«Русский фермер» — гра з виведенням грошей, відгуки

Сьогодні серед користувачів «всесвітньої павутини» набирають популярність різні онлайн-ігри, які дозволяють заробляти реальні гроші. Наприклад, гра «Золотошукач» привертає увагу людей своїм дизайном, можливістю відчути себе справжнім старателем. Гра «Реальна рибалка» з виведенням грошей дозволяє заробляти бали на додаткових проектах, завдяки чому учасники зіштовхуються з проблемою при отриманні заробітку. Останнім часом користувачі інтернету зацікавилися грою «Русский фермер», яка відрізняється відмінною графікою, цікавим сюжетом і високою прибутковістю.

Як стати учасником ігрового проекту?

Так само як в грі «Квітковий бізнес», в цьому проекті необхідна реєстрація. Щоб почати грати в «Русский фермер», людям слід знайти сайт, на якому просувається цією програмою. Після цього потрібно пройти нескладну реєстраційну процедуру:

 • використовується для оформлення особистого кабінету електронна пошта;
 • учасник придумує собі нік, під яким буде вести гру;
 • після авторизації в особистому кабінеті можна приступати до виконання завдань.

Порада: в процесі реєстрації учаснику буде запропоновано вибрати для себе логін і пароль. Слід записати ці дані на папері, щоб не виникало проблем з входом в особистий кабінет.

Принцип онлайн-гри «Русский фермер»

Кожному зареєстрованому користувачу буде надано ділянку землі. На своєму полі гравець повинен садити овочі, такі як буряк, цибуля, кукурудза, пшениця і т.д. Кожна рослина має свій термін дозрівання і вартість. Щоб отримати хороший врожай, фермер повинен засадити свою ділянку найприбутковішими культурами. В процесі їх росту гравець повинен поливати рослини, а після їх дозрівання слід зібрати урожай і отримати за нього гроші. Варто відзначити, що енергія фермера буде витрачатися при кожному виконаному дії, тому потрібно вичікувати час для її відновлення.

Найбільший дохід в грі «Русский фермер» приносять будівлі, які потрібно купувати за ігрову валюту. Її отримати можна як при продажу врожаїв, так і при поповненні своїх ігрових рахунків. Також для цих цілей можна використовувати спеціальні сайти для заробітку ігрової валюти, з яких передбачено виведення заробітку.

Порада: основний дохід учасники проекту можуть отримати при покупці тварин. Але гравцям слід пам’ятати, що тварини через певний проміжок часу вмирають, і їх потрібно буде купувати заново.

Порядок виведення зароблених в грі грошей

Відповідно до умов онлайн-гри «Русский фермер» всі зароблені гроші зараховуються на рахунки учасників в вигляді кристалів. Після цього гравець може виконати їх обмін або на гроші для виведення, або на досвід. Сьогодні діє курс: 100 кристалів = 1 рубль. Якщо учасник проекту планує з кожним разом виводити велику суму зароблених коштів, йому необхідно підвищувати свій рівень в грі.

Після конвертації ігрової валюти в рублі учасники можуть вивести свій заробіток на електронні гаманці, зареєстровані в різних платіжних системах: Яндекс, Вебмані, і т.д. Деякі учасники проекту виводять гроші на телефони:

 • спочатку накопичуються ігрові кристали;
 • в особистому кабінеті проводиться їх конвертація в рублі;
 • там же оформляється заявка на висновок;
 • гроші надходять на рахунок протягом доби.

Щоб замовити висновок, на рахунку гравця повинно знаходитися не менше 200 рублів. Якщо учасники роблять поповнення своїх рахунків, то їм адміністрація проекту нараховує бонуси у вигляді срібних монет і тварин.

Особливості ігрового проекту

Якщо люди не знають, як заробити 500 рублів, не докладаючи до цього жодних зусиль, їм варто спробувати себе в ігровому проекті «Русский фермер». Ставши його учасниками, вони можуть розраховувати на наступне:

 • спочатку адміністрація проекту надає можливість придбати по 5 видів тварин і рослин;
 • користувачі в автоматичному режимі можуть накопичувати готову продукцію, після чого оптом її реалізовувати;
 • збір врожаю здійснюється в будь-який зручний для гравця час (продукція не псується і не пропадає);
 • для підтримки ферми в порядку потрібно витрачати в день мінімум часу;
 • в приймальному пункті здійснюється обмін готової продукції на срібні монети;
 • користувачам доступні інші програми, на яких вони можуть заробляти реальні гроші;
 • гравці отримують щоденні бонуси і т.д.

«Русский фермер» — гра з виведенням грошей, відгуки

Володимир:
Я почав грати заради розваги, а не через те, що в проекті можна заробляти реальні гроші. Дуже швидко втягнувся, сподобався дизайн, відсутні будь-які заморочки. Єдиним недоліком вважаю необхідність збирати бали, без яких неможливий висновок зароблених грошей.

Олена:
Мені сама гра сподобалася, але я вважаю її творців лохотронщиками. При реєстрації отримала бонусних 100 балів. Щоб зробити висновок грошей, потрібно зібрати 200 балів. В результаті мені довелося вкласти 500 рублів, щоб в кінцевому підсумку вивести 80 руб. Бали дуже важко заробляються, не знаю, буду далі грати чи ні, не подобаються мені ці умови з балами.

Олег:
Я в цей проект більше вклав грошей, ніж вивів. Відразу дуже зацікавився, так як за умовами все розписано дуже красиво, але коли почав грати, зіткнувся з проблемами при виведенні грошей.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні багато людей вже є активними учасниками цієї онлайн-ігри з виведенням грошей. Вони діляться своїми враженнями в мережі, завдяки чому ті, хто тільки планує зареєструватися в грі «Русский фермер», можуть отримати загальне уявлення про проект.

Ссылка на основную публикацию