Сайт для написання статей за гроші

Популярність заробітку в інтернеті зростає з кожним днем. Зручність, гнучкий графік, можливість отримувати високий прибуток і розвиватися оцінюють все більше користувачів. Для деяких заробіток онлайн став непоганим джерелом додаткового доходу, багато ж зробили його своїм основним зайнятістю.

Існує багато способів заробити, підходящий варіант зможе знайти собі кожен — від гри Taxi Money до створення інтернет-магазину.

Одним з найпоширеніших способів заробітку в інтернеті є написання статей за гроші. Освоїти його просто практично будь-кому. Якщо ви добре володієте російською мовою, отримували гарні оцінки в школі з даного предмету, знаєте іноземну мову або ж добре орієнтуєтеся в певній галузі, освоїти цю діяльність не складе труднощів. Написання статей за гроші оцінили вже багато користувачів інтернету. Головне бажання.

Написання статей в інтернеті за гроші тільки на перший погляд може здатися одноманітним справою. Існує багато напрямків, у яких талановитий письменник може себе реалізувати:

 • копірайтинг — самостійне написання текстів, повністю авторська робота;
 • рерайтинг — обробка текстів інших авторів і написання статей в своєму стилі;
 • переклад — текстовий переклад на різні мови світу або навпаки;
 • ньюсмейкінг — створення новинного контенту в інтернеті;
 • постинг — складання коротких цікавих постів, наповнення та коментування блогів, форумів, активну участь в спільнотах, групах і ін .;
 • seo-копірайтинг — складання текстів, які оптимізовані під певні ключові запити.

Для початку роботи потрібно зареєструватися на одній з бірж копірайтингу. Таких ресурсів розроблено чимало, кожен з них має свої особливості, переваги і недоліки. Перед початком роботи важливо визначитися і вибрати оптимальний ресурс для своїх здібностей та вподобань. Розглянемо найпопулярніші і успішні біржі, на яких можна писати статті за гроші в інтернеті, а також самореалізуватися і побудувати стабільне джерело прибутку.

Etxt — зручно для новачків, прибутково для професіоналів

Почати огляд бірж копірайтингу справедливо з Etxt — самого гуманного і багатофункціонального сервісу, який дає можливість написання статей за гроші будь-кому. Дане місце — відмінний варіант для продажу або покупки статей за гроші. Пройти етап реєстрації не важко — в правому верхньому куті потрібно натиснути на віконце «Авторизація» і пройти подальших інструкцій.

Інтерфейс біржі Etxt дуже простий — в верхньому ряду знаходиться інформація про замовлення, баланс користувача. Зліва розташований кабінет користувача — рейтинг, арбітраж, білі і чорні списки замовників, профіль, інформація про статті, виставлених на продаж, чат та інше.

Розрахунок між контрагентами проводиться в рублях. Виводити кошти можна і на гаманець Вебмані, і на Яндекс.Деньги. Щомісячний заробіток середньостатистичного виконавця в місяць становить 9 тисяч рублів. Але це далеко не межа для талановитого виконавця.

На біржі одні з найбільш справедливих і лояльних модераторів, спрощена навігація і досить пристойні ціни за статті. За кожну виконану роботу або продану статтю у виконавця підвищується рейтинг, який свідчить про його досвідченості та професійності. Дана біржа для написання статей за гроші лояльна і до новачків. Збільшити свої шанси на отримання замовлення можна, здавши тестову роботу, за результатами якої буде надано (або не присвоєно) рівень майстерності у вигляді 1-3 зірок. Тому навіть з нульовим рейтингом, але з високим рівнем майстерності новий виконавець підвищує шанс працювати за гідну плату і отримувати вигідні замовлення.

Початківцям рекомендується дотримуватися певної стратегії, виконати простий рерайт статті за гроші або подати заявки на копірайт в сфері, в якій добре орієнтований. Можна спробувати продати свої роботи, для цього потрібно зайти в розділ «Додати статтю» і заповнити відповідні поля в інтернеті.

Відносно цінової політики, можна почати з цін 20-30 рублів за 1 тисячу символів (дана біржа прогалини не вважає). Потім потрібно підніматися вартість за статтю, шукати більш високооплачувані замовлення. Для тих, хто може старанно працювати і має талант написання структурованих і цікавих текстів, вартість замовлень може зрости до 100-150 рублів за тисячу символів. А це вже можливість заробляти більше 1000 рублів в день і перевищити дохід на торговій платформі Олімп Трейд. Написання статей за гроші — це великий потенціал.

На біржі Etxt знайде для себе місце і фотограф, так як ресурс дозволяє продавати свої унікальні фотографії і не тільки займатися написанням статей за гроші.

