Сахасрара чакра дарує вищу мудрість буття

Сахасрара чакра виступає сьомим енергетичним центром людського організму. Якщо переводити її найменування з санскриту, то воно буде означати «квітка лотоса». Також можна зустріти інший варіант назви чакри — коронна.

Опис енергетичного центру

Коронна чакра дозволяє особистості усвідомити свою божественну природу, максимально розкрити, а також несе відповідальність за духовне пробудження і з’єднання в повному моральному і фізичному плані з Всевишнім розумом.

Саме сахасрара допомагає людині усвідомити той факт, що в нашому світі відсутні будь-які духовні кордони, у абстрактно-філософського мислення немає меж. І кожна людина повинна бути впевнений в своїх прихованих містичних здібностях.

Саме сахасрара чакра допомагає опинятися в зміненому стані свідомості, відкриває людині її життєве призначення. Якщо займатися цілеспрямованим розвитком енергоцентру, ви в значній мірі поліпшите роботу інших 6 чакр, адже сахасрара виконує роль коронної чакри.

Коли сьома чакра знаходиться в стані абсолютної досконалості, у верхній частині голови відчувається легке поколювання і свербіж (аналогічні відчуття можуть спостерігатися в кистях рук). Тоді вся інформація, яка надходить ззовні, буде сприйматися в позитивному контексті, а всі негативні події, що мали місце у вашому житті придбають роль необхідного духовного досвіду. Всесвіт же виступає священним простором, яке регулярно робить нам підказки для придбання нового досвіду.

Місцезнаходження сьомий чакри — верхня частина черепа (область верхівки).

Якими характеристиками володіє

  1. З колірних варіантів за сьому чакру відповідає пурпурний, сріблястий і золотий кольори.
  2. Символом є лотос з тисячею пелюсток.
  3. Чакра дозволяє підвищити свою духовність, домогтися осяяння. Акцент при цьому робиться на розкриття душі.
  4. Мантра, яка активізує 7 чакру — «ОМ».
  5. Контролює стан мозку.
  6. З ароматичних масел для відкриття чакри можна скористатися жасминовим маслом і маслом ладану.

Як дізнатися, що чакра працює добре

Коронна чакра є єдиною, в якій не може бути блоків. Вона може або працювати в недостатній мірі, або бути розвиненою на високому рівні.

Коли 7 енергоцентр досить розкритий, людина стирає всі межі між зовнішньою реальністю і своїм внутрішнім «Я». Вона перестає грати для нього якусь роль. Життя очищається від думок і страхів. Енергія входить в людини без будь-яких перешкод. Він трансформується в енергетично чисту сутність, починаючи поглинати все, що відбувається в нашому Всесвіті. Може досягти повної гармонії.

При цьому можливий раптовий розкриття коронної чакри, яке називається просвітленням. Подібне до несподіваного пробудження від сну, коли людина починає усвідомлювати, що він — це канал, через який проходить Божественна енергія. І він може приймати цю енергію постійно в різних видах.

Людське Его перестає ставити людині на життєвому шляху перешкоди. Воно саме перетворюється в інструмент, що допомагає втілювати в життя божественні бажання. Якщо говорити більш зрозуміло, то людина розуміє знаки понад і дотримується їх. Позбавляється від бажання боротися і конфліктності, які змінюються смиренням і благодаттю. Божественні наміри за допомогою такої особистості стають словами, думками і вчинками.

Людина, яка має досить розкриту сахасрару, усвідомлює, що потрібно позбавлятися від конфліктності і агресивності. Він здатний в спокійній формі висловлювати свою думку. Також зникає потреба в якихось діях — йому хочеться просто бути, щоб Божественна енергія протікала через нього.

Особисті думки і відчуття перестають його бентежити, оскільки він здатний приймати себе таким, яким є насправді. При цьому відсутня самокритика. Крім цього, прийняття поширюється не тільки на себе, а й на всіх оточуючих: людина помічає у всьому знаки понад і правильно їх інтерпретує.

Такі негативні емоції, як страхи, агресія, злість і гнів стають допоміжними інструментами, які сприяють саморозвитку. Людина правильно їх аналізує, управляє ними і розуміє причини виникнення подібних відчуттів.

Люди з досить розвиненою 7 чакрой не схильні шукати виправдання, перекладаючи відповідальність на інших. Вони не виражаються погано про оточуючих, не скаржаться на них, так як усвідомлюють єднання всього в нашому Всесвіті. А, значить, кожен зустрівся людина не випадковий і несе в собі необхідну частку життєвого досвіду.

Тому потрібно аналізувати вчинки інших, пропускаючи їх через свій внутрішній світ. При цьому спостерігається постійне збільшення духовності людини, а життя стає для нього захоплюючої грою. Він усвідомлює, що є господарем свого життя і в силах сам міняти свою реальність.

Саме ми, а ніхто інший вибираємо, в якому фізичному тілі втілити на землі в наступний раз, а також яке життя проживемо. Коли 7 центр активний, людина усвідомлює, що матерія не може жити сама по собі, а виступає проекцією Божественної енергії. Тому така людина робить акцент на душі, а не на тілі. В кінцевому підсумку він домагається повної гармонії.

Коли сахасрара закрита

Ми вже згадували про те, що повністю заблокувати сахасрару неможливо. Але її робота залежить від того, наскільки чакра відкрита.

