Сайт, де можна заробити гроші, виконуючи завдання

Методів заробітку в інтернеті дуже багато. Успішно реалізувати свої професійні знання, навички зможе кожна людина, головне — захотіти цього. Одним з основних переваг роботи в мережі вважають можливість займатися роботою віддалено, без необхідності щодня приходити в офіс, самостійно будувати графік, широкий вибір пропозицій. Часто, особливо в маленьких містах, немає вільної вакансії, яка відповідала б утворення, потенціалу людини. А ось інтернет-сервіси пропонують тисячі варіантів. Але навіть без спеціальної підготовки сучасні онлайн-біржі коментарів і соціального просування сайтів дають можливість виконувати прості і зрозумілі завдання за гроші.

Принцип роботи сайтів із завданнями

Спеціалізовані онлайн-платформи, що збирають завдання від власників різних сайтів, пропонують виконувати певні дії і отримувати за це оплату. Це один з найбільш доступних варіантів для того, щоб заробляти в інтернеті на дому підліткам і мамам в декретній відпустці. Замовникам, в свою чергу, необхідно створити активність на своєму ресурсі, забезпечити високу відвідуваність для його успішного просування. Тому заробити гроші на перегляді реклами в інтернеті цілком реально, адже це затребувана, хоч і не дуже високо оплачувана послуга. За виконання певного виду роботи встановлена ??своя ціна (на біржах-конкурентах вона часто відрізняється). На чому вийде заробити? це:

  • інтернет-серфінг (перехід по посиланнях, перегляд рекламного відео, читання листів);
  • проходження тестів, опитувань;
  • робота в соцмережах (коментарі, публікація постів, лайки, класи, фолловінг і ін.);
  • реєстрація на сайті або форумі;
  • публікація поста на сайті або в обговоренні;
  • завдання на Ютубі (перегляд відео, його оцінка, підписка на канал, лайк);
  • хороша оцінка мобільного застосування на Play Market, написання відгуку про нього;
  • встановлюйте мобільні додатки.

Щоб почати виконання завдань, необхідно вибрати біржу завдань з прийнятною оплатою і позитивними відгуками про роботу. Потім реєструємося на сайті, заповнюємо профіль. Після цього можна вибирати вподобане завдання і виконувати його відповідно до умов роботи на сайті, вимогам замовника. Після схвалення результату на балансі виконавця фіксується оплата. Коли на балансі накопичиться мінімальна сума для виводу (на кожній біржі вона різна), її можна буде перевести на мобільний рахунок або електронний гаманець, а потім банківську карту. Деякі сайти проводять виведення коштів тільки кілька разів в тиждень, тривалість процесу у різних сервісів теж різна.

Кращі біржі для заробітку на завданнях

Бірж із завданнями в мережі дуже багато. Кожна з них працює за своїми правилами, виконавцю потрібно вибрати найвигідніший для себе варіант. На що слід звернути увагу:

  • рівень оплати за обрану категорію завдань;
  • величина мінімальної суми виведення, умови і терміни виведення грошей, відсоток комісії;

Порада: щоб збільшити заробіток на виконанні завдань, можна створити свою реферальную мережу. Чим більше нових учасників (рефералів) зареєструється через спеціальну посилання, тим вище буде дохід реферера (з кожного залученого користувача він буде отримувати до 30% від їх заробітку на біржі).

SEO sprint

Сервіс працює з 2012 року і на даний момент співпрацює з близько 400 тис. Постійних користувачів. Він дає можливість заробити на виконанні нескладних завдань від рекламодавця (читання листів, тести, перегляд сайтів і т.д.). Спеціальних знань або навичок для ведення успішної роботи не потрібно. Починати заробляти можна відразу після реєстрації.

