Русский Стандарт — інтернет-банк (увійти в Особистий кабінет РСБ)

З появою онлайн-системи інтернет-банкінгу клієнти банку «Російський Стандарт» можуть управляти своїми фінансами, не відвідуючи його відділень. Вона є власною розробкою РСБ і успішно функціонує вже протягом 10 років, до того ж за підключення і функціонал не стягується комісія.

Можливості інтернет-банку РСБ

На російському ринку фінансових послуг банк «Русский Стандарт» є одним з найнадійніших і відрізняється стабільною роботою. Для зручності передбачена система онлайн-банкінгу, де кожен клієнт може зареєструватися і скористатися послугами «Особистого кабінету». До основних можливостей його функціоналу слід віднести:

  • оформлення заявок на отримання кредитів;
  • погашення наявних кредитів і відстеження графіка внесення потрібної суми;
  • розміщення грошових коштів на депозитному рахунку;
  • переказ грошей на особові рахунки компаній і фізосіб;
  • оплату штрафів, податків, комунальних послуг і товарів в інтернет-магазинах;
  • оформлення страхових полісів;
  • поповнення послуг інтернет-провайдерів і операторів стільникового зв’язку.

Клієнти РСБ мають можливість отримувати актуальну інформацію про стан кредитного та депозитного рахунків. Якщо буде потрібно замовити перевипуск платіжної картки, це можна зробити в «Особистому кабінеті».

Функціонал інтернет-банкінгу дозволяє власникам дебетових карт і власникам мультивалютних рахунків здійснювати обмінні операції, а також переглядати поточний курс валюти.

Інтернет-банк дає можливість в будь-який час контролювати надходження та витрачання грошей на своїх рахунках, а також отримувати SMS-повідомлення про всі фінансові операції.

Клієнти банку «Російський Стандарт» можуть бути впевнені в збереженні своїх коштів, оскільки всі фінансові операції здійснюються по захищеному протоколу. Призначений для користувача кабінет має простий і зручний інтерфейс, тому з функціоналом легко розбереться будь-яка людина.

Послугами інтернет-банкінгу можна скористатися в будь-якому зручному місці. Підтвердження фінансових операцій здійснюється протягом декількох хвилин після введення одноразового пароля. Всі клієнти мають можливість увійти в «Особистий кабінет» і виконати ряд операцій цілодобово і без обмежень.

Банк «Русский Стандарт» — «Особистий кабінет» (зареєструватися)

Щоб стати користувачем системи «RSB Online», потрібно укласти з банком договір на обслуговування будь-якого пакета послуг. Це можна зробити в будь-якому відділенні «Русский Стандарт», а при собі необхідно мати російський паспорт.

Після підписання договору на номер мобільного телефону протягом кількох годин прийде повідомлення, де будуть вказані логін і тимчасовий пароль для входу в «Особистий кабінет». Нерідко трапляється так, що клієнти втрачають отримані дані. Їх можна швидко відновити, зателефонувавши за телефоном 8 (800) -200-32-03.

Важливо: банк «Русский Стандарт» пропонує своїм клієнтам оформити один зі своїх продуктів «Банк в кишені». Користувачі даного пакета послуг за замовчуванням автоматично підключаються до системи онлайн-банкінгу. Крім банківських відділень даний продукт можна оформити у партнерів АТ РСБ, якими є великі магазини «Ельдорадо», «Техномаркет» та інші.

Банк «Русский Стандарт» — «Особистий кабінет» (увійти)

Перший вхід в систему онлайн-банкінгу здійснюється при переході на вкладку «Інтернет банк» з головної сторінки сайту. Потім потрібно ввести логін, пароль і тимчасовий код доступу, який клієнт отримує в СМС-повідомленні. Надалі облікові дані необхідно змінити, щоб підвищити безпеку свого облікового запису.

Натисніть, щоб збільшити

Оскільки банк «Русский Стандарт» піклується про збереження коштів своїх клієнтів, введення логіна і пароля для входу в «Особистий кабінет» недостатньо. Щоб авторизуватися, потрібно ввести 5-значний одноразовий пароль, який приходить на вказаний в договорі номер телефону. Для нього існує спеціальний рядок у формі входу. Зверніть увагу, що під формою входу в «Особистий кабінет» є віртуальна клавіатура. Її можна використовувати при виникненні проблем з введенням персональних даних.

