Русфінанс банк — оплата кредиту через інтернет

За допомогою «всесвітньої павутини» люди можуть дізнатися, як отримати гроші на Яндекс.Деньги або на будь-який інший електронний гаманець. В інтернеті можна знайти відповіді на всі питання, що цікавлять, при цьому пошук потрібної інформації займе лічені секунди. Суб’єкти підприємницької діяльності легко зрозуміють, як розрахувати ПДВ або як їм слід заповнювати звіти. Клієнти Русфінанс банку зможуть оплатити за допомогою мережі обов’язкові платежі по кредитах.

Що потрібно позичальникові для погашення заборгованості через інтернет?

Кожен клієнт Русфінанс банку, який планує погашати заборгованість по позиці за допомогою інтернету, повинен в першу чергу дізнатися, які платіжні системи або фінустанови є партнерами його кредитора. Для отримання такої інформації достатньо звернутися на гарячу лінію (телефон банку Русфінанс розміщений на його офіційному сайті), і оператор детально пояснить, як проводити такі платежі.

Порада: якщо фізособа буде вносити щомісячні платежі через сторонні фінустанови, то йому необхідні реквізити банку Русфінанс. Також буде потрібно копія кредитного договору та особистий документ, що ідентифікує особу.

Як погасити заборгованість через «Сбербанк Онлайн»?

Оплата кредиту, оформленого в Русфінанс банку, можлива через будь-які платіжні системи, в тому числі через «Сбербанк Онлайн». Для проведення платежу фізособам необхідно пройти нескладну реєстрацію на офіційному сайті цієї фінустанови. Після отримання логіну та пароля позичальник Русфінанс банку може приступити до заповнення спеціальних форм:

 1. Ви можете увійти.
 2. У запропонованому меню слід вибрати розділ під назвою «Платежі та перекази». Затримавшись на ньому, користувач побачить підрозділ «Всі платежі і перекази», за яким йому потрібно клікнути мишкою.
 3. Знайти сторінку «Операції по картам, вкладами, кредитами і ОМС» і здійснити на неї перехід.
 4. Вибрати в меню розділ «Погашення кредитів інших банків», після чого потрібно перейти до підрозділу «Оплата за БИК».
 5. Перед відвідувачем сайту з’явиться форма, в яку необхідно ввести всі реквізити Русфінанс банку і платника. Позичальнику також доведеться вказати свій особистий номер мобільного, кредитного договору та номер карткового рахунку, з якого буде здійснюватися списання грошових коштів.
 6. Після введення всіх даних фізособа має перевірити точність реквізитів і підтвердити відправку форми.
 7. Відвідувачу сайту буде запропоновано системою створити шаблон такого платежу. Завдяки цьому в подальшому не доведеться заново вводити всі реквізити.
 8. Вартість такої послуги становить 1% від суми переказу, але не більше 1 000 рублів.

Порада: фізособи мають можливість скористатися послугою «Автоматичний платіж». Після її підключення в зазначену дату з їх карткового рахунку буде проводитися списання грошових коштів в рахунок погашення заборгованості по кредиту Русфінанс банку.

Як погасити заборгованість через електронні платіжні системи?

Сьогодні російські громадяни, які мають кредити в Русфінанс банку, можуть погашати заборгованість за допомогою інтернету, через різні електронні системи прийому і відправки платежів:

 1. Золота Корона. Цей сервіс сьогодні обслуговує клієнтів практично всіх російських фінустанов. Фізособам, які вирішили провести оплату кредиту через платіжну систему «Золота корона», необхідно звернутися в будь-який з салонів: Евросеть, Білайн або МТС. Оператор зажадає від платника точні реквізити його фінансової установи. Переказ коштів буде здійснюватися протягом доби. З платника буде утримуватися комісія, розмір якої не може перевищувати 1% від суми (не менше 50 рублів).
 2. Рапіда. Для проведення оплати заборгованості по кредиту Русфінанс банку фізособам необхідно в першу чергу зареєструватися в системі. Після входу в особистий кабінет користувачі інтернету зможуть проводити будь-які фінансові операції. Якщо фізособа планує погашати свій займ готівкою, то йому потрібно знайти представників сервісу Рапіда і через них провести платіж.
 3. Moneymail. Щоб погасити поточну заборгованість по кредиту, оформленого в Русфінанс банку, позичальникам необхідно зареєструватися в цій платіжній системі. Варто відзначити, що за кожний переказ з платника буде стягуватися комісія в розмірі 2%.
 4. Федеральна система «Місто». Проводити фінансові операції через цей сервіс можуть власники банківського пластику типу MasterCard або Visa (наприклад, карти Феррарі). Користувачам інтернету доведеться пройти реєстрацію в системі. Як тільки у них з’явиться доступ до особистого кабінету, можна почати проводити різні фінансові операції. Для проведення першої оплати потрібно заповнити шаблон, в який слід ввести реквізити фінустанови, своє ПІБ. За кожний переказ система буде стягувати комісію в розмірі 2,50%. Для фізосіб встановлено обмеження по максимальній сумі переказу — за місяць не більше 15 000 000 рублів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Оплата кредиту, оформленого в Русфінанс банку, може проводитися за допомогою інтернету. Для того щоб зробити платіж в онлайн-режимі, позичальникам необхідно знати точні реквізити фінустанови. Вибравши платіжну систему для постійного погашення кредиту, фізособа може створити в особистому кабінеті шаблон, який суттєво спростить подальші оплати.

Ссылка на основную публикацию