Русфінанс Банк — Особистий кабінет (вхід в ІНФО-Банк, реєстрація)

ТОВ «Русфинанс Банк» — один з лідерів споживчого кредитування в РФ. Свої послуги компанія надає через власні представництва, автодилерів та торгові мережі партнерів. Сьогодні обслуговування клієнтів може проводитися в дистанційному режимі за допомогою сервісу «ІНФО-Банк», який не вимагає особисто відвідувати офіс і дозволяє контролювати свій рахунок віддалено.

Можливості «Особистого кабінету» Русфінанс Банку

«ІНФО-Банк» — це «Особистий кабінет», який характеризується широким функціоналом, простим інтерфейсом і зручністю використання. Ключові цілі його створення — поліпшення клієнтського сервісу та оптимізація робочого процесу. «ІНФО-Банк» дає можливість:

 • переглядати інформацію про відкрите кредиті;
 • ознайомитися з графіком погашення заборгованості;
 • стежити за зарахуванням коштів або списанням їх з рахунку;
 • погашати заборгованість по відкритому займу;
 • переводити гроші в рахунок погашення позики з банківської карти інших фінансово-кредитних установ;
 • запитувати копії договорів, виписки з рахунку, отримувати інформацію про розмір процентних ставок і залишилася невиплаченої сумі;
 • подавати заявку на оформлення позики в режимі онлайн;
 • бути в курсі новин і бонусних програм банку;
 • отримувати консультації від фахівця банку на всіх етапах роботи з системою;
 • відправляти повідомлення про зміну адреси електронної пошти, номери мобільного.

Важливо: при зміні персональних даних (імені, прізвища, по батькові, адреси реєстрації тощо) потрібно звернутися в представництво Русфінанс Банку з документами, що підтверджують зміни.

Реєстрація в «Особистому кабінеті» Русфінанс Банку

«ІНФО-Банк» дає можливість співпрацювати з банківською установою віддалено, без звернення в офіс. Щоб оцінити можливості сервісу «ІНФО-Банку», потрібно пройти просту процедуру реєстрації. Для цього слід зайти на головну сторінку ресурсу і вибрати вкладку «ІНФО-Банк фізичним особам», потім — «Реєстрація».

Натисніть, щоб збільшити

У новій вкладці заповнюємо наступні поля:

 1. номер договору (вказуйте тільки цифри без букв);
 2. дата народження в форматі ДД.ММ.РРРР;
 3. логін (придумати самостійно з використанням цифр і букв).

Після внесення всіх відомостей натискаємо «Далі». Вказувати необхідно тільки правильні дані, ретельно перевіряти всі відомості перед відправкою. Якщо вони вказані вірно, система переведе користувача в нове вікно, де буде повідомлення про успішну реєстрацію. На вказаний номер мобільного прийде пароль, який використовується в подальшому для авторизації в системі «ІНФО-Банк».

Важливо: зареєструватися в системі «ІНФО-Банк» можуть тільки клієнти Русфінанс Банку, які підписали договір з цією установою.

Вхід в «Особистий кабінет» Русфінанс Банку

Щоб увійти в систему, необхідно перейти за посиланням або на головній сторінці сайту банку вибрати «ІНФО-Банк» і «Вхід». У вікні, потрібно ввести логін, який користувач придумав в момент реєстрації, і пароль, відправлений йому на телефон. Щоб змінити пароль, слід клікнути відповідне посилання в головному меню, в новій вкладці ввести старий пароль, потім — новий і підтвердити його.

Натисніть, щоб збільшити

При вході за номером договору перший раз рекомендується ознайомитися з умовами використання сервісу і підписати угоду користувача, натиснувши на опцію «Згоден». Щоб в подальшому не виникало питань, рекомендується уважно ознайомитися з умовами співпраці через «ІНФО-Банк».

Порада: якщо ви забули пароль для входу, його можна відновити, натиснувши відповідну опцію в пункті меню. Потім потрібно вказати номер свого договору, логін і дату народження, протягом декількох хвилин на стільниковий буде направлений новий пароль.

Русфінанс Банк — як дізнатися залишок по кредиту?

Часто позичальників Русфінанс Банку в Москві і в інших містах цікавить залишок по кредиту. Така інформація потрібна при бажанні погасити позику достроково, при виникненні заборгованості або просто для перевірки інформації. Щоб дізнатися суму залишку, можна скористатися одним з таких способів:

 1. Дзвінок в call-центр зі стаціонарного або мобільного. Фахівцю доведеться повідомити номер кредитного договору та персональні дані, після чого він озвучить суму залишку і проконсультує при виникненні додаткових питань.
 2. Відвідування «Особистого кабінету» на офіційному сайті, де можна ознайомитися з графіком погашення заборгованості, наявністю прострочень і т.д.
 3. Online чат. Для цього необхідно перейти за посиланням і вибрати «Онлайн-консультант». У спливаючому вікні потрібно ввести повідомлення та натиснути на клавішу Enter. Через деякий час співробітник приєднатися до чату і відповість на питання, що цікавить.
 4. Банкомат Русфінанс Банку. Для цього рекомендується вставити свою кредитну карту в банкомат, в меню вибрати розділ «Виписка по рахунку» і почекати кілька секунд — на екрані пристрою буде вказано залишок по кредиту.
 5. Офіс банку. Даний метод підходить тим, хто не користується Інтернетом і живе недалеко від відділення Русфінанс Банк. При собі обов’язково мати паспорт та кредитний договір.

Пошта Русфінанс Банку та інші контакти для зв’язку

Всі доступні способи звернення до співробітників організації можна дізнатися на офіційному сайті в пункті «Зв’язок з банком». Даний розділ також містить типові запитання, які цікавлять клієнтів. Адреса електронної пошти банку — rusfinance@rusfinancebank.ru.

Залишити пропозицію, скаргу або питання можна через форму зворотного зв’язку, заповнивши відповідні поля, або через «Онлайн-консультант» (у вікні, яке з’являється в правому нижньому кутку розділу).

Натисніть, щоб збільшити

Центральний офіс компанії знаходиться в Самарі за адресою: вул. Чорноріченська 42-а. Телефон: +7 (846) -276-44-11. Для зв’язку з фахівцем можна зателефонувати на номер гарячої лінії: +7 (495) -926-70-07 (безкоштовно з міського номера в Москві, з мобільних та з телефонів в іншому місті — згідно з тарифами операторів).

Кожен користувач може зателефонувати безкоштовно в службу підтримки. Для цього потрібно на головній сторінці сайті вказати свій регіон — система вкаже номер, за яким можна зв’язатися зі співробітником Русфінанс Банку.

Збережіть статтю в 2 кліка:

«ІНФО-Банк» — це платіжний сервіс, який дає можливість клієнтам Русфінанс Банку управляти своїм рахунком, стежити за графіком платежів і погашати заборгованість без звернення до представництва банку. Тепер діючі клієнти фінансової організації можуть оформити позику в режимі онлайн — розрахунок параметрів і рішення по кредиту доступні в «Особистому кабінеті».

Ссылка на основную публикацию