Натисніть, щоб збільшити

Так як використання функціоналу «Особистого кабінету» передбачає управління своїми рахунками і проведення різних фінансових операцій, кожен клієнт банку зобов’язаний дотримуватися правил безпеки.

Перш за все потрібно знати, що співробітники «Російського Стандарту» не можуть звертатися у користувачів пароль і коди підтвердження банківських операцій. Те ж стосується номерів карт і мобільних телефонів клієнтів.

Якщо клієнту доступні інформаційні повідомлення, то на його електронну пошту прийдуть листи з сайту RSB (email? Bank@rsb.ru), в іншому випадку вони можуть мати шахрайський характер. При виникненні сумнівів щодо відправника рекомендується проігнорувати вхідний лист, помістити його в папку «Спам» і ні в якому разі не переходити за посиланнями, які є у вкладенні.

Важливо на домашньому комп’ютері встановити надійне антивірусне програмне забезпечення. Також необхідно регулярно оновлювати його бази. Якщо комп’ютер призначений для громадського користування, не рекомендується користуватися «Особистим кабінетом» онлайн-банкінгу, щоб уникнути злому аккаунта і крадіжки грошових коштів зі свого рахунку.

Нерідко користувачі втрачають особисті дані і тому не можуть увійти в «Особистий кабінет». Щоб їх відновити, потрібно особисто звернутися до співробітників будь-якого з банківських відділень. Для цього рекомендується відвідати будь-який з них з паспортом і вказати на проблему, що виникла. Крім цього клієнти можуть зателефонувати в центр клієнтської підтримки та повідомити про необхідність у відновленні логіна і пароля. Як і при реєстрації послуг онлайн-банкінгу, на призначений для користувача мобільний телефон прийде повідомлення з новими кодом безпеки і логіном, які потрібно ввести в форму введення (може бути змінений під надалі за пропозицією банку).

Мобільний банк «Русский Стандарт»

Клієнти банку «Російський Стандарт» можуть скористатися спеціальним мобільним додатком. Це дозволить здійснювати різні фінансові операції з будь-якого місця в потрібний час.

Додаток можна встановити на будь-яку операційну систему стільникового телефону. Даний пакет послуг дозволяє повноцінно використовувати функціонал онлайн-банкінгу.

Важливо: коли клієнт вперше підключається до системи онлайн-банкінгу, він отримує повідомлення з даними для доступу до свого кабінету. Щоб користуватися послугою «Мобільний банк», приходить друге повідомлення, в якому є посилання на відповідну програму і дані для входу в нього. Зверніть увагу, що дані для доступу до системи онлайн-банкінгу розрізняються з логіном і паролем від «Мобільного банку», тому важливо не переплутати їх при спробі авторизації. Після першого входу в обидва сервісу клієнт може синхронізувати акаунти, після чого дані для авторизації стануть однаковими.

Банк «Русский Стандарт»? контакти

Клієнти банку «Російський Стандарт», що потребують допомоги кваліфікованих фахівців, можуть цілодобово зателефонувати на гарячу лінію за номером 8 (800) -200-32-03. Дзвінки з будь-якого регіону Російської Федерації приймаються безкоштовно.

З контактів, які можуть бути корисними користувачам, слід зазначити прямий банківський номер для жителів Москви і Московської області? +7 (495) -748-07-48.

При виникненні будь-яких питань і скарг можна зв’язатися з саппортом, заповнивши форму зворотного зв’язку, яка є на офіційному сайті банку «Російський Стандарт». Клієнту пропонується вказати ПІБ, мобільний телефон, місце проживання, після чого написати повідомлення і відправити його.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Слід відповідально ставитися до збереження особистих даних для входу в «Особистий кабінет» системи онлайн-банкінгу. При необхідності кожен клієнт завжди може звернутися до співробітників банку, які оперативно відреагують на його прохання і нададуть підтримку.

Ссылка на основную публикацию