Для виконання завдань, пов’язаних з переходом по посиланню, необхідно перейти по ній, дочекатися закінчення відліку таймера в нижній частині сторінки і вибрати правильну відповідь на що з’явилася зображенні. Після цього гроші відразу зараховуються на баланс. Читання листів — теж нескладне заняття: дивимося текст за посиланням, даємо відповідь на питання, розміщений нижче, чекаємо відліку таймера, контрольне запитання і отримуємо оплату. Робота з тестами полягає у відповідях на питання в тестовій формі після ознайомлення з джерелом. Також є багато простих завдань різного профілю (коментар, пост, реєстрація на сайті і т.д.). Вони можуть бути одноразовими або виконуватися періодично. Мінімальна сума для виведення — 2 руб., Але вона залежить від способу виведення грошей: Вебмані — 2 руб., Яндекс.Деньги, PAYEER — 10 руб., ПерфектМані — 30 руб.

Profitcentr

Сервіс позиціонує себе як рекламне агентство і пропонує кілька простих способів заробітку: перегляд сайтів, відео, його оцінка, лайк, підписка на канал на Ютубі, читання листів, перехід по посиланнях, скачування файлів, створення тим на форумах. Виконання таких завдань сприяє просуванню ресурсу, підвищує його відвідуваність, тому вони завжди будуть актуальні. Заробляти на біржі потрібно регулярно. Якщо обліковий запис не відвідувати більше 90 днів, його видалять автоматично.

У правилах участі зазначено, що адміністрація системи не несе відповідальності за можливі збитки в результаті використання сервісу. Мінімальна сума виводу залежить від виду електронної платіжної системи: від 0,01 для WebMoney Transfer до 50 рублів для QIWI. Комісія теж різна — 0,5% -5%. Щоб перевести гроші на мобільний рахунок, вистачить навіть 5 руб. Максимальний розмір виплат залежить від рейтингу користувача, їх можна проводити не частіше, ніж 1 раз добу. Виводити гроші можна на WebMoney, Яндекс.Деньги, Payeer, Qiwi, PerfectMoney, мобільний рахунок.

Web-ip

Система активної реклами пропонує виконання різних завдань за гроші: переходи по сайтам, інтернет-серфінг, голосування, лайки, конкурси. Перегляди сайтів оплачуються в середньому по 0,02-0,05 коп., Завдання — від 0,15. Збільшити свій заробіток можна за допомогою створення бази рефералів, отримуючи 5-10% від їх заробітку на біржі. Виплати зароблених коштів робляться автоматично. Мінімальна сума виводу невелика — 5 руб. Виробляти їх можна на WebMoney. Яндекс.Деньги, QIWI, Payeer.

Також трохи заробити можна і на інших сайтах з завданнями: SocPublic, Wmmail, SEO-FAST, WM-SEO, VKtarget, Sarafanka, Smmok-FB, CASHbox.

Порівняльна таблиця цін на завдання (в рублях):

Назва біржі Перегляд відео читання листів Перехід за посиланнями тести Реєстрація
 Wmmail 0,5 — 1 0,02 — 0,07 0,2 1-3 2
Profitcentr 0,5 0,02 — 0,03 0,3 — 0,4 0,3 — 0,5 1
SOCPUBLIC 0,08 — 0,1 0,02 — 0,04 0,2 0,4 — 0,5 0,7 — 1

Деякі користувачі крім виконання завдань на спеціальних біржах намагаються заробляти за допомогою ігор з висновком біткоіни (це вид цифрової валюти). Але дохід від них в більшості випадків залежить від випадковості, тому серйозно розглядати такий спосіб не варто. Покер на реальні гроші теж досить ризикована справа.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сайти із завданнями — швидкий спосіб заробити гроші без вкладень. Але його недоцільно розглядати як серйозне джерело доходу. За місяць вийде заробити в середньому 50-300 руб. Звичайно, сума залежить від витраченого часу, виду завдань. Але такий варіант заробітку в інтернеті варто використовувати лише як альтернативний варіант збільшення своїх доходів не виходячи з дому.

Ссылка на основную публикацию