксі, роботи, ферми та багато інших. Вони орієнтовані за своєю тематикою на самий різний смак, але при цьому не варто чекати від них видовищності, оскільки основна їх приваблива риса — можливість приносити дохід. Деякі ігри дублюють себе в якості додатків для платформ android і ios. У таких випадках грати і заробляти стає набагато зручніше.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Перед тим як почати роботу з тим чи іншим проектом, необхідно ретельно вивчити умови і правила для користувачів. Зверніть увагу, з якою платіжною системою працює ігровий проект, чи є у вас відповідний аккаунт, яка комісія при перерахуванні коштів на карту і т.д. Прорахуйте все плюси і мінуси, оцініть приблизний обсяг доходу. Ці нескладні правила дозволять заробляти на онлайн-іграх без вкладень максимально ефективно.

Ссылка на основную публикацию