Рунограммы та їх значення

Рунограмма – це магічна формула, що складається з трьох і більше рунічних символів. Кожна рунограмма виражає певну магічну мета, для якої вона створювалася. Після реалізації мети (магічного наміри) рунограмму або зраджують землі, або спалюють в полум’ї вогню.

Види рунограмм

Рунограммы можуть бути складені по-різному. Наприклад:

 1. монограма;
 2. биндруна;
 3. тріади рун;
 4. паліндроми;
 5. гальдраставы;
 6. гальдрамюнды.

Монограма – це в’язь з декількох рунічних знаків. Якщо рунограмма пишеться в рядок, то монограма являє собою «візерунок» з рунічних знаків.

У монограмі може знаходитися декілька рунічних символів, які важко розрізнити. Приклад монограми:

Що таке биндруна? Це різновид монограми, її ще називають лігатурою. Лігатура складається з декількох символів, розташованих на одній підставі – «палички». Биндруны, як правило, наносять на талісмани. Приклад даної формули:

Биндруну вже не можна вважати сукупністю окремо взятих рунічних знаків. Це самостійне рунічне утворення, що має власний зміст і архетип. При зв’язці декількох рунічних символів можуть з’явитися і додаткові руни. Цей факт слід враховувати при створенні монограм.

Тріада рун будується за простим принципом: 1 руна; друга руна; третя руна.

Паліндроми мають композиційне відмінність і будуються за такою схемою: 2; 1; 2. Тут крайні символи збігаються. Перший символ палиндрома висловлює магічне намір (мета). Крайні символи позначають дію для реалізації наміру.

У сучасній магії паліндроми отримали подальший розвиток. Руническую формулу збільшили до квадрата (хрест), з’єднавши кілька палиндромов. Приклад даного поєднання:

Гальдраставы являють собою складне поєднання рунічних символів. В основі гальдрастава лежить биндруна. Потім відбувається «стилізація» – збільшення елементів у зв’язці. Гальдрастав перекладається як «зачарованого жердина». Приклад:

Після створення гальдрастава, його треба активувати. Для цього проводять спеціальний магічний ритуал.

Гальдрамюнды являють собою магічний малюнок, не пов’язаний з рунами. Однак за традицією гальдрамюнд вважають рунічних ставом. Дані символи були відкриті стародавніми магами в процесі медитативної роботи з допомогою інтуїтивного осяяння. Приклад гальдрамюнда:

Даний Гальдрамюнд Тауфр допомагає зберігати холоднокровність і розум в непередбачених ситуаціях. Збільшує міць розуму приймати адекватні рішення в екстремальних обставинах.

Складання рунограмм

Рунограмма створюється для динамічного розвитку певної ситуації. У кожній рунограмме знаходяться мінімум три символи:

 1. перший виражає намір;
 2. другий описує ситуацію;
 3. третій символізує кінцевий результат.

Наприклад, вам необхідно збільшити ресурс життєвої енергії. Для цього ви складаєте наступну композицію з рун: дагаз – урусаз – феху. Дагаз виражає збільшення потенціалу життєвого ресурсу, урусаз надає людині життєві сили, а феху символізує результат. Результатом буде:

 1. зняття стресу;
 2. поліпшення самопочуття;
 3. збільшення життєвої енергії.

При створенні биндруны необхідно дотримуватися наступних позицій:

 1. наносимо першу руну;
 2. з лівого боку прикріплюємо другу руну;
 3. з правого боку – третю;
 4. по центру прикріплюємо четверту руну;
 5. п’яту руну кріпимо до четвертої і так далі.

Рунограммы повинні складатися з непарної кількості символів. Однак іноді правило порушується, якщо є для цього підстава. При створенні Лігатури стежте, щоб візуально руни виглядали гармонійно, а не являли собою хаотичну композицію. У результаті повинна вийти монограма, схожа на друк.

За таким же принципом створюються і багатоскладові рунічні формули. Перша руна – визначення завдання рунограммы. Остання руна – результат дії рунограммы. Все, що знаходиться між крайніми знаками, є описом процесу реалізації наміру.

Створюючи рунограмму, пишіть знаки зліва направо. Хоча, деякі написи можуть бути спрямовані в зворотну сторону або написані «змійкою». Є написи в стовпчик. При написанні враховуйте положення руни. Якщо вона стає «дзеркальної», то основний сенс змінюється.

Створюючи рунограмму, не використовуйте більше дев’яти рунных символів. Це правило, якого слід дотримуватися неухильно. Також не допускається повторення однієї і тієї ж руни більше трьох разів в одній монограмі.

Рада

Створення рунограмм – відповідальний процес. Перш ніж приступати до процесу реалізації свого наміру, слід добре і вдумливо розібратися з усіма значеннями кожної руни і її дзеркального відображення (перевернуті символи). Дія кожного знака несе певне смислове навантаження і залучає відповідні енергетичні потоки.

Якщо ви не знаєте, яким чином енергетичний потік буде діяти, то залучення його в своє життя може призвести до руйнівних наслідків. Тому не поспішайте створювати власні рунограммы, не грунтовно вивчивши теорію. Небезпека криється і в залученні взаємовиключних енергетичних потоків, яке може призвести до непередбачуваних наслідків.

Важливе значення має і правильна активація рунограмм. Для цього необхідно скласти текст, у якому буде обговорено завдання рунным символів і напрямок дії. Якщо рунную формулу не активувати обмовою, в кращому випадку, вона буде простим малюнком. Якщо обумовити неправильно, дія рунограммы призведе до невтішного результату.

Для знищення рунных формул використовують вогонь. Якщо ви відчули негативний дію рунограммы на своє життя, спаліть написане в полум’я свічки або багаття. Також можна закопати рунограмму в землю. Для цього вибирають місце, де не ходять люди.

Ссылка на основную публикацию