Переваги біржі Etxt:

 • чесний гуманний арбітраж;
 • лояльна і справедлива програма перевірки унікальності текстів Антиплагіат в інтернеті, яка є власною розробкою ресурсу;
 • в більшості випадків адекватні замовники і покупці статей в інтернеті;
 • невисока посередницька комісія;
 • простий зручний інтерфейс.

Як і будь-який інший інтернет-ресурс, біржа не позбавлена ??недоліків:

 • тривалий час виведення грошей — протягом 5 робочих днів;
 • за швидке виведення грошей (протягом декількох годин) потрібно платити 5% від свого прибутку;
 • досить тривалий час на перевірку статей у вільному продажу (до 5 робочих днів).

Адвего: простота, зручність, вигода

Біржа копірайтингу Advego — популярний сервіс, який підійде і професійним майстрам, і авторам, які бажають продавати статті за гроші в інтернеті. Виходячи з нинішньої фінансової ситуації, великим плюсом Адвего можна назвати валюту розрахунку — долар. Середньостатистичний рівень прибутку в місяць виконавців варіюється в межах 300-350 дол., Хоча все залежить від прикладених зусиль і рівня майстерності.

Особливістю біржі Адвего є те, що і новачки, і «старожили» знаходяться приблизно на одному рівні. При розрахунку вартості замовлення оплата береться не тільки за символи, а й прогалини, що збільшує вартість статті.

Адвего — це робота в інтернеті без вкладень з щоденним виведенням коштів. Важлива відмінність біржі — багатогранність її замовлень. Крім написання статей за гроші тут можна розміщувати пости, займатися рекламою на блогах.

Для того щоб почати, потрібно зайти в розділ «Робота» в правому верхньому кутку і зареєструватися. Крім пошуку готових замовлень, можна продавати за гроші власні статті.

Порада: після реєстрації модератори особливо уважно перевіряють відправлені тексти на унікальність, пунктуацію і орфографію. Тому, виставляючи статті на продаж за гроші, уважно перечитуйте роботу.

Як показує практика, пропрацювавши кілька місяців, можна сформувати постійну базу замовників і вийти на більш високий дохід.

Переваги роботи на біржі Advego:

 1. автопрінятіе замовлень — можна брати багато замовлень в роботу без схвалення замовника;
 2. виконавці не залежать від рейтингу, тому новачки можуть розраховувати на високооплачувані замовлення і продавати статті за гроші в інтернеті на рівні з досвідченими користувачами біржі (статистика роботи все одно ведеться — оплачені статті, кількість відмов);
 3. зручні сервіси біржі — перевірка унікальності, семантичний аналіз;
 4. наявність арбітражу в інтернеті;
 5. наявність форуму для користувачів, де можна обговорювати різні теми і питання, що цікавлять;
 6. простий зручний інтерфейс.

мінуси:

 1. велика кількість авторів — як новачків, так і майстрів, які формують більшу жорстку конкуренцію серед виконавців, які бажають писати статті за гроші в інтернеті;
 2. замовник може відмовитися від статті, яка, на його думку, відповідає не всім встановленим вимогам. На жаль, при бажанні можна знайти недоліки в будь-якій роботі, і багато замовників цим користуються. На біржі трапляються люди, які в 40% випадків відмовляються від відправлених статей.

Текст.ру — переваги і недоліки для виконавців

Дана біржа займає третє місце за популярністю. Тут можна заробити і майстрам, і новачкам, але все ж рівень заробітку залежить від рейтингу. Чим він вищий — тим більше шансів отримати більш високооплачуваний замовлення або продати статтю за гроші. Перший рейтинг можна отримати одразу після реєстрації:

 • +100 за заповнення всіх полів анкети;
 • +100 за додавання фотографії;
 • +100 за відповідь на ряд поставлених питань.

Подальше зростання залежить від активності. Як і в рейтингу російських банків за надійністю, багато замовників вибирають виконавців з найвищим показником зростання. Отримувати гроші за написання статей в інтернеті на біржі Текст.ру за допомогою таких дій:

 • подача заявок в стрічці замовлень, де потрібно виконати рерайт, копірайт або сео-копірайтинг. Після подачі заявки потрібно чекати відповіді і узгодження замовника;
 • написання статей за гроші і інтернеті. Новачкам працювати таким чином простіше — потрібно написати текст з будь-якої тематики та виставити його на продаж за фіксовану плату.

Середній заробіток на даному ресурсі варіюється в межах 40 рублів за 1000 символів.

