Русфінанс Банк — онлайн-заявка на кредит готівкою

Сьогодні російські громадяни отримали можливість оформляти готівкові позики в Русфінанс Банку. За ним встановлені гнучкі умови, що дозволяють новим позичальникам без особливих складнощів отримати від 5 000 до 50 000 рублів. Постійні клієнти можуть розраховувати на більшу суму готівкового кредиту — до 300 000 рублів. За умовами програми передбачаються диференційовані платежі, які дозволять заощадити на відсотках.

На яких умовах видається готівковий займ?

У Русфінанс Банку готівкові кредити видаються на наступних умовах:

  • термін дії програми — 1,5 року (3 роки для постійних позичальників);
  • сума позики — від 5 000 до 50 000 рублів (постійним клієнтам до 300 000 рублів);
  • річна процентна ставка коливається в діапазоні 27,53-40,79% (для постійних клієнтів — 22,97-40,30%);
  • погашення кредиту Банку Русфінанс відбувається будь-яким зручним для позичальника способом.

Зверніть увагу: для отримання готівкового кредиту в Русфінанс Банку необхідно зібрати пакет документів: паспорт, ІПН, СНІЛС, закордонний паспорт (при наявності), посвідчення водія (при наявності).

Що потрібно для отримання готівкового позики?

Щоб взяти участь в готівковому кредитуванні, російським громадянам необхідно заповнити заявку. Це можна зробити в найближчому офісі Русфінанс Банку при наявності мінімального пакету документів. Щоб зробити звернення до кредитора, можна скористатися спеціальними сервісами, які паралельно можуть направити заявки і до інших фінансових установ. Заповнена в онлайн-режимі заявка на готівковий кредит розглядається протягом доби.

Як заповнити заявку в онлайн-режимі?

В даний час на офіційному сайті Русфінанс Банку не розміщується спеціальна форма для подачі онлайн-заявок на готівковий кредит. Щоб зробити звернення за допомогою інтернету, фізособам необхідно знайти сервіс, що надає таку послугу. Після вибору сайту слід перейти до заповнення форми, в яку потрібно внести наступні дані:

  1. Вибирається сума готівкового кредиту, термін, на який клієнт планує взяти гроші.
  2. Робиться відмітка про стан кредитної історії. Якщо її немає, то вказувати нічого не потрібно.
  3. Вказуються особисті дані претендента і його контактна інформація.
  4. Ставиться галочка в нижньому віконці, якій фізособа дає згоду на обробку персональних даних.
  5. Підтверджується намір зробити звернення до Русфінанс Банк натисканням кнопки «Відправити заявку».

Після того як була відправлена ??онлайн-заявка на готівковий кредит, необхідно очікувати дзвінка з Русфінанс Банку. Протягом доби аналітики будуть проводити скоринг і вивчати викладену в заявці інформацію. Якщо по ній візьмуть позитивне рішення, то претенденту запропонують особисто відвідати найближчий офіс фінансової установи з пакетом документів. Повний список необхідної документації можна знайти на офіційному сайті банку (також його можна дізнатися за телефоном гарячої лінії Банку Русфінанс).

Порада: після оформлення готівкового кредиту фізособи повинні регулярно робити обов’язкові платежі. Вони можуть використовувати для цих цілей будь-які платіжні системи. Якщо фінансова операція буде проводитися через сторонній сервіс, то клієнту потрібно буде вказати всі реквізити Банку Русфінанс.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Сьогодні досить просто можна оформити кредитну карту Альфа-Банку або іншої фінансової установи. Незважаючи на це, багато людей віддають перевагу готівковим позиками, які можна отримати в Русфінанс Банку. Звернення на участь в такій кредитній програмі робиться як у відділеннях фінустанови, так і за допомогою інтернету. Для заповнення онлайн-заявки необхідно вибрати спеціальний сервіс, що надає таку послугу.

Ссылка на основную публикацию