Так, коли центр відкритий в невеликому ступені, людина живе в основному в матеріальному світі. Він не замислюється про те, що його життя може бути пов’язана з Вищими силами і контролюється ними. Така позиція чревата виникненням нав’язливих станів. Починається блокування інших чакр, а організм не отримує достатньої кількості необхідної йому енергії.

Коли сахасрара розвинена слабо, людина не усвідомлює свого справжнього призначення. Він перебуває в розладі зі своїм вищим «Я». У нього постійно виникають різні питання, на які він не здатний знайти відповідь. В результаті дисбалансу інших енергетичних центрів розвиваються депресивні стани, присутній незадоволеність життям.

Переважає негативне ставлення до життя. Такий особистості стає важко встановлювати контакт з людьми і з тваринами. Йому також важко займатися вирішенням своїх проблем. Навіть незначна труднощі здатна вибити його з колії. Людина не може зрозуміти, навіщо він живе. І як причинно-наслідковий зв’язок розвивається страх померти. Свято вірячи, що життя після фізичної смерті завершується повністю, він прагне якнайшвидше завершити її, щоб позбутися від своїх страждань.

У разі, коли коронна чакра нерозкрита, людина намагається позбавити себе від відповідальності за все, що відбувається з ним. Він перекладає її на кого-завгодно — Бога, інших людей, може почати вірити в фатальний рок, який не залишає вибору. А міркування про те, що ми самі вибираємо свою долю, він припиняє на корені.

Присутній страх не встигнути завершити важливі справи, тому така особистість займається активною діяльність, яка, однак, сприяє виснаження фізичних і духовних сил. Такі люди схильні сприймати себе як іграшки в руках невідомих їм сил, вони не здатні самостійно вибирати правильний життєвий шлях і міняти свою долю. З цієї причини не відбувається достатньої реалізації природного потенціалу, припиняється духовний розвиток.

Способи розкриття сьомий чакри

Видається неможливим розкрити вищий енергоцентр без роботи над нижніми. Тільки коли відбулося повне відкриття всіх попередніх чакр, можна братися за активізацію сахасрари.

Іноді, звичайно, трапляється, що чакра розкривається раптово, подібно попередньої, шостий, у спалаху миттєвого осяяння. Але це трапляється дуже і дуже нечасто, подібного вдалося домогтися незначної кількості людей, які після стали відомі як духовні вчителі (або гуру).

А спосіб, скористатися яким може кожна людина, — це поступове, поетапне розкриття всіх енергоцентрів, а також постійне духовний розвиток особистості.

Перебуваючи в стані просвітлення, яке дарує сьома чакра, людина потрапляє в священний простір тиші, наповнюється спокоєм і прийняттям. Его перестане існувати, стираючи натиском вищого буття. Також людина зупиняє ментальну машину свого розуму, показує світові свій справжній стан — завжди перебуває «тут і зараз». Перебуваючи в гармонії із Всесвітом, з’єднавшись зі своїм Божественним духом людина нарешті знаходить спокій і гармонію.

Дане відео допоможе вам почати гармонізацію сьомого енергоцентру

Як очистити і активувати чакру

Існує кілька способів, які допоможуть розкриттю сьомого енергоцентру:

  1. Звукотерапія. У цьому випадку замість музики необхідно забезпечити повну тишу. В такому стані наша сутність найбільш сприйнятлива і їй легше вийти на контакт з Вищими сутностями, отримавши від них послання або підказку. Перед медитацією ви можете прослухати будь-яку музику, яка підготує вас до прийняття повної тиші, що відповідає коронної чакри.
  2. Мантра. Щоб активувати сахасрару, необхідно вимовляти мантру «ОМ». Даний звук є безмежним і неструктурованих. Він виступає нероздільним єдністю, чистим, несформованим і необмеженим свідомістю, в якому ховаються всі форми.
  3. Терапія кольором. Розкриттю сьомого енергоцентру відповідають різні відтінки фіолетового з білим. Фіолетовий колір сприяє розкриттю інтуїції, усунення будь-яких обмежень, змушує пережити космічний єдність. Білий же являє собою об’єднання всіх відтінків. Він виробляє інтеграцію різних рівнів життя, поєднуючи їх в єдине ціле і відкриваючи душу назустріч вищої Божественної природи.

правильна медитація

Зверніть увагу, що Ви не бажаєте здійснювати самостійне розкриття сьомого енергоцентру, намагаючись самостійно зануритися в абсолют. Вам потрібен буде наставник, людина, яка допоможе зробити все правильно, без негативних наслідків.

Розкрити сьому чакру набагато складніше, ніж всі інші, адже для цього важливо наповнитися абсолютною вірою і зрозуміти своє вище призначення, заради якого ви народилися в своєму сьогоднішньому втіленні.

Самостійно ви можете почати процес відкриття чакри, який полягатиме у виконанні медитативних практик, перегляді відповідних відео. Але не зловживайте з подібними практиками, адже не маючи належного досвіду, можете легко впасти в транс, з якого буде дуже складно вийти. А також є ризик не впоратися з потоками енергії, які проходять через фізичне тіло.

Сахасрара чакра допоможе дарувати вам максимально гармонійне духовне стану, а також усвідомити свою справжню божественну природу. Якщо займатися її розвитком, ви приведете в норму фізичні з ментальними процесами, спіткає різні таємниці нашого буття.

Marissa

Ссылка на основную публикацию