Переваги біржі:

 1. зручний інтерфейс, швидкий пошук замовлень;
 2. автоматична перевірка на унікальність;
 3. коректність платежів, безпеку переказу грошей в інтернеті;
 4. з виконанням замовлень рейтинг зростає, що збільшує шанси на високооплачувані замовлення.

Основний мінус біржі для бажаючих писати статті за гроші в інтернеті — строгі модератори, які уважно перевіряють виставлені роботи на продаж.

Копілансер — біржа для справжнього майстра слова

Біржа Копілансер позиціонується як місце для професійних копірайтерів. На відміну від попередніх ресурсів, вона вважається закритою і дозволяє працювати тільки тим авторам, які пройшли відбір (залежить від портфоліо і результатів тесту на кваліфікацію). Особливості функціонування біржі Копілансер:

 • рівень відвідуваності — близько 1000 користувачів в день;
 • вартість копірайту — близько 3 доларів за 1 тисячу символів;
 • ціна за рерайт — 2 долари за 1000 символів без пробілів;
 • мінімальна сума переказу грошей при написанні статей за гроші в інтернеті — 20 доларів;
 • час на переклад — 1 день.

Для того щоб стати членом біржі, необхідно подати заявку на реєстрацію, заповнивши всі відповідні поля і відправивши приклади своїх робіт. Якщо модераторів зацікавить користувач, він отримає Тесів завдання, результати якого визначать можливість участі в проекті Копілансер.

Подібна політика відбору свідчить про авторитетність біржі, так як вона орієнтована в першу чергу на якість.

Також ресурс дозволяє продавати свої статті за гроші. Але врахуйте — кожна з них проходить не автоматичну модерацію, а ручну перевірку, в якій враховується стилістика, орфографія, пунктуація.

Для того щоб отримати доступ до дорогих замовленнях, потрібно подати запит на кваліфікацію «Копірайтер» і пройти спеціальний тест, позитивний результат якого відкриє доступ для більш дорогих замовлень, вартість яких починається від 3-4 доларів за 1000 символів. Зробити це непросто і під силу тільки досвідченому користувачеві, який заробляє написанням статей за гроші в інтернеті. Існує і більш високий рейтинг — «Професійний копірайтер», який відкриває доступ до замовлень по 8-10 доларів.

TextSale: цікава робота, хороший дохід

TextSale — один з найбільших ресурсів купівлі-продажу статей за гроші в інтернеті. Фінансовий розрахунок ведеться в доларах. Середня ціна за 1000 символів без пробілів становить 1 долар.

Рівень майстерності виконавця визначає рейтинг — за кожну продану статтю нараховується 1 бал. Чим вище рівень — тим більша ймовірність продати статтю за гроші в інтернеті, а значить, і отримати більший дохід.

Стратегія заробітку для початківців виглядає наступним чином: виставляються статті на продаж за ціною 0,3-0,4 долара за 1000 символів. Після підвищення рейтингу з кожної п’ятої проданої роботою вартість підвищується на 0,04 долара. Пропрацювавши кілька місяців і набравшись досвіду, можна продавати статті за ціною 2,5-3 долара. В цілому рівень прибутку залежить тільки від бажання і докладених зусиль учасника.

Переваги TextSale:

 • порівняно високі ціни на статті;
 • велика кількість замовників, що формує стабільний попит;
 • мінімальний поріг виведення грошей — від 1,1 доларів;
 • швидке виведення коштів — до 2 робочих днів;
 • можливість рекламувати свій профіль;
 • ефективна робота модераторів;
 • періодичне проведення конкурсів від адміністраторів.

При цьому дана система не позбавлена ??недоліків:

 • оплата комісії розміром 10%;
 • складний і не завжди логічно обґрунтований механізм привласнення зірок для свідчення рівня майстерності;
 • платний доступ в стрічку замовлень для виконавців без майстерності — ціна 10 доларів;
 • відсутність прав виконавців — навіть за хорошу статтю замовник може поставити мінус і зіпсувати профіль, а модератори навіть розбиратися не стануть, відсутність санкцій за нецензурну лексику;
 • замовник має право статтю замовити в інтернеті, але не купити її.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Можливостей для заробітку в інтернеті багато. Можна зайнятися продажами без вкладень (список постачальників в Росії для Дропшиппінг) або написанням статей за гроші. Останній метод відрізняється простотою і ефективністю. Кожен фахівець може працювати за темами, в яких добре орієнтується і які цікаві йому. Порівняно великий час на виконання замовлень, вільне розміщення статей на продаж стирає багато обмежень, дозволяючи працювати в будь-який зручний час і формувати свій день. А головне — це можливість розвиватися і самовдосконалюватися, отримуючи стабільний дохід.

Ссылка на основную публикацию